Özel Medicana International İzmir

İzmir
4.9

Kurumumuzda toplam 46 doktor bulunmaktadır.

Prof. Dr. Murat Songu

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

En yakın müsaitlik ...
5.0
Prof. Dr. Mehmet Şenoğlu

Beyin ve Sinir Cerrahisi

En yakın müsaitlik ...
5.0
Doç. Dr. Varlık Erol

Genel Cerrahi

En yakın müsaitlik ...
5.0
Prof. Dr. Devrim Akseki

Ortopedi ve Travmatoloji

En yakın müsaitlik ...
5.0
Dyt. Seda Uşarer

Diyetisyen

En yakın müsaitlik ...
Uzm. Dr. Yavuz Selim Demir

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
Op. Dr. Abdullah Haluk Şirin

Genel Cerrahi

En yakın müsaitlik ...
Op. Dr. Evren Sandal

Beyin ve Sinir Cerrahisi

En yakın müsaitlik ...
5.0
Dt. İlayda Dal

Diş Hekimi

En yakın müsaitlik ...
Uzm. Dr. Öner Yıldırım

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
Op. Dr. İlkay Nafiye Topaloğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum

En yakın müsaitlik ...
Prof. Dr. Neslihan Şendur

Dermatoloji

En yakın müsaitlik ...
4.8
Uzm. Dr. Metin Akıncılar

Dahiliye - İç Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
5.0
Uzm. Dr. Fatih Saygılı

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Gastroenteroloji

En yakın müsaitlik ...
Doç. Dr. Özhan Merzuk Uçkun

Beyin ve Sinir Cerrahisi

En yakın müsaitlik ...
5.0
Op. Dr. Gayem İnayet Çelik

Kadın Hastalıkları ve Doğum

En yakın müsaitlik ...
Uzm. Dr. Kadir Mutlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
Uzm. Dr. Esra Irmak Üstün

Dahiliye - İç Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
3.0
Op. Dr. Mustafa Melih Erkan

Kadın Hastalıkları ve Doğum

En yakın müsaitlik ...
5.0
Uzm. Dr. Ali Öztürk

Kardiyoloji

En yakın müsaitlik ...
5.0
Özel Medicana International İzmir

İstanbul, Ankara, Bursa, Konya, Samsun ve Sivas’ta faaliyet gösteren 12 hastanesi ve sağlık sektörüne yaptığı önemli yatırımlarla Türkiye’nin ilk 500 şirketi sıralamasında yer alan Medicana Sağlık Grubu, sağlık zincirine eklenen yeni halkası Medicana International İzmir Hastanesi’yle büyümeye devam ediyor. Ege Bölgesi’nin en kapsamlı sağlık komplekslerinden olan Medicana International İzmir Hastanesi, modern tıp teknolojisi, güçlü akademik hekim kadrosu ve özel mimarisi ile sağlık hizmetlerinde mükemmeliyeti hedefliyor. 34 bin metrekare kapalı alana sahip hastane, Medicana Sağlık Grubu’nun diğer tüm hastanelerinde olduğu gibi SGK ve özel sigorta şirketleri ile anlaşmalı olarak sağlık hizmeti sunuyor. Medicana International İzmir Hastanesi, uluslararası hastaların multidisipliner sağlık alanlarındaki tedavilerinde de önemli bir merkez olarak çıtayı üst sıralara yerleştiriyor. Medicana Sağlık Grubunun temel kalite anlayışıyla ve 110 milyon dolarlık yatırımla kurgulanan Medicana International İzmir Hastanesi’nde, multidisipliner tanı ve tedavi yöntemi, maksimum konfor ve kalite ile birlikte sunuluyor. Son dönem hastane mimarisini otel konforuyla birleştirerek bünyesine toplayan hastanede; hasta odaları, bekleme ve poliklinik alanları, teşhis ve tanı üniteleri, otopark, acil erişim gibi alanlar hasta ve hasta yakınlarının beklentileri temel alınarak titizlikle planlandı. 34.000 m2 Kapalı Alan Medicana International İzmir Hastanesi, 34 bin metrekare kapalı alanda 222 yatak kapasitesi, 8 ameliyathane, 64 yoğun bakım yatağı ve 140 araçlık otopark kapasitesiyle hizmet veriyor.

