Prof. Dr. Uğur Emrah Altıparmak

Göz Hastalıkları - Ankara

Miyopi, Katarakt, Kontakt Lens

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Turan Güneş Bulvarı 630.Sok. No:6 Oran  Çankaya, Ankara
Ankara Acıbadem Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Uğur Emrah Altıparmak Hakkında

Uğur Emrah Altıparmak Kimdir?

Prof. Dr. Uğur Emrah Altıparmak, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültes'inde eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanes'inde tamamlayarak Uzman doktor unvanı almıştır.

 2010 yılında Doçent olmuştur.  2012 yılından itibaren  Acıbadem Ankara Hastanesi Göz Bölümü'nde, 2013 yılından itibaren'de  eş zamanlı olarak Acıbadem Üniversitesi Göz Hastalıkları A.B.D'de öğretim üyesi olarak görev almaktadır.

Prof. Dr. Uğur Emrah Altıparmak mesleki çalışmalarına  Ankara Acıbadem Hastanesi'nde devam ettirerek, hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Miyopi
 • Katarakt
 • Kontakt Lens
 • Refraktif Cerrahi
 • Görme Bozukluğu
Tedaviler
 • Lasik
 • Görsel uyarılmış potansiyeller(vep) testi
 • Glokom ameliyatı
 • Glokom cerrahisi
 • Çocukluk çağı miyopi tedavisi

Uğur Emrah Altıparmak Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

n..�a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Emrah Hoca'ya, yaklaşık 2 ay önce başlayan ve hızlı ilerleyen sol gözümdeki görme kaybı ile başvurdum. Yaptığı detaylı muayene ve sahip olduğu tecrübe sayesinde, ön-tanı süreci hızlı bir şekilde tamamlanıp ; yapılan ileri tetkiklerle görme sinirini etkileyen kafa içi kitle saptandı. Geçen herbir günün önem arz ettiği bu süreçte kendisinin hastası olmam benim için büyük bir şanstı. Nöro-oftalmoloji konusundaki bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde sürecin tüm aşamalarına hakim olmamızı sağladı. Şu anda devam eden kontrollerde, hem görme keskinliğindeki hem de görme alanındaki dramatik düzelme, hayatımdaki en büyük mutluluklardan birisi oldu. Tüm bunlara ilave olarak, gerçekten ihtiyaç duyduğum bu süreçte, bana verdiği güven ve insani yaklaşımı ile de yanımda olduğu için kendisine çok teşekkür ederim. Sağlıklı günlerde görüşmek üzere ... 07-08-2020

gi..l
Zamanlama
İlgi
Ortam

Emrah beye kızımın göz problemi için gittim. Çok ilgili, bilgili, güven uyandıran, mütevazi bir doktor. Kızım ile iletişimi de mükemmel! Kızım artık O’ndan başka göz doktoruna gitmek istemez sanırım:)) 06-09-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Uğur Emrah Altıparmak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Uğur Emrah Altıparmak Cevapladığı Sorular

 • Virgan+ letomax

  Hocam merhabalar; hocam bir ay içerisinde toplamda 10 defa (sabah ve akşam olmak üzere) virgan kullandım...ilk hafta 4 4 gün sabah ve akşam olmak üzere ve 2 hafta ara verdim ve iki haftanın sonunda 5 gün sabah ve akşam olmak üzere virgan jel kullandım.. ve ilaç bilgi bölümünde virgan kullanımınd... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Uğur Emrah Altıparmak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Hamilelik ve goz sagligi

  Soru hocam merhaba, 4 haftalik hamile oldugumu ogrendim fakat kronik goz kurulugu sebebiyle suni gozyasi kullaniyorum ve kullanmak zorundayim hamilelik kategorisi c ne yapmam gerekiyor acaba?( muhakkak bir kadin dogum doktoruna gidicem ama oncesinde sormak istedim) tesekkurler

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Uğur Emrah Altıparmak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Uğur Emrah Altıparmak kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. U Altıparmak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Uğur Emrah Altıparmak için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. U Altıparmak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Uğur Emrah Altıparmak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Uğur Emrah Altıparmak Ankara Acıbadem Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Uğur Emrah Altıparmak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Uğur Emrah Altıparmak Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Lasik, Görsel uyarılmış potansiyeller(vep) testi, Glokom ameliyatı, Glokom cerrahisi, Çocukluk çağı miyopi tedavisi, Katarakt cerrahisi, Kontak lens, Retina cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Miyopi, Katarakt, Kontakt Lens, Refraktif Cerrahi, Görme Bozukluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Uğur Emrah Altıparmak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Uğur Emrah Altıparmak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Uğur Emrah Altıparmak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. U Altıparmak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Uğur Emrah Altıparmak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. U Altıparmak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.