Prof. Dr. Serdar Kaçar

Genel Cerrahi - İzmir
5.0

Mide Botoksu, Reflü - Gastrit, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları

5.0

“Yaklaşık 12 yıl önce kent hst de çok önemli bir peritonit ameliyatı oldum ameliyatimi serdar bey ger...” Devamı

Prof. Dr. Serdar Kaçar

Doç. Dr. Serdar KAÇAR, tıp eğitimini 1985-1992 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi’nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1992-1996 yılları arasında SSK Tepecik Hastanesi’nde yapmış ve Genel Cerrahi uzmanı olmuştur. Uzmanlığı sonrasında 1996- 2006 yılları arasında aynı hastanede Organ Nakli Cerrahı olarak görevine devam etmiştir.

2002-2003 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden Karaciğer Nakli Eğitimi almış olan Doç. Dr. Serdar KAÇAR, 2005-2008 yılları arasında İzmir Özel Kent Hastanesi’nde görev yapmış ve 2008 yılında İstanbul’a gelerek, 2010 yılına kadar İstanbul Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak hastalarına hizmet vermiştir.

2010-2012 yılları arasında ise İstanbul Göztepe Medicalpark Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı ve Böbrek Nakli Merkezi Başkanı olarak, 2013 yılında Kayseri Tekden Hastanesi’nde Genel Cerrahi Bölüm Başkanı olarak idari görev sürdürmüş olan Doç. Dr. Serdar KAÇAR, 2013 yılından beri İzmir Özel Gazi Hastanesi’nde Genel Cerrah olarak hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.  

İleri laparoskopik cerrahi, hepatobiliyer cerrahi ve organ naklidir. İntra-abdominal girişimlerde deneyim sahibi olan Doç. Dr. Serdar KAÇAR, 1999 yılında laparoskopik transhiatal total özefajektomi ve 2000 yılında laparoskopik donor nefrektomisini Türkiye'de ilk kez gerçekleştir hekimdir.

Doç. Dr. Serdar KAÇAR'ın, 1000’den fazla onkolojik cerrahi uygulaması gerçekleştirmiş, hastaların neoadjuvan ve adjuvant tedavilerini ve takibini yapmıştır. Ayrıca 2000’e yakın böbrek nakli yapmış ve bu hastalarını takip etmiş olup pankreas ve ince bağırsak nakli konusunda tecrübe sahibidir. 

Tüm bunların yanı sıra çok sayıda "Organ Bağışı Bilgilendirme Projesi"nde koordinatörlük yapmış olan Doç. Dr. Serdar KAÇAR, internet, tv ve sosyal medyada sağlık ile alakalı uygulamaları yakından takip etmekte olup bobreknakli.tv’yi kurmuş ve halen yöneticiliğini yapmaktadır. 

Doç. Dr. Serdar Kaçar Muayenehanesi
Mansuroğlu Mah 286/10. Sk No:11 Bayraklı/İzmir
Hizmetler
Laparoskopik kolesistektomi Mide kelepçesi Mide küçültme Tüp mide revizyon Tüp mide ameliyatı Devamı

Hakkında

Doç. Dr. Serdar KAÇAR, tıp eğitimini 1985-1992 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi’nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1992-1996 yılları arasında SSK Tepecik Hastanesi’nde yapmış ve Genel Cerrahi uzmanı olmuştur. Uzmanlığı sonrasında 1996- 2006 yılları arasında aynı hastanede Organ Nakli Cerrahı olarak görevine devam etmiştir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

Fransızca, İngilizce

Ödüller

SSK Genel Müdürlüğü Teşekkür Belgesi SSK Hastaneleri içinde ilk böbrek nakli ameliyatı

Tüm Ödüller

İlgi Alanları

Mide Botoksu Reflü - Gastrit Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları Tüp mide Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ET
Eyl*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yaklaşık 12 yıl önce kent hst de çok önemli bir peritonit ameliyatı oldum ameliyatimi serdar bey gerçekleştirdi. O gunden bu yana çok iyiyim şu an yasiyorsam belkide onu sayesinde dır. Kendisine sevgi ve selamlarımı iletiyorum. İzmir -bergama dan.

FD
Fat*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Beni bıktırmış olan reflü ataklarımdan Serdar hocanın sayesinde kurtuldum. Çok uzun süredir hiçbir şikayetim yok ve tedavi esnasında öncesinde ve sonrasında çok ilgiliydi çok teşekkür ederim

KA
Kem*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

2 sene önce Serdar beyin tedavisi sayesinde yıllardır veremediğim kiloları sonunda verdim. Aşırı kilolarımdan kurtuldum.İlginiz alakanız ve verdiğiniz tavsiyeler için çok teşekkürler iyi ki varsınız

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Serdar Kaçar ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Serdar Kaçar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Serdar Kaçar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Serdar Kaçar Doç. Dr. Serdar Kaçar Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Serdar Kaçar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Serdar Kaçar Genel Cerrahi uzmanıdır. Mide Botoksu, Reflü - Gastrit, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Laparoskopik kolesistektomi, Mide kelepçesi, Mide küçültme hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube