Prof. Dr. Tayfun Apuhan, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Prof. Dr. Tayfun Apuhan

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Otitis Media, Kronik Sinüzit, Deviasyon

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Saray Mah. Site Yolu Cad. No: 7  Ümraniye, İstanbul
Hisar İntercontinental Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Tayfun Apuhan Hakkında

Tayfun Apuhan Kimdir?

Doç. Dr. Tayfun APUHAN, tıp eğitimini İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamasının ardından Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları ihtisasını İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sürdürerek uzman doktor unvanını aldı.

Doçentlik unvanını ise Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nden alan Dr. Apuhan, 2013 yılı süresince Abant izzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı'nda doçent doktor olarak; 2013 yılının Mart ayında Almanya University Medical Center Hamburg-Eppendorf'da araştırmacı doktor olarak, 2011 yılının Haziran ile Ağustos ayları arasında ABD'de The Ohio State University Comprehensive Cancer Center, Ear Nose and Throat Clinic'te araştırmacı doktor olarak; 2010 ile 2013 yılları arasında Abant izzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı'nda Yardımcı Doçent Doktor olarak; 2005 ile 2010 yılları arasında Özel Hisar İntercontinental Hospital'da operatör doktor olarak; 2003 ile 2005 yılları arasında İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği'nde başasistan olarak; 1998 ile 2003 yılları arasında İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği'nde araştırma görevlisi olarak ve 1998 yılının Eylül ile Kasım ayları arasında Malatya Göztepe Sağlık Ocağı'nda pratisyen hekim olarak görev aldı.

Dr. Apuhan'ın mesleki özel ilgi alanları arasında burun ve sinüs hastalıkları cerrahisi (Deviasyon - Burun İçi eğiklik ameliyatları, Konka  Burun eti büyümesi ameliyatları, Rinoplasti -Burun  Estetiği Ameliyatı, Endoskopik gözyaşı kesesi ameliyatı,  Endoskopik burun ve sinüs ameliyatları, Burun ve sinüs kanser ameliyatları); kulak cerrahisi (Kulak Tüpü - Ventilasyon Tüpü,  Kulak zarı ve orta kulak iltihabı ameliyatları, Stapedektomi - Orta Kulak Kireçlenmesi Ameliyatı); baş- boyun bölgesi kanser cerrahisi; pediatrik kulak burun boğaz hastalıkları (Geniz eti, bademcik ve doğumsal anomaliler); ses hastalıklarına (nodül, polip, kist..)  yönelik ameliyatlar ile horlama ve uyku apnesi cerrahi tedavisi bulunmaktadır.

Dr. Apuhan'ın, Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı tarafından verilen Dr. Orhan Sunar Poster Ödülleri'nde poster birincilik ödülü (Poster Birincilik Ödülü: Meltem Akpınar, Tayfun Apuhan,  Hakan Terzi, Aysel Kükner, Özgür Yiğit, Pelin Gör.""Sıçanlarda sigaranın üst havayolu Toll-Like Reseptör ve Sitokin Profili üzerine etkisi(P-350)."" 33.Türk Ulusal Otorinolarengoloji ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi.  Antalya, Türkiye, 26-30 Ekim 2011), Abant İzzet Baysal Üniversitesi Araştırma ve Geliştirme Vakfı tarafından verilen Bilimsel Çalışma Ödülü ve Bolu İzzet Baysal Vakfı tarafınfan verilen Bilimsel Çalışma Ödülü bulunmaktadır.

Dr. Apuhan, Türk Tabipler Birliği, Türk Otorinolarengoloji ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Fasial Plastik Cerrahi Derneği, Avrupa Fasial Plastik Cerrahi Derneği, Türk Rinoloji Derneği ve İstanbul KBB BBC Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL HASEKI EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Tayfun Apuhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Burun hastalığım

  Hocam merhaba benim burunumda nefes alırken ses geliyor sürekli her zaman ses gelmekte sprey dahi sıksam rahatlama olmuyor ne ses gidiyor ne de nefes alabiliyorum ve hic nefes alamıyorum iki burun deliklerimden de doktorlara gittim daha önce hic bir sorun olmadığını ve sprey ile geçeceğini söyledile... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Tayfun Apuhan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bademcik ameliyatı sonrası tat alamama

  Merhaba hocam. 03.09.2015 tarihinde bademcik ameliyatı oldum 1.5 ay geçmesine rağmen dilimin arka kısımlarında tat duyusu yok özellikle tatlı ve çikolatalı şeylerin tadı çok farklı yavan geliyor. ameliyattan çıktığım zamanda dilimin kenarları yara olmuştu 1-2 hafta dilimi oynatamadım sizce ameliyat... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Tayfun Apuhan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Tayfun Apuhan kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. T Apuhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Tayfun Apuhan için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. T Apuhan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Tayfun Apuhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Tayfun Apuhan Hisar İntercontinental Hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Tayfun Apuhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Tayfun Apuhan Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Tonsillektomi, Medikal estetik, Orta kulak ameliyatı, Miringotomi, Larenjektomi alanlarında hizmet veriyor ve Otitis Media, Kronik Sinüzit, Deviasyon, Kulak Çınlaması (Tinnitus), Nazofarenks hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Tayfun Apuhan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Tayfun Apuhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Tayfun Apuhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. T Apuhan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Tayfun Apuhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. T Apuhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.