Prof. Dr. Salih Kemal Aktuğlu, İzmir, Ortopedi ve Travmatoloji

Prof. Dr. Salih Kemal Aktuğlu

Ortopedi ve Travmatoloji - İzmir

Ekstremite Eşitsizlik, Ön Çapraz Bağ Yırtığı, Ayak Ve Ayak Bileği Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi (2)

Talatpaşa Bulvarı No:61 Sezik Apt. K:1 D:3 Alsancak  Konak, İzmir
Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Bornova  Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Salih Kemal Aktuğlu Hakkında

Salih Kemal Aktuğlu Kimdir?

Prof. Dr. Salih Kemal Aktuğlu, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Salih Kemal Aktuğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

iye..man

2 yıldır kalca kireçlenmesi problemi yaşıyordum. 64 yaşındayım. Gittiğim doktor kalca protezi takılmasını öneriyordu ancak bir türlü içime sinen bir açıklama yapılmadığı için ameliyatı sürekli erteledim. Son aylarda ağrılarım çoğaldı ve yürüyemez hale geldim. Tavsiyeler üzerine Prof. Dr. Kemal AKTUĞLU hocamıza muayene oldum. MR görüntülerini birlikte inceledik, çok detaylı bir şekilde muayene etti ve ivedilikle ameliyat olmam gerektiğini söyledi. O gün hocamın aktardığı bilgiler, iletişimi, deneyimi, donanımı ve verdiği güven çok korktuğum ameliyat sürecine emin adımlarla gitmemi sağladı. Ameliyat konusunda benim gibi korkuları olan hastalar için detaylı bir yazı yazmak isterim: AMELİYAT SÜRECİ: Eylül 2020 tarihinde Sn KEMAL AKTUĞLU hocamızın gerçekleştirdiği ameliyatla kalçama porselen protez takıldı. 1 saat 15 dakika süren çok başarılı bir ameliyattı. Belimden iğne vurularak, sadece belden altım uyuşturuldu. Ameliyat esnasında uyanıktım ve hiçbir acı da hissetmedim. Ameliyathane çıkışı bir 2,5 saat kadar yoğun bakım servisinde bekleyip, odama götürüldüm. AMELİYAT SONRASI HASTANE SÜRECİ: Hastanede kaldığım 3 gün boyunca Sn. Kemal hoca ve ekibi, ayrıca Ege Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji servisi tüm çalışanları çok ciddi bir takip ve ilgi gösterdiler. Sürekli Kemal hocamız ile irtibat kurarak anlık ufak şikayetlere müdahale ettiler. Ameliyattan sonra korktuğum kadar ağrı yaşamadım. İlk gece, ameliyat öncesi verilen narkoz sebebiyle mide bulantısı ve kusma yaşadım. Kalçamca/ bacağımda ağrı olmadı. 2. ve 3. gün az ağrım oldu. Verilen ilaçlar ve düzenli takiplerle ağrıları çok çok rahat atlattım. Ameliyatın ertesi günü Sn. Kemal Hocamızın ekibinde yer alan ve çok profesyonel olan Fizyoterapist Şinasi Hocamız tarafından wolker ile ayağa kaldırıldım, kısa yürüyüşler yaptım. 3 gün boyunca fizyoterapistim eşliğinde sık sık yürüyüş ve bacak hareketleri yaptık. 2. gün kendi başıma sadece wolker ya da değnek desteğiyle lavaboya gitmeye başladım. 4. gün evimize ambulans ile döndük (yolda bir aksilik yaşamamak için) EVDE İYİLEŞME SÜRECİ: Şu anda evde iyileşme sürecindeyim. Sadece dikiş yerlerimde azıcık sızlama oluyor ki böyle bir ameliyat için sivrisinek ısırığı kadar hafif sayılır. Wolker ya da değneklerle istediğim sıklıkla lavaboya kendi başıma gidebiliyorum. Ağrı olmuyor. Evde kısa yürüyüşler yapıyorum. 1 ay sonrasına kontrol randevusu verildi. İnşallah en kısa sürede tamamen eski hayatıma döneceğim. Sn. Kemal Aktuğlu hocam sayesinde dünyaya yeniden merhaba dedim. Kendisine ne kadar takdir etsem, sizlere ne kadar tavsiye etsem ve Allah'a şükretsem azdır... Hocam siz ve ekibinize binlerce teşekkürler... 07-09-2020

Gülgün..rker

Prof Dr.Kemal Aktuglu 85 yaşındaki şeker hastası annemi kalça kırığı ameliyatını yapıp annemi 2 günde volker yürüyüp ayağa kaldırdı sekerden dolayı annemin ayak parmaklari kangren nedeniyle kesilmiş olmasına rağmen mucizeyi başaran D oktorumuza minnettar iken babam karda kayarak kalcasini kırıldı babamın ameliyatını da doktorumuz başarıyla yaparak babamida 2 günde ayağa kaldıran D oktorumuza minnettarız Allah binlerce kere razı olsun saygılar 28-01-2017

rahim..n

23-03-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Salih Kemal Aktuğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Salih Kemal Aktuğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. S Aktuğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Salih Kemal Aktuğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. S Aktuğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Salih Kemal Aktuğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Salih Kemal Aktuğlu Muayenehane Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Salih Kemal Aktuğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Salih Kemal Aktuğlu Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Kapalı manipülasyon, Halluks amputasyonu, Lp(lomber ponksiyon), Artroskopik cerrahi, Aproskopik cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Ekstremite Eşitsizlik, Ön Çapraz Bağ Yırtığı, Ayak Ve Ayak Bileği Hastalıkları, Kemik Tümörü, Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Salih Kemal Aktuğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Salih Kemal Aktuğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Salih Kemal Aktuğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. S Aktuğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Salih Kemal Aktuğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. S Aktuğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.