Prof. Dr. Özgür Yaycıoğlu

Üroloji - Adana

Yapay Mesane, Üreter Mesane Bileşke Darlığı (Üreterovezikal Darlık), Radikal Sistektomi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Turgut Özal Bulvarı No: 234  Çukurova, Adana
Adana Medline Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özgür Yaycıoğlu Hakkında

Özgür Yaycıoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Özgür Yaycıoğlu, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Özgür Yaycıoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
  • Yapay Mesane
  • Üreter Mesane Bileşke Darlığı (Üreterovezikal Darlık)
  • Radikal Sistektomi
  • Üreterosel
  • Priapizm (Uzamış Ve Ağrılı Ereksiyon)
Tedaviler
  • Erkeklerde cinsel isteksizlik
  • İntravenöz pyelografi ( ivp )
  • Mesane kanser ameliyatı

Özgür Yaycıoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

en..eağası
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sevgili doktorum Özgür Yaycıoğlu ile Eylül 2020’den beri tanışmaktayız. Kendisine minnetlerimi bir de buradan iletmek isterim. Yaklaşık olarak dört ay süren tedavi sürecimden kısaca bahsetmek isterim; 16 Temmuz 2020 tarihinde başlayan idrar yolu enfeksiyonu tanısı konularak böbreğimde tıkanma nedeniyle şişlik oluştuğu ve böbreğin çalışmama ihtimali üzerinde duruldu ve iki seans taş kırma işlemi yapılmış ancak sorun çözülmeyince çevredeki diğer doktorların önerisi ve hasta yorumlarını okumam üzerine Eylül ayında sevgili doktorum Özgür Yaycıoğlu ile tanıştım. Başımdan geçenleri anlatmam üzerine böbreğimde şişlik olduğunu bu nedenle tel takılması gerektiğini ancak böbreğin çalışmadığından şüphelenmediğini tane tane anlatarak beni ve ailemi rahatlattı ve başarılı bir operasyonla tel takarak böbreğim normal fonksiyonlarını yerine getirmesini sağladı. Daha sonra stent çıkarılarak lazer yöntemiyle böbreğimdeki taşları tek tek çıkardı doktorum. Beni tekrar mutlu günlerime, sağlığıma kavuşturan sevgili doktoruma ne kadar teşekkür etsem az. Bu süreçte doktorum kadar moralimi yerine getiren, tüm benliğiyle yanımda olduğunu ve bu zor günleri beraber aşacağımızı dile getiren sevgili Selcan Tıraşoğlu'na ne kadar teşekkür etsem az. O kadar güzel bir ekip olmuşlar ki bu satırları yazarken bile yüzümü güldürmeyi başardılar. Gözlemlediğim kadarıyla bu sadece bana özel değil gördüğüm her hastalarına hem moral olarak hem de tedavi sürecindeki tedbirli tavırlarıyla güven oluşturuyorlar. Ayrıca aşırı derecedeki iğne fobimi yine sevgili doktorum Özgür Bey ve asistanı Selcan Hanım sayesinde ve tabi ki diğer arkadaşların da sabırlarıyla yendim. İyi ki varsınız. 24-10-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Özgür Yaycıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Özgür Yaycıoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. � Yaycıoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Özgür Yaycıoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. � Yaycıoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Özgür Yaycıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Özgür Yaycıoğlu Adana Medline Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Özgür Yaycıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Özgür Yaycıoğlu Üroloji, uzmanıdır. Erkeklerde cinsel isteksizlik, İntravenöz pyelografi ( ivp ), Mesane kanser ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Yapay Mesane, Üreter Mesane Bileşke Darlığı (Üreterovezikal Darlık), Radikal Sistektomi, Üreterosel, Priapizm (Uzamış Ve Ağrılı Ereksiyon) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Özgür Yaycıoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Özgür Yaycıoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Özgür Yaycıoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. � Yaycıoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Özgür Yaycıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. � Yaycıoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.