Prof. Dr. Şevki Öner Şavk

Ortopedi ve Travmatoloji - Aydın

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Kampüsü,, Kepez Mevkii, 09010 Efeler/Aydın Merkez/Aydın  Aydın
Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şevki Öner Şavk Hakkında

Şevki Öner Şavk Kimdir?

Prof. Dr. Şevki Öner Şavk, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Şevki Öner Şavk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Şevki Öner Şavk Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ife..emir
Zamanlama
İlgi
Ortam

ÖNER HOCA HAKKINDA NE SÖYLENSE AZ KALIR BENİM ABİM KAZA SONUCU SOL AYAĞI DİZDEN AŞAĞISI PARAMPARÇA ÜST KISMINDA 4 KIRIK VE AÇIK KIRI MEVCUTTU KAZA GÜNÜ DEVLET HASTANESİNDEN ÜNİVERSİTE HASTANESİNE AYAĞIN KESİLMESİ İÇİN SEVK ETTİLER ANCAK ÖNER HOCA SAĞ OLSUN ŞUAN AYAKTA VE YÜRÜYOR TEDAVİMİZ DEVAM EDİYOR ALLAH RAZI OLSUN GÜLER YÜZLÜ HİZMETİNDE KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM AYRICA KENDİSİ PROFESÖRDÜR 08-11-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Şevki Öner Şavk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Şevki Öner Şavk kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. � Şavk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Şevki Öner Şavk için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. � Şavk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şevki Öner Şavk ile anlaşmalı?
Şevki Öner Şavk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Şevki Öner Şavk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Şevki Öner Şavk Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Şevki Öner Şavk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Şevki Öner Şavk Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Prof. Dr. Şevki Öner Şavk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Şevki Öner Şavk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Şevki Öner Şavk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. � Şavk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Şevki Öner Şavk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. � Şavk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.