Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan, Ankara, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Ankara

Endometriozis, Gebelik, Gebelik Dönemi Genel

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Via Flat İş Merkezi No 46 Beştepeler Mahallesi, Nergis Sk, 7/2 (Armada Alışveriş İş Merkezi Yanı) Söğütözü ANKARA  Yenimahalle, Ankara
Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan Kadın Hastalıkları, Doğum, Tüp Bebek ve Üreme Endokrinolojisi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) İkram Servis Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Seyit Temel Ceyhan Kimdir?

 

Aldığı yurt dışı eğitimler; Tüp bebek eğitimi: Department of Obstetrics and Gynecology, Division of Reproductive Endocrinology and Infertility, Brigham and Women’s Hospital, Harvard Medical School, Boston, Massachusetts, USA

İleri düzey laparoskopi eğitimi: Advanced Operative Laparoscopy, Chattanooga Women’s Laser Center, Chattanooga, Tennessee,USA.

Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan, tüp bebek tedavisinde Ankara’ da en iyi ve güvenle başvurabileceğiniz hekimlerden biri. Tüp bebek eğitimini Harvard Medical School ‘ da alan Temel Ceyhan, ileri düzey laporoskopi eğitimini ise ABD Tennessee Chattanooga Women’s Laser Center’ da aldı.

Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan, kliniğinde, tüp bebek tedavisi ile ilgili sorularınıza yanıt vererek, kişiye özel bir tedavi protokolü öneriyor. IVF yani tüp bebek yöntemi genellikle fallop tüplerinin olmaması veya tıkanık olması; sperm hareketinin düşünk olması; endometriyozis, rahim ve yumurtalık rahatsızlıkları, açıklanamayan kısırlık, azalmış over, genetik olarak aktarılmış bir hastalığın varlığı gibi durumlarda tercih ediliyor. IVF, anne adaylarına gebelik için yardımcı bir yöntem. IVF prosedürü yaklaşık iki haftada sonuçlanan bir yöntemdir. Ek tedavi veya ön tedavi gerekirse süre kişiye göre uzayabiliyor.

Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan, bilgili ve bilinçli hasta olmanın ve tüp bebek tedavisinde çalışan ekip unsurunun başarıyı etkileyen en önemli faktörler olduğunu dile getiriyor. Siz de hayallerinizi daha fazla ertelememek için tüp bebek tedavisi konusunda Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan ile iletişime geçebilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar

  • SGK

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. S Ceyhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. S Ceyhan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Seyit Temel Ceyhan ile anlaşmalı?

Seyit Temel Ceyhan ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( SGK )

Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan Kadın Hastalıkları, Doğum, Tüp Bebek ve Üreme Endokrinolojisi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Doğum öncesi eğitim ve doğuma hazırlık, Gebe takibi, Genel jinekolojik operasyonlar, Jinekolojik cerrahi, Kısırlık tedavisi, Laparoskopi destekli vaginal histerektomi(histerektomi)(lavh), Menapoz alanlarında hizmet veriyor ve Endometriozis, Gebelik, Gebelik Dönemi Genel, Gebelik Takibi, Jinekolojik Hastalıklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. S Ceyhan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Seyit Temel Ceyhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. S Ceyhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.