Prof. Dr. Yaşar Özkul

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Sanayi Caddesi, Kazımdirik, No:7, 35100 Bornova/İzmir  İzmir
Şifa Üniversitesi Bornova Sağlık Uygulama Ve Araştırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yaşar Özkul Hakkında

Yaşar Özkul Kimdir?

Prof. Dr. Yaşar Özkul, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) alanlarında faaliyet göstermektedir. Yaşar Özkul, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yaşar Özkul Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Yaşar Özkul tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Yaşar Özkul kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. Y Özkul ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Yaşar Özkul için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Y Özkul şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Yaşar Özkul ile anlaşmalı?
Yaşar Özkul kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Yaşar Özkul nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Yaşar Özkul Şifa Üniversitesi Bornova Sağlık Uygulama Ve Araştırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Yaşar Özkul hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Yaşar Özkul Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır.

Prof. Dr. Yaşar Özkul için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Yaşar Özkul muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Yaşar Özkul hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. Y Özkul ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Yaşar Özkul hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Y Özkul hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.