Fotoğraflar
Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Beyin ve Sinir Cerrahisi
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Dahiliye - İç Hastalıkları
  • Dermatoloji
  • Diş Hekimi
  • Diyetisyen
  • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
  • Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
  • Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon
Randevu Hattı
Adres

Yenişehir, İşçiler Cd. No:126

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 18 33

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
LG
Lev***** G*****
29 Haz 2022 eklendi.

Dr. Varlik Bey'e paratiroid adenom teşhisi nedeniyle gittim.Ameliyatim hakkında oldukça detaylı bilgi verdi.Geciktirmeden ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve çok sakin yaklaştı. Ameliyat sonrası hiç sıkıntı yaşamadım.tek tek nasıl bir süreç izleyecegimizi anlattı. Estetik bir dikiş yapti. Profesyonel ve iyi bir hekim,herkese tavsiye ederim.

SA
Ser***** A*****
21 Haz 2022 eklendi.

14 sene önce kırılan ayak bileğim şimdi kireçleme, kaynamayan kemik, kemik üremesi,kıkırdak hasarı baya kötü durumda batar gibi ağrı ile Devrim beye gittim. Daha önceki görüştüğüm doktorlar hep Dondurma operasyonunda bahsettiler ve 32 yaşında aksamak istemiyordum ve çok moralim bozulmuştu. Devrim bey evet ayak bileğimin kötü ama kurtarabileceğini en azından bize zaman kazandıracağını söyleyerek ikna olduk ve hemen ameliyatı planladık. Bugün 17. Günüm kanımı alarak stokin iğne yapıldı. Bugün yapılan işlemde de ameliyat sonrasında da çok az hatta bana göre hiç ağrım olmadı. Eline emeğine sağlık doktorum.🙏

BA
Ber***** A*****
19 Haz 2022 eklendi.

İlginizden ve son ana kadar olan desteğinizden dolayı tşk ederim Murat hocam Burun estetiğimden çok memnunum. Allah razı olsun sizde.

Hil***** Ç*****
13 Haz 2022 eklendi.

Annemin kanal darlığı, fıtık ve bel kayması nedeniyle yıllardır yaşadığı sıkıntılar Mehmet hocam sayesinde geride kaldı. Annem 100 metre yürüyemiyor, sabahları ayaklarda uyuşukluk nedeniyle 1-2 saatte kendine gelebiliyor, idrar kaçırıyor, 12 günü bulan ayak kasılmaları ve sürekli ağrı kesicilerle yaşıyordu. Platin ameliyatından korkarak bu şekilde yaşarken Mehmet hocam ile tanıştık. İlk günden verdiği güven sayesinde annem ameliyata ikna oldu, 30 Mayıs 2022'de Mehmet hocam annemi ameliyat etti ve 8 platin takıldı. Henüz 15 gün geçmesine rağmen şikayetlerinden tamamından kurtuldu çok şükür, kendisine ve ailesine her zaman duacıyız. Allah yolunu açık etsin, inşallah çok daha fazla insanın hayatına dokunma fırsatı bulur. Tüm hastalara acil şifalar inşallah.

AC
Ati***** C*****
9 Haz 2022 eklendi.

Bizim Doktorumuz, abimiz, dostumuz. Burun estetiğimi yaptı. Kendimi böyle özel hastasıyla ilgilenen bir doktora emanet ettiğim için çok mutluyum. İyi ki karşıma çıktı.

HA
Hac***** A*****
30 May 2022 eklendi.

rinoplasti oldum. olmadan önce çok araştırdım. ameliyat oldum ve gerçekten çok harika oldu. nefes problemimde vardı o da düzeldi hocam burun estetiği konusunda gerçekten çok iyi teşekkür eder ve estetik olmak isteyenlere öneririm

HK
Hür***** K*****
26 May 2022 eklendi.

