Prof. Dr. Yaşar Bedük

Üroloji - Ankara

Prostat İltihabı, Prostat Kanseri Ve Tedavisi, Prostat Büyümesi

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

İran Cad No:15/16 Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Yaşar Bedük Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Yaşar Bedük Hakkında

Yaşar Bedük Kimdir?

Prof. Dr. Yaşar BEDÜK, 1954 yılında Siirt'te doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1972 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimine 1978 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, aynı fakültede tamamlayarak 1982 yılında Üroloji uzmanı olmuştur. 1987 yılında ''Yardımcı Doçent Doktor, 1988 yılında ''Doçent Doktor'' 1994 yılında ''Profesör Doktor'' unvanlarının sahibi olmuştur. Halen aynı bölümde öğretim üyesi olarak çalışmakta ve 2016 Haziran ayından bu yana Anabilim Dalı Başkanlığını yürütmektedir.

1987 yılında Almanya'da Lanshut Eğitim Hastanesi'nde Endoürolojik ameliyatların eğitimi için gözlemci olarak bulunmuş ve 1993 yılında ABD Detroid Üniversitesi Hastanesi Üroloji Bölümü'nde üroonkolojik ameliyatlar konusunda eğitim almak için bulunmuştur.

Prof. Dr. Yaşar BEDÜK, Ankara Ürologlar Derneği’nin 2002-2004 yılları arasında başkanlığını yaptı. Üroonkoloji Derneği’nin kuruluşu olan 1999 yılından beri Yönetim Kurulu üyesi olup bu derneğin 2009-2011 yılları arasında başkanlığını yürütmüş, ayrıca 2010 yılına kadar Türk Üroloji Board’u Yürütme Kurulu üyeliğinde bulunmuştur.

70’in üzerinde uluslararası, 100’ün üzerinde ulusal yayını ve 4 ulusal üroloji kitabında editörlük veya bölüm yazarlığı bulunmaktadır.

Evli ve iki çocuk babası olan Prof. Dr. Yaşar BEDÜK, İngilizce bilmekte ve mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Prostat İltihabı
 • Prostat Kanseri Ve Tedavisi
 • Prostat Büyümesi
 • Prostat Hastalıkları
 • Böbrek İltihabı (Piyelonefrit)
Tedaviler
 • Mesane kanser ameliyatı
 • Prostat tedavisi
 • Kapalı-açık prostat ameliyatı
 • Böbrek tümörü tedavisi
 • Testis hastalıkları
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar

Yaşar Bedük Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

sel..rıverdi
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ülkemizin yetiştirmiş olduğu alanında tek isim niteliği taşıyan neşteri ile mucizelere imza atan, alanı itibarı ile daha çok erkek hastalara hayat veren, ikinci baharı renklendiren, Prof.Dr.Yaşar Bedük. Sanatçı-bestekar ve söz yazarı naif ruhunu asıl mesleği olan Hekimlik kimliğinde de icra eden Ürolog Yaşar Bedük Hocam, eşime yapmış olduğu aslında son derece zor olan bir müdahaleyi operasyon öncesi tatlı sözleri, etkileyici ve ikna edici ses tonu ile ardından operasyonda neşteri ile soruna nokta koyuşu eşimde hayatın yeniden taptaze başlamasına eşdeğer oldu. Üroloji alanında ihtiyacı olan tüm takipçilerle bu bilgiyi paylaşmak istedim. Hastalığı tespit sırasında kişiyi oyalamadan tanı koyan ve anında çözebilen neşteri, bilgisi, tecrübesi engin olan hocama mutlaka danışın mutlu olun isterim. Birsel Gonca 01-07-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Yaşar Bedük tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yaşar Bedük Cevapladığı Sorular

 • Böbrek taşı oluşumu

  Böbrek taşı oluşumu hocam iyi günler, benim her iki böbreğimde taşlar var geçen sene sağ böbrekten bir taş düşürdüm. ağrıları ile sancıları çok büyük ve ızdıraplı olduğundan taş yapan gıdalardan uzak durmaya çalışıyorum. fakat fizik tedavi gördüğüm bel fıtığı kontrollerinde yapılan kan testinde... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Yaşar Bedük

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Böbrek taşı oluşumu

  Böbrek taşı oluşumu hocam iyi günler, benim her iki böbreğimde taşlar var geçen sene sağ böbrekten bir taş düşürdüm. ağrıları ile sancıları çok büyük ve ızdıraplı olduğundan taş yapan gıdalardan uzak durmaya çalışıyorum. fakat fizik tedavi gördüğüm bel fıtığı kontrollerinde yapılan kan testinde... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Yaşar Bedük

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Yaşar Bedük kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. Y Bedük ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Yaşar Bedük için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Y Bedük şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Yaşar Bedük nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Yaşar Bedük Prof. Dr. Yaşar Bedük Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Yaşar Bedük hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Yaşar Bedük Üroloji, uzmanıdır. Mesane kanser ameliyatı, Prostat tedavisi, Kapalı-açık prostat ameliyatı, Böbrek tümörü tedavisi, Testis hastalıkları, Testis hastalıkları, Radikal prostatektomi, Sistoskopi, Laparoskopik prostatektomi alanlarında hizmet veriyor ve Prostat İltihabı, Prostat Kanseri Ve Tedavisi, Prostat Büyümesi, Prostat Hastalıkları, Böbrek İltihabı (Piyelonefrit) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Yaşar Bedük için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Yaşar Bedük muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Yaşar Bedük hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. Y Bedük ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Yaşar Bedük hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Y Bedük hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.