Prof. Dr. Talat Tavlı, İzmir, Kardiyoloji

Prof. Dr. Talat Tavlı

Kardiyoloji - İzmir

Damar Sertliği, Aort Yetmezliği, Baş Dönmeleri

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Ankara Cad. No: 45  Bayraklı, İzmir
Şifa Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Talat Tavlı Hakkında

Doktor Yorumları

Değerlendir
5 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�kran..KANDERE

Mükemmel harika bir insan. Kardeşimin sayesinde tanıdım. Çok iyi bir hekim. Çok alçakgönüllü mütevazi bir doktor. 21-08-2020

et..lı

Mide dilatasyonu geçirdiğimde kritik müdahalede bulunarak hayatımı kurtardı. İşinin ehli ve bilgisini ustalıkla kullanıyor. Allah razı olsun 01-03-2020

diye..mer

Alllah bizim karşımıza dr. Talat beyi çikardığı için binlerce kez şükürler olsun.O bana dünyaları verdi Eşim şuan onun sayesinde yanımda.Biz onun yanına gitmeden önce caresizlil icindeydik ama şuan herşey yolunda 6 ayda bir kontrole gidip onun tatlı diliyle rahatlayip geliyoruz..Onun gibi hastalariyla yakindan ilgilen dr.nadir buluyor Allah senden razi olsun hacom.. 19-03-2017

AZAN..DIRIM

DOKTORUMUZ GEREK INSANLIĞI GEREK BILGISI ILE USTUN DERECE TAKDIR EDILIR BIR HOCAMIZ. KENDISINDEN ALLAH RAZI OLSUN. ILGILENEN HASTALARIMIZI TAVSIYE EDERIM. 20-09-2015

ine..aduman

Çok memnunum 18-06-2015

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Talat Tavlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Talat Tavlı kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. T Tavlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Talat Tavlı için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. T Tavlı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Talat Tavlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Talat Tavlı Şifa Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Talat Tavlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Talat Tavlı Kardiyoloji, uzmanıdır. Perkutan mitral balon valvuloplasti, Karotis ultrasonu, Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi, Stent(koroner anjiyoplasti), Perkütan koroner girişim(koroner anjiyoplasti) alanlarında hizmet veriyor ve Damar Sertliği, Aort Yetmezliği, Baş Dönmeleri, Doğumsal (Konjenital) Kalp Hastalıkları, Mitral Yetmezlik hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Talat Tavlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Talat Tavlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Talat Tavlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. T Tavlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Talat Tavlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. T Tavlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.