Prof. Dr. Sait Şirin, Ankara, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Prof. Dr. Sait Şirin

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Ankara

Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi, Nöroonkolojik Cerrahi, Omurga ameliyatları

Randevu Al 0 (850) 811 41 23

Doktorun Adresi

Söğütözü Caddesi,2165 Sokak No:6 Söğütözü 06520  Çankaya, Ankara
Medicana Ankara

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Sait Şirin Hakkında

Sait Şirin Kimdir?

Prof. Dr. Sait ŞİRİN, 1985 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1994-1999 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı'nda yapmış ve Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 

1992-1994 yılları arasında Edirne 54. Mknz. P. Tugayı Reviri'nde Revir Baştabibi olarak askerlik vazifesini yerine getirmiş olan Prof. Dr. Sait ŞİRİN, Gülhane Askeri Tıp Akademisi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı'nda  2001-2007 yılları arasında Yardımcı Doçent olarak, 2007-2012 yılları arasında Doçent olarak, 2012 yılında ise Profesör olarak görev yapmıştır. 

Balkan Askeri Tıp Komitesi'nde (BATK) 2008-2010 yılları arasında Ulusal Komitede Genel Sekreterlik, 2010-2012 yılları arasında ise Ulusal Komite Başkanlığı yapmış olan Prof. Dr. Sait ŞİRİN, mesleki çalışmalarına Medicana Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi
 • Nöroonkolojik Cerrahi
 • Omurga ameliyatları
 • Omurga Cerrahisi
 • Omurga Tümörleri

Tedaviler

 • Nöroendoskopi
 • Omurga ameliyatlarında revizyon
 • Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 41 23

Anlaşmalı Kurumlar

 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Sait Şirin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Sait Şirin ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Sait Şirin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 41 23

Prof. Dr. Sait Şirin için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Sait Şirin için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Sait Şirin için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Sait Şirin hangi kurumlar Sait Şirin ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Sait Şirin ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Medlab , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Prof. Dr. Sait Şirin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Sait Şirin Medicana Ankara Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Sait Şirin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Sait Şirin Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Nöroendoskopi, Omurga ameliyatlarında revizyon, Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri) alanlarında hizmet veriyor ve Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi, Nöroonkolojik Cerrahi, Omurga ameliyatları, Omurga Cerrahisi, Omurga Tümörleri hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Sait Şirin için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Sait Şirin muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Sait Şirin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Sait Şirin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Sait Şirin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.