Prof. Dr. Semih Akı, Kocaeli, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Prof. Dr. Semih Akı

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Kocaeli

Bel Fıtığı, Osteoporoz, Boyun Fıtığı

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Cumhuriyet Mahallesi 2255 Sokak No:3  Gebze, Kocaeli
Özel Anadolu Sağlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Semih Akı Hakkında

Semih Akı Kimdir?

Prof. Dr. Semih Akı, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi, Istanbul Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı’nda 1994 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayan Prof.Dr.Semih Akı, Anabilim Dalında 1998 yılında doçent, 2005 yılında profesörlük ünvanını alarak 2013 yılına kadar bu görevini sürdürdü. 2005 yılında Anadolu Sağlık Merkezi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünü kurarak,halen bu bölümde görevini sürdürmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Semih Akı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Semih Akı kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. S Akı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Semih Akı için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. S Akı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Semih Akı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Semih Akı Özel Anadolu Sağlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Semih Akı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Semih Akı Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır. Prp tedavisi, Kırık rehabilitasyonu, Fizik tedavi, Ortopedik rehabilitasyon, Fizik tedavi ve rehabilitasyon, Nöral Terapi, Ozon Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Bel Fıtığı, Osteoporoz, Boyun Fıtığı, Omurilik Sorunları, Osteoartrit hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Semih Akı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Semih Akı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Semih Akı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. S Akı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Semih Akı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. S Akı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.