Prof. Dr. Tunçalp Özgen, Ankara, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Prof. Dr. Tunçalp Özgen

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Ankara

Eeg(Elektroensefalografi), Beyin Anevrizması Onarımı, Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Cinnah Caddesi No:52/3 Çankaya  Çankaya, Ankara
Dr. Tunçalp Özgen

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tunçalp Özgen Hakkında

Tunçalp Özgen Kimdir?

Prof. Dr. Tunçalp Özgen, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Tunçalp Özgen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Eeg(Elektroensefalografi)
 • Beyin Anevrizması Onarımı
 • Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon
 • Davranış Bozuklukları
 • Nebulizatör
Tedaviler
 • Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
 • Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi
 • Mikrodiskektomi
 • Epiduroskopi
 • Boyun fitiği cerrahisi

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lya..ner
Zamanlama
İlgi
Ortam

Karşımıza tesadüfen çıkmış bir mucizesiniz hocam cocuklugumu ve babami bize bağışladınız rabbim size bir ömür iyilik versin .....hayattaki en büyük iyikimiz sizsiniz doktor bey? 06-12-2018

�an..�erli
Zamanlama
İlgi
Ortam

Beyin Cerrahı - Nöroşirurji Prof. Dr. Tuncalp ÖZGEN 1991 Aralık ayında başarılı bir sutur ameliyatı ile hastamiz sağlığına kavuştu. 2010 Mayıs ayında 76 yaşındaki annem bel fıtığından yatalak oldu ve dr lar ameliyat, fizik tedavi dedi. Tuncalp Hoca ilaç vs olmadan bir ay yatak teavisiyle anneme şifa verdi. 2018 Ekim, Kasımda bir hastanede 20 gun fizik tedaviden hic bir fayda goremedim. L4 L5 fitik yirtilmasindan dolayi bel ve sol bacagimda aşırı ağrı ve ayakta duramama sorunu yasiyordum. 2018 Aralık 'ta Tuncalp Hocam ameliyat yapti. Ayni gün tüm ağrılarım ve ayakta duramama sorunum ortadan kalktı. Üç ayrı vakada; Prof. Dr. Tuncalp ÖZGEN Hocamın şifa dağıtan bilgi, birikim, zeka ve kalitesi ile ekibinin basarili tedavi sonucundan dolayı teşekkür ediyorum. 03-12-2018

afir..afir

Hacettepe'de 1999 yılında annemin ameliyatını yapmıştı. İnsani yönüne hayran kaldık. Ameliyat, Hoca'mda son çaredir. Allah onun ömrünü ve bilimini uzun ve bereketli etsin. Mesleğini, insani değerleri esas alarak sanat gibi icra eden nadir kişilerden biridir. 16-11-2015

al..eroğlu

Teşekkür ederim 24-07-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Tunçalp Özgen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Ayak uyuşması

  Merhaba. benim l3-l4 de iki adet fitigim var. 3 hafta fizik tedavi aldim fakat bel agrilarim gecmedi. 1 ay önce epidural steroid igne yaptirdim. igneden sonra bel ağrılarım geçti . fakat iğneden sonra şimdi sol bacağım uyuşuyor. ayakta 10 dk duramıyorum. bacaktaki uyuşma gecer mi?iteşekkürler..

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Tunçalp Özgen

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Sol serebral

  Merhaba hocam. 38 yaşında erkek sol serebral hemisferde sağa göre sulkuslarda silinme, sol lateral ventrikül korpusunda sağa göre asimetrik dar görünüm ile solda sağ hemisfere göre. bu ne demek oluyor.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Tunçalp Özgen

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.