Prof. Dr. Ümrah Aydoğan, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Ümrah Aydoğan

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - İstanbul

Kapak Yetersizlikleri, Patent Duktus Arteriosus (PDA), Anjiografi/Anjiyo

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi (2)

Kaptanpaşa Mah. Darülaceze Cad. No: 14  Şişli, İstanbul
Özel Şişli Kolan İnternational Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Adnan Kahveci Mah. Osmanli Cad. No: 23 Gürpınar  Beylikdüzü, İstanbul
Özel Beylikdüzü Kolan Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ümrah Aydoğan Hakkında

Ümrah Aydoğan Kimdir?

Prof.Dr.Ümrah DOĞAN,  İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,  İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda tamamlayıp Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Prof.Dr.Ümrah DOĞAN, İstanbul'da bulunan Özel Şişli Kolan İnternational Hospital ve Özel Beylikdüzü Kolan Hospital'de hastalarına hizmet vermektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ümrah Aydoğan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Dogustan kalp anomalisi

  Merhaba hocam oglum 8 aylik oldu boy 69 cm kilo 8.bugun cekilen eko sonucu.bosluklar dengeli.rv kalitesi inlette nispeten kucuk olmakla birlikte yeterli.lvot dinamik darlik grandiyent 11,2. bikuspit aort kapak tarzi hareketleri.aortik regunjitasyon eser duzeyde.mintral regurjitasyon minimal.tek papi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ümrah Aydoğan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ağız da morarma

  Hocam oğlum 21 aylık. anne karnında kalpte ekojen odak görülmüştü. doğduktan sonra için rahat etmedi 3,5 aylıkken çocuk kardiyolojisine götürdüm . ultrasonla bakıldı . zeynep kamil araştırma hastanesi'nde. kalbinde birşey olmadığı söylendi . fakat katılarak agladiginda dudağı morariyor. tekrar götü... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ümrah Aydoğan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ümrah Aydoğan kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. � Aydoğan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ümrah Aydoğan için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. � Aydoğan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ümrah Aydoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ümrah Aydoğan Özel Şişli Kolan İnternational Hospital Özel Beylikdüzü Kolan Hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ümrah Aydoğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ümrah Aydoğan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır. Abdominal aort anevrizması(aaa) onarımı, Kalp kapağı replasmanı, Holter izlemi, Triküspid kapak replasmanı, Cabg(koroner arter bypass grefti) alanlarında hizmet veriyor ve Kapak Yetersizlikleri, Patent Duktus Arteriosus (PDA), Anjiografi/Anjiyo, Kalp Anjiyosu (Koroner Anjiyografi), Pulmoner Hipertansiyon (Akciğer Damarlarında Basınç Yüksekliği) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ümrah Aydoğan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ümrah Aydoğan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ümrah Aydoğan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. � Aydoğan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ümrah Aydoğan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. � Aydoğan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.