Prof. Dr. Zeynep Aktaş

Göz Hastalıkları - Ankara
5.0

Çocuklarda Göz Hastalıklar, Baş Ağrıları, Az görme

“27 Mayıs 2015 tarihinde tanıştığımız, oğlumuz Kerem'in doğumundan beridir takibinde olan 14 ve 42 gü...” Devamı

Prof. Dr. Zeynep Aktaş

Prof. Dr. Zeynep Aktaş, Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Prof  Dr. Zeynep Aktaş, mesleki çalışmalarına ise şu an Prof. Dr. Zeynep Aktaş Muayehanesi'nde devam etmektedir

Beştepe Mah. 32. Cad. Moment Beştepe Ofis No:1/66 Yenimahalle/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Çocukluk çağı miyopi tedavisi Şalazyon tedavisi Pterjium cerrahisi Ön segment rekonstrüktif cerrahi Multifokal göz içi lensleri Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Zeynep Aktaş, Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Çocuklarda Göz Hastalıklar Baş Ağrıları Az görme Auralı Göz Migreni Alerji Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 45 36

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Bir*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Glokom muayenesi
Prof. Dr. Zeynep Aktaş Özel Muayehanesi

27 Mayıs 2015 tarihinde tanıştığımız, oğlumuz Kerem'in doğumundan beridir takibinde olan 14 ve 42 günlükken glokom ameliyatlarını yaptığı Kerim'in "Doktor annem" dediği değerli hocamıza 12 Kasım 2022 tarihinde kontrole gittik. İlgi,alaka ve üstün özverili yaklaşımlarından dolayı değerli hocamıza ve ekibine teşekkür eder; başarılı çalışmalarında kolaylıklar ve esenlikler dileriz.

DK
Der*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Zeynep hocamla gazi üniversitesinde çalışan çok sevdiğim bir hocamın tavsiyesi ile tanıştım.Annemin göz tansiyonu sürekli yüksek çıkıyordu ve gözünü kaybetmek üzereydi.Gazi hastanesinde ilk kapalı glokom ameliyatını hocam yaptı 2020 yılında.Ameliyatımız çok güzel geçti.Fakat annem erzincanda olduğu için ve pandemide araya girdiği için kontrollere gelemedi ve malesef glokomda malum vücut göz kanalını tekrar kapattığı için tansiyonu tekrar çıkmaya başladı.Araştırmalarım sonucu zeynep hocamın özel klinik açtığını öğrendim ve zeynep hocama tekrar randevu aldım.Annem tansiyonun yüksekliğinden dolayı %20 görme oranı vardı.Başarılı bir şekilde açık glokom ameliyatı geçirdi annem.Şuan 4 tane damla kullanıyordu hiç birini kullanmıyor.Ve tansiyonu gayet iyi.1 yada 2 ay içinde yüksek tansiyondan dolayı annem gözünü kaybetmek üzereydi %20 görmesi kurtarıldı.Allah razı olsun zeynep hocamdan.Güler yüzü ve pozitif yaklaşımı sayesinde içimiz rahat bir operasyon geçirdik.Bize çok yardımcı oldular asistanı pelinsu hanımada ilgisinden ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.Zeynep hocam gerçekten ankarada glokom tedevisinde 1 numara💫🌟🌸

Ays*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

tek kelime ile KAHRAMANIM❤️

sa
Sev*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Oğlumun doğuştan göz rahatsızlığı var. Zeynep Hanım’a muayeneye gidiyoruz. Bilgisine,tecrübesine güveniyoruz. Çok memnunuz kendisinden.

LC
Ley*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Yeni doğan bebegim konjenital glokomlu doğdu nereye gittiysek hiç bir sonuç alamadık kimse bişey yapamadı taki Zeynep hocayla tanışana kadar lazer işlemi yaptı kimsenin yapamadığını yaptı ve şuan süreç çok iyi gidiyor çok ilgili.

ŞG
ŞÜK*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Glokom cerrahisi
Doç. Dr. Zeynep Aktaş Muayehanesi

İki kızımda da glokom tedavisi ve takibi için Zeynep hanima gidiyoruz. 2016dan beri takipli hastayız.Allah Zeynep hocadan razı olsun kizlarimin gözleri onun sayesinde daha iyi durumda.Güler yüzlü ve çocuklarla iletişimi çok iyi 🥰😇,bizim için görüp görebileceğimiz en iyi ve en tatlı doktor.

şh
şir*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Glokom cerrahisindeki başarılarını referans alarak Prof. Dr. Zeynep Aktaş'a kronik glokom şikayeti ile başvurdum. Son derece hassas bir operasyonu başarılı bir şekilde gerçekleştirerek beni sağlığıma kavuşturduğu ve iyileştirdiği için son derece mutluyum. Zeynep hocama sonsuz teşekkürler ederim. Ayrıca güleryüzlü Pelinsu Hanıma da teşekkür ederim. N. Erkul

DY
Dil*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Glokom muayenesi
Doç. Dr. Zeynep Aktaş Muayehanesi

Kızıma glokom teşhisi konulduğu zaman gazi üniversitesine gönderdiler Zeynep Hanım ile orda tanıştık çok iyi şekilde ilgilendi sonradan özel klinik açtığını öğrendik muane için Zeynep Hanım'ın yanına gittik gerek ortam zamanlama ilgi olsun her şekilde ilgilendiler herşey için teşekkür ederiz

NE
Ner*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Glokom ameliyatları konusunda başarılı olduğu tavsiyesi ile Prof. Dr. Zeynep Aktaş’a başvurdum. Kronik glokom hastalığım Zeynep hanımın başarılı operasyonu ile iyileşti, son derece mutluyum. Doktoruma sonsuz teşekkürler ediyorum. Güleryüzü ve yardımları için Pelinsu hanıma da teşekkür ederim.

MK
Mur*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Glokom muayenesi
Doç. Dr. Zeynep Aktaş Muayehanesi

Güven bilgi ve tecrübenin adresi. Zeynep hocama şükranlarımı sunuyor Rabbimden kendisine hayırlı ömürler nasip etmesini diliyorum. Gönül rahatlığı ile destek alabilirsiniz. Kafanızdaki tüm soru ve sorunlarınıza çözümü odaklı yaklaşımı göreceksiniz. Sakın şaşırmayın.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Zeynep Aktaş ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Zeynep Aktaş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Zeynep Aktaş için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Zeynep Aktaş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744536

Prof. Dr. Zeynep Aktaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Zeynep Aktaş Prof. Dr. Zeynep Aktaş Özel Muayehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Zeynep Aktaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Zeynep Aktaş Göz Hastalıkları uzmanıdır. Çocuklarda Göz Hastalıklar, Baş Ağrıları, Az görme alanlarında hizmet veriyor ve Çocukluk çağı miyopi tedavisi, Şalazyon tedavisi, Pterjium cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube