Prof. Dr. Şebnem Kılıç

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - Bursa

Sık Tekrarlayan Enfeksiyon, Bağışıklık Sistemi Problemleri, Anafilaksi

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Asya İş Merkezi, No:2 **** ****, Yeni Karaman Mah, 16170  Osmangazi, Bursa
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Şebnem Kılıç Hakkında

Şebnem Kılıç Kimdir?

Prof. Dr. Şebnem KILIÇ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayaral tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır. Ayrıca Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi bölümünde yan dal ihtisasını yapmıştır. Ayrıca Çocuk Romatolojisi olarak 2.ci alt dal branşı sahidir.

2000 Yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk İmmünoloji Bilim Dalı'nı kurmuş olan Prof. Dr. Şebnem KILIÇ, aynı yıl ''Doçent Doktor'' 2006 yılında ise ''Profesör Doktor'' unvanlarını almıştır. 2007 yılında University College of London, Royal Free Hospital'da Yaygın değişken immün yetmezlikler, Lenfoproliferatif hastalıklar ve Konjenital nötropeni konularında immünogenetik çalışmalar yapmıştır. 

Prof. Dr. Şebnem KILIÇ, mesleki çalışmalarına Bursa'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • FIRAT ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ULUDAG ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2000

Tecrübe: 21 yıl 11 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk İmmünoloji Bilim Dalı
  01 2000 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • Sık Tekrarlayan Enfeksiyon
 • Bağışıklık Sistemi Problemleri
 • Anafilaksi
 • PFAPA
 • Romatizma
Tedaviler
 • Alerjen immünoterapisi
 • Alerji değerlendirmesi ve tedavisi
 • Alerji tanı ve tedavileri
 • Besin Alerjisi Takibi
 • Bronşit tanı ve tedavi
Fotoğraflar

Şebnem Kılıç Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

er..z
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok değerli hocamız bilgi birikimi ve tecrübesi ile teşhisimizi kısa sürede koyup, tedavimize başladı. 11 aylıkken başladığımız tedavi süreci ile oğlum hayata tekrar tutundu. En önemlisi böylesine değerli hocalarımızın varlığı bize güç ve güven veriyor. Hocamız Birçok alanda uzmanlığı ve tecrübesi ile sadece bizler için değil , ülkemiz içinde büyük değerdir . 08-11-2021

t..rk
Zamanlama
İlgi
Ortam

2018 yılı ocak ayında kızımın rahatsızlanması neticesinde doktorumuza muayene olduk.Gerekli test ve tahliller neticesinde kızıma "FMF ve Juvenil Romatoid Artrit" teşhisi kondu. Şu anda tedavimiz devam etmekte olup zor günler geçirmemize rağmen doktorumuzun ilgi ve takibi neticesinde kızım şu anda daha iyi. Gerçek bir bilim insanı olarak gördüğümüz doktorumuz Şebnem Kılıç'a ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ediyoruz. 03-11-2019

re..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kalbinin güzelliği resmen güler yüzüne yansımış Şebnem hanımın. Çok memnun kaldığımız bir çocuk doktoru oldu kendileri. Her konuda bizleri bilgilendirdi ve oğlumuz ile çok güzel bir iletişim kurdu, istediği her şeyi yaptırmayı başardı. Çocuğunu doktora götürecek her aileye tavsiye edebileceğim bir doktor. Sağolun Şebnem Kılıç. 25-07-2017

ime..
Zamanlama
İlgi
Ortam

İşinde uzman bir doktor. Çocuğumuza sanki kendi çocuğu gibi sevgi gösterdi ve tedavi süresince her zaman çok iyi davrandı. Çocukların ağlamalarına sızlanmalarına sinirlenen bir yapısı yok Şebnem Kılıçın ki bu bizim için çok önemliydi. Kısa sürede tedavimizi sonlandırdı ve çocuğumuz sağlına kavuştu. Şebnem hanıma çok teşekkür ediyorum. 03-04-2017

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Şebnem Kılıç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Şebnem Kılıç Cevapladığı Sorular

 • 21 aylık oğlumun immunoloji testleri düşük çıkıyor ?

  Hocam merhaba oğlum 21 aylık ve iga, igg, ve igm ne bakıldı. değerlerin sonucu ise : iga: 11.2 igg: 496 igm: 51 çıktı. bundan 5 ay önce de bakmışlardı ozaman iga: 8 ve igg: 510 du. birde lenfosit paneli bakıldı hocam. onunda tablı olarak şematik neticesi ve yazdıkları cd3 %66.52 cd19 %20.46 cd3... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Şebnem Kılıç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Nebüller

  Hocam bir buçuk yaşında kızım için öksürük burun tıkanıklığı şikayeti ile doktora gittik. antibiyotik, ağrı kesici şurup ile birlikte ventolin nebul günde 6 kez pulmicort nebul günde 4 kez vermemizi söyledi. daha öncede yine benzer şikayetler için 5 yaşında ki ve 1 yaşında ki çocuklarım için bu nebu... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Şebnem Kılıç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Şebnem Kılıç kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. � Kılıç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Şebnem Kılıç için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. � Kılıç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Şebnem Kılıç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Şebnem Kılıç Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Şebnem Kılıç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Şebnem Kılıç Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Alerjen immünoterapisi, Alerji değerlendirmesi ve tedavisi, Alerji tanı ve tedavileri, Besin Alerjisi Takibi, Bronşit tanı ve tedavi, Çocuklarda egzema alanlarında hizmet veriyor ve Sık Tekrarlayan Enfeksiyon, Bağışıklık Sistemi Problemleri, Anafilaksi, PFAPA, Romatizma hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Şebnem Kılıç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Şebnem Kılıç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Şebnem Kılıç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. � Kılıç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Şebnem Kılıç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. � Kılıç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.