Prof. Dr. Yusuf Yağmur

Genel Cerrahi - Gaziantep
5.0

Obezite – Metabolik Cerrahi ve Endoskopik Tedavileri, Rektum Kanseri, Meme Kanseri

“Annemin ameliyatıni başarılı şekilde tamamladı 1 yıldır kontrolü olsun ilgisi olsun çok başarılı yus...” Devamı

Prof. Dr. Yusuf Yağmur

Prof. Dr. Yusuf Yağmur lise öğreniminin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni başarı ile tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. Genel cerrahi uzmanlığını Sağlik Bilimleri Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde 1989-1994 yılları arasında tamamlamıştır.

1996-1997 yılları arasında Memorial Sloan-Kettering Cancer, Breast Service ve Colorectal Service, ve Strang Cancer Prevention Center'da "clinical research fellow" olarak görev almıştır. 1995-1999 yılları arasında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp      Bilimleri Bölümü Genel Cerrahi Aıp nabilim Dalı'nda yardımcı doçent olarak, 1999-2005 yılları arasında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda doçent olarak, 2005-2010 yılları arasında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi TBilimleri Bölümü Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda profesör olarak, 2010-2012 yılları arasında Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştıma Hastanesi'nde başhekim olarak, 2012-2016 Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştıma Hastanesi'nde Genel Cerrahi Klinik Şefi olarak görev almıştır.

2016-2017 yılları arasında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda ve 2017-2021 yılları arasında Medicalpark  Gaziantep Hastanesi'nde görev almıştır.

Prof. Dr. Yusuf Yağmur mesleki çalışmalarına Liv Hospital Gaziantep'te devam etmektedir.

Liv Hospital Gaziantep
Seyrantepe, Abdulkadir Konukoğlu Cd No:1, 27080 Şehitkamil/Gaziantep
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Bariatrik cerrahi Aksiller lenf nodu diseksiyonu (alnd) Melanom alınması Boyun diseksiyonu Acil cerrahi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Yusuf Yağmur lise öğreniminin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni başarı ile tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. Genel cerrahi uzmanlığını Sağlik Bilimleri Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde 1989-1994 yılları arasında tamamlamıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03.1995
Deneyim: 28 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce, Türkçe

İlgi Alanları

Obezite – Metabolik Cerrahi ve Endoskopik Tedavileri Rektum Kanseri Meme Kanseri Mide Kanseri Tiroid Hastalıkları (guatr) Devamı

Deneyimler

Profesör, Genel Cerrahi, Liv Hospital Gaziantep (2021 - Devam ediyor)
Profesör, Genel Cerrahi Medicalpark Gaziantep Hastanesi (2017 - 2021)
Professor, General Surgery, University of Health Science Istanbul (2016 - 2017)
Professor, General Surgery Diyarbakır Training and Research Hospital (2010 - 2016)
Strang Cancer Prevention Center, affiliated with The New York Hospital-cornell Medical Center, and Memorial Sloan-Kettering Cancer Center, Breast Service, colorectal service (1995 - 1996)
Profesör, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi (1995 - 2010)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 48 59

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AD
Ade*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce
Acil cerrahi
Liv Hospital Gaziantep

Annemin ameliyatıni başarılı şekilde tamamladı 1 yıldır kontrolü olsun ilgisi olsun çok başarılı yusuf hocadan allah razi olsun

JS
Jin S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Dünyanın en iyi doktoru , 1 ay önce ameliyat oldum çok şükür başarılı geçti, Ve şimdi çok iyiyim,ben çok memnun

DT
Duy*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yusuf bey işindeki uzmanliği tartişilmaz troid ameliyatimi gerceklestirdi.Bir çok hastanede sinir monitörizasyonu cihazi bulunmazken Yusuf Bey o cihazi getirtip ameliyatimi gerçeklestirdi.Ameliyat sonrasi sesimde kisilma ya da elimde uyuşma olmadi, ameliyat sonrasi hic ağri yaşamadim, sürekli süreçle ilgili aydinlatti, pansumanlarimi bile hep kendisi yapti.Hastane de çok temiz ve konforluydu.Her anlamda memnun kaldik.Hersey icin çok teşekkür ederiz.

ue
Una*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

çooook bilgili ilgili titiz güvenilir..ne de olsa profesör doktor...allah razı olsun...başarıları daim olsun böyle doktorlara sahip olmak gurur ve onur verici...

ks
Kem*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Eski bir fıtık ameliyatımdan sızma vardı ve başarısız olmuş bu operasyon ile ilgili doktor aramaya başladım. Bu nedenle Yusuf Bey'e danışmak istedim. Muayene oldum ve filmlerim çekildi. Ameliyat oldum kendisine ve çok iyi geçti. Şu an gayet iyiyim. Yusuf Bey canayakın, hastaları ile diyalogları güzel ve güleryüzlü bir hekim. Çok memnunum.

