Prof. Dr. Özlem Durmaz, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Özlem Durmaz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme - İstanbul

Sarılık, Crohn Hastalığı, Mide Ülseri (Gastrik Ülser)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi (2)

Çapa  Fatih, İstanbul
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Feneryolu Mh., Bağdat Cad. No:63  Kadıköy, İstanbul
Kızıltoprak Florence Nightingale

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Özlem Durmaz Hakkında

Özlem Durmaz Kimdir?

Prof. Dr. Özlem Durmaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Özlem Durmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Özlem Durmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Özlem Durmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. � Durmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Özlem Durmaz için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. � Durmaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Özlem Durmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Özlem Durmaz İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Kızıltoprak Florence Nightingale bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Özlem Durmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Özlem Durmaz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme uzmanıdır. Sanal kolonoskopi, Kolesintigrafi, Abdominal ultrasonografi, Bilgisayarlı tomografi kolonografisi, Gastrostomi alanlarında hizmet veriyor ve Sarılık, Crohn Hastalığı, Mide Ülseri (Gastrik Ülser), Kolit (Kalın Bağırsak İltihabı), Karaciğer Sirozu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Özlem Durmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Özlem Durmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Özlem Durmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. � Durmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Özlem Durmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. � Durmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.