Prof. Dr. Vasfi Akıncı Karatosun, İzmir, Ortopedi ve Travmatoloji

Prof. Dr. Vasfi Akıncı Karatosun

Ortopedi ve Travmatoloji - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kültür, Cumhuriyet Blv No:144, 35220 Konak/İzmir  İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Vasfi Akıncı Karatosun Hakkında

Vasfi Akıncı Karatosun Kimdir?

Prof. Dr. Vasfi Akıncı Karatosun, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Vasfi Akıncı Karatosun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Vasfi Akıncı Karatosun Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

la..�lgan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doğuştan çift taraflı kalça çıkığı problemim vardı.Ameliyat düşüncesi beni tedirgin ettiği için uzun süre ameliyatı erteledim.Önceleri ara sıra olan ağrılarım son 1 yıldır dayanılmaz bir hal almıştı.Yaklaşık 1 ay önce ameliyat oldum.Ve yakın zamanda diğer bacağımdan da ameliyat olacağım hayırlısıyla.Şu an gayet iyiyim ve mutluyum.Bunun sebebi Vasfi hocamdır.Kesinlikle kendisine sonsuz güvenebilirsiniz.İşinde son derece profosyonel,titiz olması ve en ince ayrıntısına kadar düşünmesi size güven veriyor ve bir hasta için bu çok önemli.Ağrılarınız varsa ertelemeyin,hayat kalitenizi düşürmeyin.Vasfi hocaya gittiyseniz bilin ki emin ellerdesiniz,gönlünüz rahat olsun.Kendisine çok çok teşekkür ederim. 07-08-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Vasfi Akıncı Karatosun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.