Prof. Dr. Sebahattin Ateşal, İstanbul, Kardiyoloji

Prof. Dr. Sebahattin Ateşal

Kardiyoloji - İstanbul

Iskemik Kalp Hastalığı, Kalp Kapağı Problemleri, Kalp Ritim Bozukluğu

Randevu Al 0 (850) 433 38 08

Sebahattin Ateşal Hakkında

Sebahattin Ateşal Kimdir?

Prof. Dr. Sebahattin ATEŞAL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1981 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1990 yılında Kardiyoloji Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında 1987-2006 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Bölümü'nde, 2006-2009 yılları arasında ise Medical Park Fatih Hastanesi'nde görev yapmış olan Prof. Dr. Sebahattin ATEŞAL, mesleki çalışmalarına 2009 yılından beri Medicana International İstanbul Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ATATÜRK ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Iskemik Kalp Hastalığı
 • Kalp Kapağı Problemleri
 • Kalp Ritim Bozukluğu
 • Kalp Sıkışması
 • Kalp Ve Damar Hastalıkları

Tedaviler

 • Ekg
 • Yüzeyel ekokardiyografi
 • Anjiyografi
 • Çarpıntı sebepleri ve tedavisi
 • İlaçlı stent

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 08

Anlaşmalı Kurumlar

 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

MAİL..N.G

Sebahattin hocam kalp kapakçığımla ilgili bir ameliyat gerçekleştirdi. İlk başta büyük bir korku yaşamış olsam da beni çok rahatlattı. Hem ilgili hem de hastasıyla alakalı olan muhteşem bir doktor kendisi. 02-12-2016

Zİ..K.K.

Sebahattin bey bana anjiyomu yaptı. Çok korkuyordum. Önce beni rahatlattı ve yapmazsak nelerle karşı karşıya kalacağımı anlattı. İyi bir doktor kendisi. Sizinle çok ilgileniyor. Başından kesinlikle savmıyor. Herkese tavsiye ederim. 02-12-2016

an...r.

Yükse tansiyon şikayetim nedeniyle tanıştığım Sebahattin bey hem çok tecrübeli hem de çok bilgili bir doktor. Kendisi teşhisimi koyduktan sonra gerekli tedaviyi uygulamaya başladı. Benimle ilgilendiği için sonsuz teşekkürler ediyorum kendisine. 02-12-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Sebahattin Ateşal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Sebahattin Ateşal ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Sebahattin Ateşal ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 08

Prof. Dr. Sebahattin Ateşal için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Sebahattin Ateşal için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Sebahattin Ateşal için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Sebahattin Ateşal hangi kurumlar Sebahattin Ateşal ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Sebahattin Ateşal ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Prof. Dr. Sebahattin Ateşal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Sebahattin Ateşal Özel Medicana International İstanbul Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Sebahattin Ateşal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Sebahattin Ateşal Kardiyoloji, uzmanıdır. Ekg, Yüzeyel ekokardiyografi, Anjiyografi, Çarpıntı sebepleri ve tedavisi, İlaçlı stent, Kalp pili takılması, Ritim Holter, Stent(koroner anjiyoplasti) alanlarında hizmet veriyor ve Iskemik Kalp Hastalığı, Kalp Kapağı Problemleri, Kalp Ritim Bozukluğu, Kalp Sıkışması, Kalp Ve Damar Hastalıkları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Sebahattin Ateşal için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Sebahattin Ateşal muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Sebahattin Ateşal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Sebahattin Ateşal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Sebahattin Ateşal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.