Ameliyat olmam gerekiyordu ama 67 yaşında ve yüksek tansiyon hastasıyım, buna cesaret edemiyordum, birkaç doktora gittim içime sinmedi.İnternetteki araştırmalarımdan Cüneyt Hocamın yorumlarını okuyunca ona gittim.Tecrübesi, bilgisi, hastasına güven vermesi benim hemen ameliyata karar verme nedenim oldu.Ameliyat ( rahim alınma) sonrası bir gün bile olmadan ayağa kalktım.Cüneyt Hocam her haliyle mükemmel bir doktor, iyi ki onun hastası oldum ve sağlığıma kavuştum.Doktoruma ve ekibine çok teşekkür ediyorum.Çok değerli Cüneyt Hocam, Allah size sağlıklı, uzun ömürler versin.

NA
Nur***** A*****
18 May 2022 eklendi.

Murat bey çok iyi bir sonuç beklediğimden daha güzel bir burun yaptı. Hem rinoplasti hem de Septoplasti oldum. Önce muayene oldum. Muayenede ilgisinden çok memnun kaldım. Hem bana hem yakınlarıma anlattı prosedürü. Ameliyat günü hocam çok güler yüzlü biraz heyecanım vardı ama hocam benimle konuşarak rahatlamamı sağladı. Ameliyat sonrası ister istemez biraz ağrım oldu. Ağrı kesicilerle onu da azalttık. Bir hafta sonraki kontrolde yeni burnumla tanıştım. Çok doğal olması ve tüm kusurlarının düzeltilmesi beni çok mutlu etti.

Meh***** Ö*****
3 Nis 2022 eklendi.

Prof. Dr. Murat Songu hocam benim burnumu düzeltti. O kadar harika bir doktor ve estetik algısı olduğundan beni çektiğim sıkıntıların hepsinden kurtardı. İlk ameliyatımı da Murat hocam yapmış olsaydı yıllarca sıkıntıya düşmezdim. Tam olarak istediğim burnu estetik olarak yaparak ve sonrasında Elhamdülillah ikinci ameliyatımda hem nefes problemim hem de görüntüsü düzeldi.

CO
Can***** O*****
22 Mar 2022 eklendi.

Gayet iyi bir doktor.

İlgi Alanları

Adet Düzensizlikleri Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı) Ağrılı Mesane Sendromu (İnterstisyel Sistit) Akciğer Embolisi Akciğer Kanseri Akdeniz Anemisi Aksayan Çocuk Akut Akciğer Ödemi Akut Gastroenterit (İshal) Akut Ve Kronik Lösemiler Alerji Alkali Diyet Allerjik Rinit Alopesi Alzheimer Alzheimer Hastalığı Anemi (kansızlık) Anjio Ankilozan Spondilit Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Anksiyete Bozukluğu Aort Kapağı Hastalıkları Apandisit Artroplasti Artroskopi Aşırı Kilo Alımı Astım Astım (Astım Bronşit) Atopik Dermatit Auralı Göz Migreni Ay Başı Düzensizliği Ayak Ağrıları Ayak Bileği Burkulması Ayak bileği kıkırdak cerrahisi Ayak Bileği Kırıkları Ayak Burkulması Bacak eğriliği Bacak Kısalığı Bacak Ve Kalçanın Eklem Bozuklukları Bağırsak Enfeksiyonu Bağırsak Hastalıkları Bağırsak Kanseri Bağışıklama Bariatrik Diyetisyen Baş Boyun Kanseri Baş Dönmeleri Başparmak Çıkıntısı (Halluks Valgus) Bayılmalar Bebek Beslenmesi Bebek Ve Çocuk Sağlığı Bebeklerde İnek Sütü Alerjisi Bebeklik Çağı Aşıları Bel Ağrısı Bel Fıtığı Bel kanal darlığı Bel Kayması Bel Kireçlenmesi Besin Alerjisi Besin Hazırlama Ve Pişirme Teknikleri Besin Zehirlenmeleri Besinler Hakkında Herşey Besinlerin Saklanma Koşulları Beslenme Beyin Anevrizması Beyin Apsesi Beyin cerrahisi Beyin Damarlarındaki Problemler Beyin Enfarktüsü Beyin Hastalıkları Beyin Kanamaları Beyin Kireçlenmesi Beyin Travması Beyin Tümörleri Beyin tümörleri ameliyatı Beyincik Sarkması Beyinde Damar Tıkanıklığı Bilekten anjio Bilekten stent Bipolar Bozukluk Böbreğin Kistik Hastalıkları Böbrek Hastalıkları Böbrek Kisti Böbrek Üstü Bezi Hastalıkları (Adrenal Bez Hastalıkları, Sürrenal Bez Hastalıkları) Bölgesel Yağlanma Ve Kilo Kontrolü Botoks Botoks Ve Dolgu Botox – dolgu Boyun Ağrısı Boyun Düzleşmesi Boyun Fıtığı Boyun kırıkları Boyun omurilik kanal darlığı Boyun Tutulması Brakial Pleksus Bronşektazi Bronşit Burun Estetiği (Rinoplasti) Burun Şekil Bozukluğu Büyüme Hormonu Eksikliği (Boy Kısalığı, Cücelik) By-Pass Çene Kistleri Çikolota Kisti Cinsel Fonksiyon Bozuklukları (Erkek) Cinsel İşlev Bozuklukları Cinsel Terapi Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Çıkıklar Çocuk alerjileri Çocuk Alerjisi Çocuk Dirsek Çevresi Kırıkları Çocuk Hidroseli (Su Fıtığı) Çocuk Kalça Çıkığı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuklarda Bademcik, Geniz eti ve Kulak Sorunları Çocuklarda Baş Ağrısı Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Çocukluk Çağı Kas-Iskelet Hastalıkları Çocukluk Çağı Kırıkları Çocukta Kulak Hastalığı Çölyak Hastalığı (Gluten Enteropatisi, Çölyak Spru) Dalak Hastalıkları Damar Hastalıkları Damar Sertliği Damar Tıkanıklığı Davranış Bozuklukları Davranış Nörolojisi Demans Demir Eksikliği Demir Eksikliği Anemisi Deri, Yumuşak Doku Hastalıkları Derin Beyin Stimülasyonu Dermokozmetik Uygulamalar Dirsek Ağrısı Dirsek Çıkıkları Dirsek Kırığı Diş Beyazlatma Diş Eksikliği Diş Estetiği Diş İltihabı Diş İmplantı Diş Protezi Diş Sıkma Disk Protezi Uygulaması Diskektomi Diskografi Diskogram Distoni Diyabet Diyabet (Şeker) Hastalığı Ve Diyeti Diyabet / Insulin Direnci Ve Diyet Tedavisi Diyabet ve Tiroid Hastalıkları Takip ve Tedavisi Diyaliz Cerrahisi Diyet Ürünleri Diyet Ve Doğru Beslenme Diz Çıkığı Diz Kapağı Problemleri Diz Kireçlenmesi Diz Ortopedisi Doğum Sonrası Ve Emzikli Beslenmesi Doğumsal (Konjenital) Kalp Hastalıkları Donuk Omuz Dura içi omurilik tümörü Düz Taban (Pes Planus) EEG Eklem Ağrıları Eklem Ağrısı Eklem Kireçlenmesi Eklem Yaralanmaları El Bileği Kırıkları El Cerrahisi ve Mikro Cerrahisi El Ve El Bileği Hastalıkları ELİSA EMDR Terapisi EMG (Elektromiyografi ) Emilim Bozukluğu (Malabsorbsiyon) Endokrin Cerrahi Endometrial polip ve kanser taraması Endometriozis Endometriozis (çikolata kisti), endometrioma Endoskopi Endoskopik Beyin Cerrahisi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Diskektomi Endoskopik Mide Balonu Endovasküler Embolizasyon Endovasküler Koilleme Enteral Beslenme Epididimit (Meni Kanalı İltihabı) Epilepsi (Sara) Ergenlikte büyüme gelişme Ergenlikte obezite Erkeklerde İdrar Kaçırma Erkeklerde Sertleşme Sorunu Erken Ergenlik Problemi Eswt İle Topuk Dikeni Tedavisi Eswt Tedavisi Fibromiyalji Fizik Tedavi Ve Artrit Için Mesleki Terapi Fıtık (Kasık, Göbek, Ameliyat Yeri) Fıtıklar Fonksiyonel Dispepsi (Hazımsızlık) Gastrik Ülser (Mide Ülseri) Gastrit (Mide İltihabı) Gastrointestinal Sistem Kanaması Gebe Kalamama Gebelik Dönemi Beslenmesi Gebelik Dönemi Genel Gebelik Takibi Genel Diyet Genel Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Genel Göğüs Hastalıkları Genel İç Hastalıkları Genel Kardiyoloji Genel pediatri Genetik Hastalıklarda Beslenme Ve Diyet Genital Bölge Estetiği Genital Estetik Genital Herpes (Uçuk) Genital Siğil (hpv) Geniz Eti ve Bademcik Hastalıkları Girişimsel Kardiyoloji Gıda Alerjileri Gıda Alerjisi Gıda İntoleransı Glial Tümör Glial tümörler Gluteal Abse Göğüs Duvarı Tümörü Gribal Enfeksiyon Grip Guatr Gut Hastalığı Ve Diyet Tedavisi Halsizlik (Bitkinlik, Yorgunluk) Hamilelik Hematolojik Kanserler Hepatit (Karaciğer İltihabı) Hepatit C Hidrosefali Hidrosel (Testis Torbasında Sıvı Toplanması) Hiperlipidemi Hipertansiyon Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği) Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon) Hipertansiyon Ve Beslenme Hipertiroidi (Zehirli Guatr, Tiroid Hormon Fazlalığı) Hipofiz Adenomları Hipospadias (Peygamber Sünneti) Hipospadias (Yarım Sünnet) Hipotiroidi (Tiroid Bezinin Az Çalışması, Tiroid Hormonu Azlığı) Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit Histerektomi Histereskopi Histereskopik Ameliyatlar Hışıltılı Çocuk Hodgkin Hodgkin-dışı Lenfoma(Non-Hodgkin Lenfoma) Horlama Cerrahisi Horlama Ve Uyku Apnesi Hormon Fazlalığı Hormon Hastalıkları Hormonal Bozukluklar HSG (Histerosalpingografi) / Rahim filmi Huzursuz Bacak Sendromu İçeceklerin Özellikleri Ve Değerleri İdrar Kaçırma (üriner inkontinans) İdrar Kesesi Sarkması (Sistosel) Idrar Yolu Enfeksiyonu İdrarda Kan Görülmesi (Hematüri) Iltihaplı Romatizma İmmunoblot (Western Blot) İnfertilite (Kısırlık) İnmemiş Testis İshal (Diyare) İştahsız Çocuk Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi Jinekomasti (Erkekte Meme Büyümesi) Kabızlık Kabızlık (Konstipasyon) Kadında sistit ve tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonları Kadınlarda Adet Dönemi Ve Beslenme Kafa Travmaları Kafaiçi Kanamalar Kafaiçi Tümörler Kalça Eklemi Protezi Kalça Ekleminde Artroz Kalça Kemiği Problemleri Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz) Kalp Hastalığı Belirtileri Kalp Pili Uygulaması Kalp Ritim Bozukluğu Kalsiyum Eksikliği (Hipokalsemi) Kalsiyum Fazlalığı (Hiperkalsemi) Kanama Bozuklukları Kanser Karaciğer Hastalıkları Karın Ağrısı Karıniçi Enfeksiyonlar Karpal Tunel Sendromu Kas Ağrıları Kas Hastalıkları Kas İltihabı (Miyozit) Kas Romatizması Kas-Iskelet Sistemi Infeksiyonları Kas-Iskelet Sistemi Tümörleri Kasık Fıtığı Kavitasyon Kemik Erimesi Kemik Erimesi (Osteoporoz) Kemik İliği Nakli Kemik İliği Yetmezliği Kemik İltihabı Kemoterapi (İlaçla Kanser Tedavisi) Kepçe Kulak Ameliyatları KİBAS (Kafa İçi Basınç Artışı Sendromu) Kifoplasti Kifoz Kilo Kontrolü Kilo Problemleri Kireçlenme (Osteoartrit) Kireçlenme (Osteoartroz) Kişilik Bozuklukları Kişiye Özel Diyetler Kist Kitle Lezyonu Kırık Koah Kök Hücre Nakli (Transplantasyonu) Kök Hücre Transplantasyonu Kök Kanal Tedavisi Koksa Vara Kolesterol Kolestrol, Trigliserid Vb Yüksekliğinde Beslenme Kolonoskopi Koroner Kalp Hastalığı Koruyucu Sağlık Hizmeti Kraniosinostoz Cerrahisi Kraniotomi Kronik Hastalıklarda Beslenme Tedavisi Kronik Venöz Yetmezliği Kubital Tünel Küçük Cerrahiler Kulak Çınlaması (Tinnitus) Kulak Enfeksiyonları Kulak Hastalıkları Küme Başağrısı Laparoskopik (kapalı) Cerrahi Laparoskopik kasık fıtığı ameliyatı Laparoskopik kolorektal cerrahi Laparoskopik safra kesesi ameliyatı Lateral Epikondilit Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı) Lomber Kitle Lomber mikrodiskektomi Madde Bağımlılığı Ve Beslenme Problemleri Manuel Terapi Meme Cerrahisi (Meme Kanser Cerrahisi) Meme Hastalıkları Menenjiom Menenjiomalar Meningomiyelosel Menisküs Menisküs Yırtığı Menopoz Menopoz Dönemi Beslenme Ve Diyet Mesane Kanseri Ve Tedavisi Metabolizma Hastalıkları Mezotelyema Mezoterapi Mide Cerrahisi Migren Mikro cerrahi Mikrodiskektomi Mikroşirürji Mitral Darlığı Mitral Kapak Sorunu Miyelodisplastik Sendrom Miyelofibroz Miyokard Enfarktüsü Mobing (İş Yerinde Psikolojik Taciz) MRI Multipl Miyelom Myelografi Myom (Miyom), fibromyoma Nefrokalsinozis Normal Doğum Nöroendoskopi Nörolojik Hastalıklar Nöroonkolojik Cerrahi Obezite Obezite Cerrahisi Okul Çağı Beslenmesi Omfalosel (Göbek Fıtığı) Omurga ameliyatları Omurga ameliyatlarında revizyon Omurga Cerrahisi Omurga Hastalıkları Omurga Kırığı Omurga kırıkları Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları Omurga Tümörleri Omurilik Cerrahisi Omurilik Felci Omurilik içi tümör Omurilik Kanal Darlığı Omurilik kesileri Omurilik Problemleri Omurilik Tümörleri Omurilikte Kitle Omuz Çıkığı Omuz Eklemi Ağrısı Omuz Eklemi Protezi Omuz Kireçlenmesi Omuz-Kol-El Hastalıkları Ön Çapraz Bağ Yırtığı Onkoloji Cerrahisi Orta Kulak İltihabı Ortobiyoloji Ortodontik Tedaviler Osteoartrit-Artrit Osteoporoz Over (Yumurtalık) Kisti Overdenture Protezler Özel Durumlarda (oruç-bayram-ameliyat Sonrası Vb) Beslenme Panik Atak Parafimozis (Sünnet Derisinin Penis Başını Boğması) Parenteral Beslenme Parkinson Patella Kırığı Pediatrik Beyin ve Sinir Cerrahisi Pediatrik dermatoloji Pediatrik Endoskopik Cerrahi Pediatrik nöroşirürji Pelvik taban hastalıkları Pembe Estetik Periferik Sinir Cerahisi Perinatoloji Plasenta Previa Pnömotoraks Polikistik Over Polinöropati Prematüre Bebek PRF (Platelet Rich Fibrin) Uygulaması Prostat Hastalıkları Psikiyatrik Bozukluk Psikoterapiler (Bilişsel Davranışçı, Şema) Psoriasis Vulgaris R51 Baş Ağrısı Rahim duvarında kalınlaşma (endometrial hiperplazi) Rahim sarkması (vajinal prolapsus) Rahim ve İdrar Torbası Sarkması Reaktif Artrit Reflü (Mide Reflüsü, Gastroözefagiyal Reflü) Riskli Gebelik Robotik Cerrahi (Videotorakoskopik) Romatoid Artrit Romatolojik Hastalıklar Rotator Kılıf Yırtığı Safra Kanalı Taşları Safra Kesesi İltihabı (Kolesistit) Safra Kesesi Kanseri Safra Kesesi Taşı (Kolelitiazis) Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi Sağlıklı Beslenme Sara Sarılık Şeffaf Plak Ortodonti Şeffaf Plak Tedavisi Şeker (Diyabet) Ve Takibi Şeker Hastalığı (diyabet) Servikal anterior diskektomi Servikal dar kanal Servikal disk protezi Servikal laminoplasti Servikal mikrodiskektomi Servikal Myelopati Servikal posterior cerrahi ameliyat Ses Hastalıkları Seyahatlerde Beslenme Sezeryan Sigara Bıraktırma Sigaraya Bağlı Kilo Problemleri Sinir Bozukluğu Sinir Sistemi Hastalıkları Sinir Sıkışması Sinirsel Ağrılar Sinüs Hastalıkları Sistosel (İdrar torbası sarkması) Şizofreni Sırt Ağrısı Skolyoz SLAP Yırtığı Solunum Yolu Enfeksiyonları Spastik Kolon Spor Ortopedisi ve Atroskopi(Omuz-Diz-Ayak Bileği) Spor Travmaları Spor Yaralanmaları Sporcu Beslenmesi Subdural Hemoraji Suda Doğum Sünnet Süt çocuğu beslenmesi Tam Diş Protezi Tansiyon düşüklüğü / yüksekliği Tansiyon Yüksekliği (Hipertansiyon) Taş Cerrahisi Taş Hastalığı Tekrarlayan Düşük Tembel Mesane Timus bezi kanserleri Tip 1 Diyabet Tip 2 Diyabet Tip-1 Diyabet (Çocuk Diyabeti) Tip-2 Diabet (İnsüline Bağımlı Olmayan Diyabet, Erişkin Tipi Diyabet) Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi Tiroid Bezi İltihabı (Tiroidit) Tiroid Kanseri Tiroid Nodülü Tırnak Batması TMS (TMU) tedavisi Topuk Dikeni Torakoabdominal Aort Anevrizması Travma Sonrası Kireçlenme Tremor (Titreme) Trigeminal Nevralji Trigeminus Nevralji Tüberküloz Unutkanlık Üreme Endokrinolojisi Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi Uyku Bozuklukları Uzay yürüyüşü ile bacak kaslarını güçlendirme Vajinal Enfeksiyonlar Varikosel Varis Cerrahisi VATS (videotorakoskopik ameliyatlar) Vertigo Vezikoüretral Reflü Viral Enfeksiyonlar Vitiligo Yaşlı Beslenmesi Yatalak Hasta Beslenmesi Yeme Bozuklukları Yemeğe Bağlı Şeker Düşmesi (Reaktif Hipoglisemi) Yemek Borusu (Özafagus) Hastalıkları Yemek Borusu (Özofagus) Varisi Yenidoğan Hastalıkları Yenidoğan Sarılığı Yenidoğan Takibi Yüksek Riskli Gebelikler Yüksek Tansiyon Yumurtalık Kisti ve tümörleri Yüz Felci Zatürre Zayıflama (Kilo verme) tedavisi Zayıflık Ve Kilo Alamama Sorunları Zehirlenmeler Zona Hastalığı (Herpes Zoster) Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube