Prof. Dr. Selami Süleymanoğlu, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Selami Süleymanoğlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - İstanbul

Ekokardiyografi (Kalp Ultrasonografisi, Kalp Ekosu), Kalp Zarı İltihabı (Perikardit), Romatizmal Ateş (Kalp Romatizması, Akut Romatizmal Ateş)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Çamlık Mahallesi, Selçuklu Cd. No:22, 34912  Pendik, İstanbul
Özel Hastane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı Havaalanı transfer

Selami Süleymanoğlu Hakkında

Selami Süleymanoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Selami Süleymanoğlu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Kardiyolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Kardiyolojisi Selami Süleymanoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11 2003

Tecrübe: 16 yıl 11 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Profesör Doktor Nazif Bağrıaçık Özel Kadıköy Hastanesi
  11 2016 - Şu Anda
 • Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
  11 2003 - 09 2016

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Selami Süleymanoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Asd kapanır. i

  Hocam merhaba,bebeğime 1 aylıkken yapılan eko sonucu şu şekildeydi;asd(sekundum septal anevrizma kenarından 5 mm ve 1-3 mm sağ yapılar sınırda.duktus ve koarktasyon yok.ıvs ıntakt.kroner arter anomalileri normal. ventrkül anomalileri normal. şuan 6 aylık ve yapılan yeni eko şu şekilde;asd(sekundum 4... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Selami Süleymanoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Vsd için detaylı bilgi

  Hocam merhaba bebeğim 6 gunlukken vsd tespiti konuldu.belirtilen şu şekilde interatriyal septumda sol sağ santli pro izlendi. interventrikuler septumda perimembranoz outlet bölgede renkli akim capi 5.2 mm olan defekt izlendi ce doppler ile 45 mm hg gradiyent saptandı.bu şekilde belirtilmiş suan 1 bu... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Selami Süleymanoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Selami Süleymanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. S Süleymanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Selami Süleymanoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. S Süleymanoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Selami Süleymanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Selami Süleymanoğlu Özel Hastane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Selami Süleymanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Selami Süleymanoğlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır. Venöz dupleks ultrasonografisi, Efor treadmil testi, Kardiyak kateterizasyon, Yenidoğan işitme taraması, Anjiyografi alanlarında hizmet veriyor ve Ekokardiyografi (Kalp Ultrasonografisi, Kalp Ekosu), Kalp Zarı İltihabı (Perikardit), Romatizmal Ateş (Kalp Romatizması, Akut Romatizmal Ateş), Senkop (Bayılma), Çabuk Yorulma hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Selami Süleymanoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Selami Süleymanoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Selami Süleymanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. S Süleymanoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Selami Süleymanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. S Süleymanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.