Prof. Dr. Seyhan Alkan, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Prof. Dr. Seyhan Alkan

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Burun Ameliyatları, Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Boyun Ve Tükrük Bezi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Atilla İlhan Cad. No: 8  Ataşehir, İstanbul
Lima MED

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Seyhan Alkan Kimdir?

Prof.Dr. Seyhan ALKAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1996 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını iseŞişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2001 yılında Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, S.B. Öğretim Elçisi Merkez Klinik Hastanesi'nde, Temporal Bone Disection Course (Cadaver dissection) University Department of Otosurgery, Padua, Italy, Coclear İmplant Surgery Course (Cadaver disection) Department of Otorhinolaryngology, Head and Neck Surgery,Kantonsspital Luzern, Luzern, Switzerland. Otologic Surgery Course Institute of Physiology and Pathology of Hearing, Warsaw, Poland, Özel Medical Park Göztepe Hastanesi'nde, Özel Hisar İntercontinental Hospital'de görev yapmış olan Prof.Dr. Seyhan ALKAN,mesleki çalışmalarına Limamed Ataşehir Özel Muayenehane'de devam etmektedir.

Prof.Dr. Seyhan ALKAN, İstanbul Tabib Odası, Türkiye Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Türk Otoloji Nöro Otoloji Derneği, Türk Rinoloji Derneği, İstanbul KBB BBC Derneği, European Association of Neuro-Oncology, Politzer Society, International Federation of Oto-Rhino-Laryngological Societies üyesidir.

Diploma aldığı kurum

  • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met..lmaz

2011 yılında kulak ameliyatımı yapmıştı.Çok iyi bir doktor ve cok iyi bir insan.Bir meslekte ne kadar mükemmel olunabiliyorsa o kadar mükemmel gerçekten.. 18-11-2018

ur..şem

Oğlumun geniz eti/kulak tüpü/bademcik ameliyatını yaptı, bir sıkıntı yaşamadık çok şükür.. Benim ve eşimin de kbb muaynelerini yapardı. Çocuğa sevgi ilgiyle yaklaşır çok da beyfendi ve sıcaktır. 27-07-2018

taga..in

Teshislerde nokta atışı yapabilen bana göre gelmiş geçmiş Balkanların ve Ortadoğu'nun en iyi doktoru Mustafa ERGİN 12-05-2018

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Seyhan Alkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Seyhan Alkan kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. S Alkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Seyhan Alkan için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. S Alkan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Seyhan Alkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Seyhan Alkan Lima MED bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Seyhan Alkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Seyhan Alkan Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Paratiroidektomi, Kulak tüpü takılması, Tonsillektomi, Orta kulak ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Burun Ameliyatları, Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Boyun Ve Tükrük Bezi, Genel Kulak Burun Boğaz, Boyun Ve Tükrük Bezi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Seyhan Alkan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Seyhan Alkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Seyhan Alkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. S Alkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Seyhan Alkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. S Alkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.