Prof. Dr. Salim Demirci, Ankara, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Salim Demirci

Genel Cerrahi, Cerrahi Onkoloji - Ankara

Meme Kanseri, Kolorektal Cerrahi (Kalın Bağırsak Ve Rektum Cerrahisi), Kanser Cerrahisi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Selanik Cad.2 No:82/20 Çankaya  Çankaya, Ankara
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Salim Demirci Kimdir?

Prof. Dr. Salim Demirci, Genel Cerrahi ve Cerrahi Onkoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Cerrahi Onkoloji Salim Demirci, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Salim Demirci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Salim Demirci kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. S Demirci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Salim Demirci için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. S Demirci şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Salim Demirci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Salim Demirci Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Salim Demirci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Salim Demirci Genel Cerrahi, ,Cerrahi Onkoloji uzmanıdır. Sentinel lenf nodu biyopsisi, Laparoskopik reflü ameliyatı, Laparoskopik safra kesesi ameliyatı, Apandisit alınması, Radyoaktif iyot tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Meme Kanseri, Kolorektal Cerrahi (Kalın Bağırsak Ve Rektum Cerrahisi), Kanser Cerrahisi, Safra Yolu Kanseri, Safra Kesesi Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Salim Demirci için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Salim Demirci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Salim Demirci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. S Demirci ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Salim Demirci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. S Demirci hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.