Prof. Dr. Suat Büket

Kalp Damar Cerrahisi - İzmir
5.0

Aort Kapağı Hastalıkları, By-Pass, Damar Tıkanıklığı

5.0

“SUAT BEY 2019 UN ŞUBAT AYINDA EKİBİYLE BERABER BENİ KENT HASTANESİNDE KALP AMELİYATI YAPTI. DÖRT D...” Devamı

Prof. Dr. Suat Büket

Prof.Dr Suat Büket, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,yine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 'nde tamamlayıp Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 

Mesleki çalışmalarına Özel Medicana International İzmir Hastanesi'nde devam etmektedir.

annemde halsizlik vardı.kushing tanısı kondu. kalp yetmezliği de var diyorl

annemde halsizlik vardı.kushing tanısı kondu. kalp yetmezliği de var diyorlar.kushingten kurtulmanın yolu ameliyatmış ama ameliyata kalbi dayanmaz diyorlar.kushing de kalp yetmezliği yapıyormuş.ne yapmalıyız kalp yetmezliğini tedavi etmenin yolu yok mu?lütfen yardımcı olun

Prof. Dr. Suat Büket

Prof. Dr. Suat Büket tarafından cevaplandı

Kalp yetmezliğini tedavi etmenin yolu tıbbi tedavi. Hasta eğer gerekli olur ise iyi bir tıbbi tedavi... Cevabı görmek için tıkla.

1 Haziran 2011 tarihinde cevaplandı.

Merhaba Sn. Hocam ben 51yaşında günde ortalama 1 paket sigara içen az har

Merhaba Sn. Hocam ben 51yaşında günde ortalama 1 paket sigara içen az hareketli 1,73 boyunda 84kg bir erkeğim .son zamanlarda çabuk yorulma ve sretleşme sorunu yaşamaya başladım,şekerli gıdaları çok sevdiğmden akşamları yemekten sonra yatana kadar birşeyler atıştırmaktayım ,kabahatlerimin farkındayım ,aşşağı yukarı 30 yıl bu sigarayı içmekteyim .sigarayı bırakmamın bu kadar seneden sonra bana bir faydası olabilirmi?yoksa artık iş işten geçtimi demek lazım ? vereceğiniz cevap için şimdiden çok ...

Daha Fazla
Prof. Dr. Suat Büket

Prof. Dr. Suat Büket tarafından cevaplandı

Sigarayı bırkmanın ve kilo vermenin zamanı yoktur. Ne zaman yaparsanız size fayda sağlar. Bence siz ... Cevabı görmek için tıkla.

31 Mayıs 2011 tarihinde cevaplandı.

iyi günler göğüs ağrilarim var sebebinedir once batin tomorafagi cektirdim.

iyi günler göğüs ağrilarim var sebebinedir once batin tomorafagi cektirdim.sintigrafi yaptırdım hiç birşey cikmadi tahliller yaptirdim hepsi normaldi yanliz bundan 5 gün once endeskopi yaptirdim bende koronik iltap ve pylori cıktı bu göğüs agrisi yaparmi saygilarimla

Prof. Dr. Suat Büket

Prof. Dr. Suat Büket tarafından cevaplandı

Bu genelde göğüs ağrısı sebebi deyildir. Sizi görüp muayene etmeden bir şey söylemem mümkün deyil. ... Cevabı görmek için tıkla.

30 Mayıs 2011 tarihinde cevaplandı.

Özel Medicana International İzmir
Yenişehir, İşçiler Cd. No:126 /
Tedaviler
Anjiyoplasti Aort kapak replasmanı Bypass ameliyatı koroner arter bypass grefti Damar cerrahisi ameliyatları Kalp bypass ameliyatı Koroner anjiyoplasti Perkütan koroner girişim(koroner anjiyoplasti) Perkutan mitral balon valvuloplasti Varis tedavisi Yüzeyel ekokardiyografi Devamı
Özel Medicana International İzmir
Yenişehir, İşçiler Cd. No:126 Konak/İzmir
Tedaviler
Anjiyoplasti Aort kapak replasmanı Bypass ameliyatı koroner arter bypass grefti Damar cerrahisi ameliyatları Kalp bypass ameliyatı Koroner anjiyoplasti Perkütan koroner girişim(koroner anjiyoplasti) Perkutan mitral balon valvuloplasti Varis tedavisi Yüzeyel ekokardiyografi Devamı

İlgi Alanları

Aort Kapağı Hastalıkları By-Pass Damar Tıkanıklığı Varis Cerrahisi Mitral Darlığı Kronik Venöz Yetmezliği Koroner Kalp Hastalığı Diyaliz Cerrahisi Torakoabdominal Aort Anevrizması

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
TD
TAR*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

SUAT BEY 2019 UN ŞUBAT AYINDA EKİBİYLE BERABER BENİ KENT HASTANESİNDE KALP AMELİYATI YAPTI. DÖRT DAMARIMI DEĞİŞTİRDİ.ÇOK SAMİMİ BİR ARKADAŞIMIM YAKINI BENİ O ARKADAŞ TANIŞTIRDI.SUAT BEY BENCE TÜRKİYEDE BU İŞİ ÇOK İYİ BİLEN BİR İKİ KİŞDEN BİRİ ÇOK SAĞOL HOCAM BEN TARHAN DAHİL. ESAT IN ARKADAŞI.

as
Ays*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Suat Buket hocamla 17 yıl önce sevgili mesai arkadaşı Mucittin Şen sayesinde tanıştım.anneme bay pas ameliyati yaptılar.Mucittin beyle beraber. Önceki gun anneme yapılan anjioda öğrendim anjio doktoru Mustafa Yazıcı süper bir ameliyat yapılmış çizik dahi yok dedi.normalde 8 yıl sonra sorun yaşamaya başlar hastalar .süper bir ameliyat yapmış doktorunuz dedi kontrol eden doktorumuz. Biz zaten biliyoduk ve farkındaydik fakat 17 yıl sonra bunu duymak bizi cok mutlu etti ve herkes bilsin istiyorum.sevgili Suat hocam ve sevgili Mucittin hocam size binlerce teşekkürler alnınızdan ve mucize yaratan ellerinizden ve yüreğinizden öpüyorum. Herkese yürekten tavsiye ediyorum.

MA
Meh*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Kalbimi dünyada emanet adeceğim en iyi doktor 16 yaşında beni hayata döndürdünüz şu an 35 yaşındayım size hayatımı borçluyum allah razı olsun sizden Tire’den hastanız mehmet aksoy?

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Suat Büket ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Suat Büket için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Suat Büket nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Suat Büket Özel Medicana International İzmir bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Suat Büket hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Suat Büket Kalp Damar Cerrahisi uzmanıdır. Aort Kapağı Hastalıkları, By-Pass, Damar Tıkanıklığı alanlarında hizmet veriyor ve Anjiyoplasti, Aort kapak replasmanı, Bypass ameliyatı koroner arter bypass greftiAnjiyoplasti, Aort kapak replasmanı, Bypass ameliyatı koroner arter bypass grefti hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube