Prof. Dr. Sibel Pekcan

Göğüs Hastalıkları - Denizli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Saraylar, Hastane Cd. No:42, 20010 Denizli Merkez/Denizli  Denizli
Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sibel Pekcan Hakkında

Sibel Pekcan Kimdir?

Prof. Dr. Sibel Pekcan, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Sibel Pekcan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 16.12.1992)

Sibel Pekcan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Sibel Pekcan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Sibel Pekcan kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. S Pekcan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Sibel Pekcan için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. S Pekcan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sibel Pekcan ile anlaşmalı?
Sibel Pekcan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Sibel Pekcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Sibel Pekcan Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Sibel Pekcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Sibel Pekcan Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Prof. Dr. Sibel Pekcan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Sibel Pekcan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Sibel Pekcan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. S Pekcan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Sibel Pekcan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. S Pekcan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.