Prof. Dr. Zübeyde Gündüz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Romatolojisi - Kayseri
5.0

Akut Romatizmal Ateş, Bebek Ve Çocuk Sağlığı, Çocukluk Çağı Bağ Dokusu Hastalığı

5.0

“Koronavırus ortamında o kadar çaresiz kalmıştık ki kendısıne telefonla ulasabıldık bizi fakülteye yö...” Devamı

Prof. Dr. Zübeyde Gündüz

Prof. Dr. Zübeyde GÜNDÜZ Eskişehir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1985 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1991 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 2011 yılında Çocuk Romatolojisi, bölümünde yan dal ihtisasını başarıyla tamamlamıştır.

Çok iyi derecede ingilizce bilmekte olan Prof. Dr. Zübeyde GÜNDÜZ, Kayseri'de özel muayenehanesi'nde hasta kabulü yapmış mesleki çalışmalarına ise, Kayseri Acıbadem Hastanesi'nde devam etmektedir.

Acıbadem Kayseri Hastanesi
Melikgazi Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Blv. No:1, 38030 Melikgazi/Kayseri
Hizmetler
Çocukta gelişimi izleme Enfeksiyon Tedavileri Büyüme takibi Çocuk beslenme bozuklukları Aile ve Çocuk Danışmanlığı Devamı

İlgi Alanları

Akut Romatizmal Ateş Bebek Ve Çocuk Sağlığı Çocukluk Çağı Bağ Dokusu Hastalığı Jüvenil İdyopatik Artrit Ailevi Akdeniz Ateşi (Fmf) Devamı

Deneyimler

Dr Özel Muayhane (2017 - Devam ediyor)
Özel Acıbadem Kayseri Hastanesi (2016 - Devam ediyor)
Erciyes Üniversitesi (1987 - Devam ediyor)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
*
***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Koronavırus ortamında o kadar çaresiz kalmıştık ki kendısıne telefonla ulasabıldık bizi fakülteye yönlendırdı şuan teşhis kondu tedavi edılıyor Allah razı olsun ileri de mutlaka görüsücez kendısıyle o kadar dua edıyorum ki bir aydır düşmeyen ateş doktor doktor gez çok çaresizdik çok tşk edıyorum

AP
Abd*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Doktor hanım hastalarına karşı ilgi ve alakasından dolayı tşk

AP
Abd*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Doktor hanım çocugumuzla ilgi ve alakası çok iyiydi tşk ederiz??

AB
Ayş*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktor Zübeyde Gündüz sayesinde bilinçlendik ve çocuğumuzun sağlığına daha dikkat eder bir aile olduk. Çocuğumuzun bir dönem sürekli eklem ağrıları vardı ve bize bunu sürekli söylüyordu biz tabi büyüyorsun büyüyorsun merak etme diye geçiştiriyorduk.Bir gün yine dayanamayıp şikayet etti ve ağlamaya başladı en sonunda bir doktora götürdük artık. Zübeyde Gündüz hemen gerekli testleri yaptırdı. Doktor Zübeyde Gündüz çocuğumuza çocukluk romatizması olduğunu söyledi. Eklemde oluşacak iltihapların önlenmesi için ilaç tedavisi başlatan Zübeyde Gündüz aynı zamanda eklem işlevlerini koruyucu rehabilitasyon tedavisi de başlattı.Şuan tedavimiz devam ediyor ve Zübeyde Gündüz çok ilgileniyor. Diğer uzmanlara bizi yönlendiriyor ve her adımı kendisi de tek tek inceliyor. Zübeyde Gündüz sayesinde çocuğumuz hiç bir eklem hasarı yaşamadan hayatına devam edebilecek buna gönülden inanıyorum.

Hat*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

5 yaşındaki kızımı doktor doktor gezdirmekten bıkmıştım artık daha doğrusu çocuk bıkmıştı. Doktor dememizle ağlamaya başlar hale gelmişti. Karın ağrıları geçmiyor sürekli ateşi yükseliyordu ve hiç bir teşhis koymuyorlardı. Bütün tahlilleri normal çıkıyordu hiçbir sıkıntı yok gibiydi. En sonunda Zübeyde Gündüz akdeniz ateşi verilen hastalıktan şüphelendi ve atak anındaki tahlillerine ihtiyaç olduğunu söyledi. Bu tahlil sonuçlarında Zübeyde Gündüz akdeniz ateşi tanısını net bir şekilde koydu. Akdeniz ateşi öyle hemen tedavi olalım bitsin bir hastalık değilmiş malesef ömür boyu ilaç kullanımı gerekiyormuş. Tabi biz anne baba olarak bu yaşta nasıl olur böyle bir ilaç kullanımı diye şüphelerle doluyken doktor Zübeyde Gündüz bizi bilgilendirdi çocuğumuzu koruyabilmemiz için kullanması gerektiğini söyledi. Çocuk doktoru Zübeyde Gündüz olmasa hala çocuğumuzun nesi var diye düşünüyor olabilirdik gereksiz bir sürü testlere tahlillere tabii tutuluyor olabilirdi çocuğumuz.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Zübeyde Gündüz ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Zübeyde Gündüz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Zübeyde Gündüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Zübeyde Gündüz Acıbadem Kayseri Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Zübeyde Gündüz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Zübeyde Gündüz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Romatolojisi uzmanıdır. Akut Romatizmal Ateş, Bebek Ve Çocuk Sağlığı, Çocukluk Çağı Bağ Dokusu Hastalığı alanlarında hizmet veriyor ve Çocukta gelişimi izleme, Enfeksiyon Tedavileri, Büyüme takibi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube