Prof. Dr. Rüveyde Bundak, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Rüveyde Bundak

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları - İstanbul

Adrenal Bez, Büyüme Ve Cinsel Farklılaşma, Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

  Fatih, İstanbul
İstanbul Üniversites Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Rüveyde Bundak Kimdir?

Prof. Dr. Rüveyde Bundak, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları Rüveyde Bundak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Rüveyde Bundak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Rüveyde Bundak kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. R Bundak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Rüveyde Bundak için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. R Bundak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Rüveyde Bundak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Rüveyde Bundak İstanbul Üniversites Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Rüveyde Bundak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Rüveyde Bundak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Gtt(glukoz tolerans testi), Tiroid kan testleri, Tpo(tiroid peroksidaz testi) tpoab, Ogtt (oral glukoz tolerans testi), Sanal kolonoskopi alanlarında hizmet veriyor ve Adrenal Bez, Büyüme Ve Cinsel Farklılaşma, Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi, Enzim Tedavisi, Biotinidaz Eksikliği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Rüveyde Bundak için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Rüveyde Bundak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Rüveyde Bundak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. R Bundak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Rüveyde Bundak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. R Bundak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.