Prof. Dr. Ramis Çolak, Samsun, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Ramis Çolak

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Samsun

Yağ Metabolizması Bozuklukları, Diabetes Mellitus(Şeker), Adenohipofiz Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

in..rnakcıoğlu

Alanının en iyi Ramis hocam. Bu zamana kadar kadın doğumcularda dolanıp durdum eğerki hormonlarla ilgili bir sıkıntınız varsa bence vakit kaybetmeden Ramis hocama görünün. En önemlisi hastayı dinliyor herşeyi tek tek açıklıyor aklınızda hiç bir soru işareti kalmıyor. 10-02-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ramis Çolak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ramis Çolak kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. R Çolak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ramis Çolak için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. R Çolak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ramis Çolak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ramis Çolak 19 Mayıs bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ramis Çolak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ramis Çolak Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Guatr ve diğer tiroid hastalıkları, Hirsutizm (kadında tüylenme fazlalığı ve polikistik over sendromundaki metabolik bozukluklar), Diyabet (şeker hastalığı) (tip 1 diyabet, tip 2 diyabet, gebelik diyabeti), Ogtt (oral glukoz tolerans testi), Kolesterol testi alanlarında hizmet veriyor ve Yağ Metabolizması Bozuklukları, Diabetes Mellitus(Şeker), Adenohipofiz Hastalıkları, Kıllanma (Tüylenme, Hirsütizm), Hipotalamus Ve Nörohipofiz Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ramis Çolak için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ramis Çolak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ramis Çolak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. R Çolak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ramis Çolak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. R Çolak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.