*
***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Babamın safra kesesi ile ilgili şikayeti vardı. Yusuf Bey'i bulunduğumuz şehirde kendisine ameliyat olan ve memnun kalan hastalarından duyduk. Muayene için gittik ve çok iyi karşıladı bizi. Babamı ve şikayetlerini dinledi. Tam kontrol ve tahlilleri yapıldı. Ameliyat oldu ve şükürler olsun babam iyileşti. Ameliyattan sonra kontrollerimiz de yapıldı. Yusuf Bey mütevazi ve iyi niyetli bir doktor. Psikolojik olarak verdiği destek çok önemliydi bizim için.

Hak*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Daha önce bir safra kesesi ameliyatı oldum ve oğlum da aynı ameliyatı oldu. Daha sonra eşim için de miğde rahatsızlığı için gittik. Ameliyatlarımız ve tadavilerimiz çok iyi geçti. Eşimin de takibi ve kontrolü düzenli olarak yapılıyor. Eşim hastanede yattı; ilaç ve serum tedavisi aldı. Endoskopi yapıldı ve bir sorun çıkmadı. Çok memnun kaldık. Diğer branşlarla ilgili konularda da takibimizi yaptı. Yusuf Hocam çok ilgili bir hekim, ihtiyacımız olan her konuda yardımcı oldu.

TS
Tür*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Eşimin göğsünün ön tarafında bir kitle oluşmuştu. Kötü huylu olduğundan şüphe ettik ve Yusuf Bey'e gittik. Bir operasyon ile kitle alındı ve çok memnun kaldık. Doktorumuz da ekibi de çok ilgiliydi. Çıkan kitle patolojiye gönderildi ve bir sorun çıkmadı. Kontrollerimiz düzenli bir şekilde yapıldı. Yusuf Bey hastasını detaylı bir şekilde bilgilendiriyor ve bu durum hastasını rahatlatıyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

OP
Orh*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Babamın bağırsaklarında bir sorun vardı. Bir tavsiye üzerine Yusuf Bey'e gittik ve muayene olduk. Gözlem sürecine aldı ve ilaçlı tedavi başladı. Ağrıları geçmeyince, babamın ameliyatına karar verildi. Ameliyat oldu ve çok başarılı geçti. Babamın şu an sağlık durumu gayet iyi ve ağrıları son buldu. Yusuf Bey konuşmasıyla, hasta yakınlarına da olan ilgisi ile takdirimizi kazandı ve çok memnun kaldık.

*
***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

25 Aralık 2019 Annem göğüs kanseriydi ve bir doktor arayışım vardı. İnternetten Yusuf Bey'i buldum ve araştırdım. Muayene için gittim ve ikna oldum. Annem ameliyat oldu ve sol göğsü alındı. Kontrollerimiz düzenli olarak yapıldı. Yusuf Bey'in ikna kabiliyeti yüksek ve konuşmaları ile karşısındakini rahatlatıyor. Doktorun iyisine denk gelmek derler ya, aynen öyle oldu. Annem kemoterapi almaya devam ediyor ve Yusuf Bey ile iletişim halindeyiz.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Yusuf Yağmur ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Yusuf Yağmur için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Yusuf Yağmur için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Yusuf Yağmur ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744859

Prof. Dr. Yusuf Yağmur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Yusuf Yağmur Liv Hospital Gaziantep bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Yusuf Yağmur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Yusuf Yağmur Genel Cerrahi uzmanıdır. Obezite – Metabolik Cerrahi ve Endoskopik Tedavileri, Rektum Kanseri, Meme Kanseri alanlarında hizmet veriyor ve Bariatrik cerrahi, Aksiller lenf nodu diseksiyonu (alnd), Melanom alınması hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube