Prof. Dr. Şeyda Gündüz

5.0

İmmünoterapi, Bireyselleştirilmiş Tedavi, Akıllı ilaçlar

“Hocamız ile eşimin rahatsızlığı sebebiyle tanıştık. 1.5 sene önce malign melanom tanısı almıştı eşim...” Devamı

Prof. Dr. Şeyda Gündüz

Prof. Dr. Seyda Gündüz, kanser araştırmaları ve klinik arastirmalar konusunda uzmanlaşmış bir tıbbi onkologdur. Güçlü bir akademik geçmişe sahip olan Prof Dr Gündüz, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 2004 yılında mezun olmuş ve İç Hastalıkları ihtisasını SB Okmeydanı Egitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlamıştır (2010). Onkoloji bölümüne olan ilgisi nedeniyle Akdeniz Üniversitesi'nde tıbbi onkoloji yan dal eğitimi alarak 2013 yılında medikal onkoloji uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. Kariyeri boyunca, Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi ve Antalya Memorial Hastanesi gibi çeşitli kurumlarda çalışarak farklı kanser türlerinin teşhis ve tedavisi konusunda geniş deneyim kazanmıştır. 2017 yılında Onkoloji doçenti unvanı, 2022 yılında profesörlük unvanı almıştır.  Türk tıbbi onkoloji derneğinin yönetim kurulu üyeliği yapmış, Pek çok dernek kurucu üyeliğinde görev almıştır.

   Prof Dr Gündüz kanser araştırmalarına olan tutkusu nedeniyle bir çok klinik araştırmada sorumlu araştırmacı görevini sürdürmüş ve kanser araştırmalarını ilerletme konusundaki istegi onu Arizona Mayo Klinikte kanser araştırma laboratuvarında yaklaşık 1 yıl calismaya yönlendirmiştir. Burada kanser alaninda onemli araştırma projelerine aktif olarak katkıda bulunmuştur. Aynı kurumda ziyaretçi bilim adamı olarak kadrosu devam etmektedir.

   Uluslararası indexlere giren dergilerde yayınlanmış 75 adet bilimsel çalışması 1385 atıf almıştır (SCI h-index 19). Birçok ulusal yayını ve kitap bölümü yazarlığı vardır. Birçok yerli ve yabancı dergide hakemlik görevi yapmaktadır. 

Aşık Veysel Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi No:1 Esenyurt/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Akciğer kanseri Endometrium Kanseri Göğüs kanseri Kanser Ağrı Tedavisi Kanser aşı tedavisi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Seyda Gündüz, kanser araştırmaları ve klinik arastirmalar konusunda uzmanlaşmış bir tıbbi onkologdur. Güçlü bir akademik geçmişe sahip olan Prof Dr Gündüz, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 2004 yılında mezun olmuş ve İç Hastalıkları ihtisasını SB Okmeydanı Egitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlamıştır (2010). Onkoloji bölümüne olan ilgisi nedeniyle Akdeniz Üniversitesi'nde tıbbi onkoloji yan dal eğitimi alarak 2013 yılında medikal onkoloji uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. Kariyeri boyunca, Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi ve Antalya Memorial Hastanesi gibi çeşitli kurumlarda çalışarak farklı kanser türlerinin teşhis ve tedavisi konusunda geniş deneyim kazanmıştır. 2017 yılında Onkoloji doçenti unvanı, 2022 yılında profesörlük unvanı almıştır.  Türk tıbbi onkoloji derneğinin yönetim kurulu üyeliği yapmış, Pek çok dernek kurucu üyeliğinde görev almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11.2005
Deneyim: 18 Yıl

Deneyimler

İstinye Üniversite Hastanesi Liv Hospital (2023 - Devam ediyor)
Mayo Clinic Arizona (2020 - 2021)
Özel Memorıal Antalya Hastanesi (2016 - 2023)
Antalya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (2014 - 2016)
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi (2010 - 2014)
İstanbul Esenler Başakşehır Devlet Hastanesı (2010 - 2010)
İstanbul Okmeydanı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) (2005 - 2010)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 72 60

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AY
Ahm*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
01.02.2023
Özel Memorıal Antalya Hastanesi

Hocamız ile eşimin rahatsızlığı sebebiyle tanıştık. 1.5 sene önce malign melanom tanısı almıştı eşim. Zaten böyle bir tanı almak gerçekten genç hasta için çok zor birde bu psikoloji içinde zorlu bir tedavi sürecine giriyorsunuz. Zaten tedavi sürecinde zorluklara dayanmak değil zorluklara karşı destek almak gerekiyor. Şeyda Hocamız da sagolsun bu desteği ziyadesiyle sağlıyor. Muayene için sıra beklerken bizimle birlikte orda bekleyen herkes hocamıza dua edip güzel şeyler söylüyor. Dolayısıyla sizde dogru yerde olduğunuz hissini birkez daha teyit ediyorsunuz. Muayenesi sırasında hastasını yeteri kadar dinleyen, Kendini sürekli güncelleyen yeni çalışmaları sizin adınıza araştıran ve en doğru tedaviyi sunan işinde titiz bir hekim. Hocamızın güler yüzü tedavi kadar kıymetli, ona her anlamda güveniyor ve onu çok seviyoruz. Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Şeyda Gündüz ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Şeyda Gündüz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Şeyda Gündüz için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Şeyda Gündüz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504747260

Prof. Dr. Şeyda Gündüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Şeyda Gündüz İstinye Üniversite Hastanesi Liv Hospital bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Şeyda Gündüz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Şeyda Gündüz Tıbbi Onkoloji uzmanıdır. İmmünoterapi, Bireyselleştirilmiş Tedavi, Akıllı ilaçlar alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer kanseri, Endometrium Kanseri, Göğüs kanseri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube