Prof. Dr. Yılmaz Tomak, Samsun, Ortopedi ve Travmatoloji

Prof. Dr. Yılmaz Tomak

Ortopedi ve Travmatoloji - Samsun

Artroplasti, Diz kıkırdak cerrahisi, Donuk Omuz

Randevu Al 0 (850) 433 38 82

Doktorun Adresi

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85  Canik, Samsun
Özel Medicana International Samsun Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Yılmaz Tomak Hakkında

Yılmaz Tomak Kimdir?

Prof. Dr. Yılmaz TOMAK, tıp eğitimini 1989 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1997 yılında Ortopedi ve Travmatroloji Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında mesleki Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde devam etmiş olan Prof. Dr. Yılmaz TOMAK, aynı anabilim dalında 1998 yılında Yardımcı Doçentlik, 2003 yılında Doçentlik, 2009 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. Mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Samsun Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Artroplasti
 • Diz kıkırdak cerrahisi
 • Donuk Omuz
 • Eklem Yaralanmaları
 • Kalça Eklemi Protezi

Tedaviler

 • Rotator kılıf (cuff) onarımı
 • Lumbar punktur
 • Diz kapağı çıkığı cerrahisi
 • Artroskopik cerrahi
 • Spinal ve epidural anestezi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 82

Anlaşmalı Kurumlar

 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Yılmaz Tomak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Yılmaz Tomak ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Yılmaz Tomak ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 82

Prof. Dr. Yılmaz Tomak için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Yılmaz Tomak için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Yılmaz Tomak için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Yılmaz Tomak hangi kurumlar Yılmaz Tomak ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Yılmaz Tomak ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Prof. Dr. Yılmaz Tomak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Yılmaz Tomak Özel Medicana International Samsun Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Yılmaz Tomak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Yılmaz Tomak Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Rotator kılıf (cuff) onarımı, Lumbar punktur, Diz kapağı çıkığı cerrahisi, Artroskopik cerrahi, Spinal ve epidural anestezi, Eklem cerrahisi, Latarjet ameliyatı, Eklem protezleri, Ayak ve ayak bileği artrodezi, Kifoplasti alanlarında hizmet veriyor ve Artroplasti, Diz kıkırdak cerrahisi, Donuk Omuz, Eklem Yaralanmaları, Kalça Eklemi Protezi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Yılmaz Tomak için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Yılmaz Tomak muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Yılmaz Tomak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Yılmaz Tomak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Yılmaz Tomak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.