Prof. Dr. Rıfat Emral, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Rıfat Emral

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Ankara

Şeker Hastalığı (Diyabet) Tedavisi, Tiroid Kanseri, Kalsiyum Ve Kemik Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi (2)

İbn-i Sina Hastanesi, Öğretim Üyeleri Yerleşkesi, M1 blok, 09 06100, Samanpazarı/Ankara  Çankaya, Ankara
Ankara Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Ankara Tıp Fakültesi  Çankaya, Ankara
Ankara Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Rıfat Emral Hakkında

Rıfat Emral Kimdir?

Prof. Dr. Rıfat Emral, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Rıfat Emral, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Rıfat Emral tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Rıfat Emral kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. R Emral ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Rıfat Emral için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. R Emral şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Rıfat Emral nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Rıfat Emral Ankara Üniversitesi Ankara Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Rıfat Emral hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Rıfat Emral Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Paratiroid hastalıkları (hipoparatiroidi, hiperparatiroidi, kalsiyum ve d vitamini bozuklukları), Guatr ve diğer tiroid hastalıkları (hipotiroidi, hipertiroidi , gebelikte guatr ve diğer tiroid hastalıkları), Büyüme hormonu testi, Galaktore(memeden süt gelmesi), jinekomasti (erkekte memede büyüme) gibi hormonal hastalıklar, Hipofiz hastalıkları (prolaktin yüksekliği, büyüme hormonu ve kortizol hormon bozuklukları..) alanlarında hizmet veriyor ve Şeker Hastalığı (Diyabet) Tedavisi, Tiroid Kanseri, Kalsiyum Ve Kemik Hastalıkları, Büyüme Geriliği (Boy Kısalığı), Hipotalamus Ve Nörohipofiz Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Rıfat Emral için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Rıfat Emral muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Rıfat Emral hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. R Emral ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Rıfat Emral hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. R Emral hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.