Prof. Dr. Pınar Akdemir Özışık, Ankara, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Prof. Dr. Pınar Akdemir Özışık

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Ankara

Beyin Anevrizması Onarımı, Serebral Palsi (Beyin felci), Pediatrik Beyin ve Sinir Cerrahisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Yaşam Cad. No: 5 Söğütözü  Çankaya, Ankara
Tobb Etü Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Pınar Akdemir Özışık Hakkında

Pınar Akdemir Özışık Kimdir?

Prof. Dr. Pınar ÖZIŞIK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında akademik çalışmalarına Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Nöroşirürji (Beyin ve Sinir Cerrahisi) Anabilim Dalı'nda devam etmiş olan Prof. Dr. Pınar ÖZIŞIK, aynı anabilim dalında sırasıyla Yardımcı Doçent, Doçent ve Profesörlük kadrosuna atanmıştır.

Prof. Dr. Pınar ÖZIŞIK, mesleki çalışmalarına şu anda Özel TOBB Üniversitesi Hastanesi'nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Pınar Akdemir Özışık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Pınar Akdemir Özışık kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. P Akdemir Özışık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Pınar Akdemir Özışık için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. P Akdemir Özışık şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Pınar Akdemir Özışık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Pınar Akdemir Özışık Tobb Etü Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Pınar Akdemir Özışık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Pınar Akdemir Özışık Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları, Skolyoz tedavisi, Sinir Transferi Yoluyla Düşük ayak ve Yüz Felci Tedavisi, Servikal posterior cerrahi ameliyat, Servikal anterior cerrahi ameliyat, Servikal Anterior - Posterior Cerrahi, Serebral Palsi ve Spastisite Tedavisi, Periferik sinir cerrahisi (karpal tünel sendromu, kübital tünel sendromu), Parkinson, Alzheimer ve Serebral Palsi'de yeni tedavi yöntemleri, Omurga ve beyin biyopsisi alanlarında hizmet veriyor ve Beyin Anevrizması Onarımı, Serebral Palsi (Beyin felci), Pediatrik Beyin ve Sinir Cerrahisi, Omurilik Tümörleri, Omurilik içi tümör hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Pınar Akdemir Özışık için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Pınar Akdemir Özışık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Pınar Akdemir Özışık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. P Akdemir Özışık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Pınar Akdemir Özışık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. P Akdemir Özışık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.