Prof. Dr. Sebahattin Çobanoğlu, Edirne, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Prof. Dr. Sebahattin Çobanoğlu

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Edirne

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Balkan Yerleşkesi, 22130 Bosna/Edirne Merkez/Edirne  Edirne
Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ulmutalip..ek

Merhaba hocam benim oğlum Spina bıfıda lı ikinci gününde ameliyat oldu omurilik te açıklık vardı derecesi hidrofosali sinirler omurilik içinde kesesi kapattılar şuanda 3.5 yaşında hala yürümüyor ayakta ilini tutup yürüyor kendisi yürümüyor saygı sevgilerimi sunarım 19-06-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Sebahattin Çobanoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Sebahattin Çobanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. S Çobanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Sebahattin Çobanoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. S Çobanoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sebahattin Çobanoğlu ile anlaşmalı?
Sebahattin Çobanoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Sebahattin Çobanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Sebahattin Çobanoğlu Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Sebahattin Çobanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Sebahattin Çobanoğlu Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Prof. Dr. Sebahattin Çobanoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Sebahattin Çobanoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Sebahattin Çobanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. S Çobanoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Sebahattin Çobanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. S Çobanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.