Prof. Dr. Sefa Güliter

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Ankara

Crohn Hastalığı, Reflü Özafajit Hastalığı, Gastroenterit (Mide Ve Bağırsak İltihabı, İshal)

Randevu Al 0 (850) 811 41 23

Doktorun Adresi

Söğütözü Caddesi,2165 Sokak No:6 Söğütözü  Çankaya, Ankara
Özel Medicana International Ankara Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Sefa Güliter Hakkında

Sefa Güliter Kimdir?

Prof.Dr.Sefa GÜLİTER, Ankara  Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,SSK Ankara Hastanesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda tamamladıktan sonra Gastroenteroloji Uzmanı olmuştur.

Prof.Dr.Sefa GÜLİTER, Ankara Çankaya'da  bulunan Özel Medicana International Ankara Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.


 

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1998

Tecrübe: 23 yıl 9 ay

Deneyimler
 • Özel Minasera Aldan Hastanesi
  03 2016 - Şu Anda
 • Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Uygulama Ve Araştırma Merkezi Hastanesi
  11 2014 - 02 2016
 • Kırıkkale Üniversite
  01 1998 - 11 2014
İlgilendiği Hastalıklar
 • Crohn Hastalığı
 • Reflü Özafajit Hastalığı
 • Gastroenterit (Mide Ve Bağırsak İltihabı, İshal)
 • Yemek Borusu (Özofagus) Darlığı
 • Polip (Mide, Bağırsak)
Tedaviler
 • Bağırsak tıkanması onarımı
 • Endoskopi
 • Enterostomi
 • Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi)
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 41 23
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Sefa Güliter Değerlendirmeleri

Değerlendir
6 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..ya
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sefa Hocam sayesinde yıllardır geçmek bilmeyen ve çözüm bulunamayan mide sorunlarım çözüldü. Uyguladığı tedaviyle mide ağrısını, acı suyu, yanmayı,gastriti, şişkinliği, helicobacteriyi unuttum.Mide problemi olan herkese Sefa Hocama muayene olmalarını tavsiye ederim. 04-07-2021

ıhan ..liker
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sefa hocam çok bilgili ve ilgili bir doktor. Bende eşimde kendisinin hastasıyız. Tedavi sürecimiz çok iyi gidiyor. Kendisine minnettarız. Teşekkürler Sefa hocam 08-04-2021

ıhan ..liker
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sefa hocama muayene olalı 1 hafta olmasına rağmen çok çok iyiyim. İlaç tedavilerimi aldım kullanıyorum. Kendisi çok ilgili ve bilgili bir doktor. Eşim de bende kendisinin hastasıyız. Allah ondan razı olsun. Teşekkürler Sefa hocam 08-04-2021

mühan..ın Güran
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sefa hocam gerçekten çok tecrübeli ve mesleğinin hakkını veren bir doktor. Yıllardır anlaşılmayan bir hastalığıma doğru tanıyı koydu ve doğru tedaviyle kötü günler geride kaldı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 11-03-2021

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sefa Hoca, yıllardır süregelen ve bir türlü nedeni anlaşılamayan demir eksikliği, vitamin eksikliği, kansızlık, halsizlik, sürekli uykulu olma hali, şişkinlik gibi sorunlarımın çölyak ile ilgili olduğunu keşfetti. Sorunlarımın tümü hızlı bir şekilde çözüldü. Sefa Hoca'nın ilgisi ve yönlendirmesi sayesinde şimdi çok daha iyi hissediyorum. Şiddetle tavsiye ederim =) 09-01-2019

er..en
Zamanlama
İlgi
Ortam

Başarılı, ilgili ve işinin ehli bir doktor. Kesinlikle tavsiye ederim. Uzmanlığının hakkını veriyor. 20-04-2018

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Sefa Güliter tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Sefa Güliter ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Sefa Güliter ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 41 23

Prof. Dr. Sefa Güliter için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Sefa Güliter için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Sefa Güliter için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Sefa Güliter hangi kurumlar Sefa Güliter ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Sefa Güliter ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Medlab , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Prof. Dr. Sefa Güliter nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Sefa Güliter Özel Medicana International Ankara Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Sefa Güliter hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Sefa Güliter Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Bağırsak tıkanması onarımı, Endoskopi, Enterostomi, Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi) alanlarında hizmet veriyor ve Crohn Hastalığı, Reflü Özafajit Hastalığı, Gastroenterit (Mide Ve Bağırsak İltihabı, İshal), Yemek Borusu (Özofagus) Darlığı, Polip (Mide, Bağırsak) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Sefa Güliter için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Sefa Güliter muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Sefa Güliter muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Sefa Güliter hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Sefa Güliter hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.