Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez

Radyoloji, Girişimsel Radyoloji - İstanbul

Serebral anevrizma embolizasyonu (Beyin baloncuğu tedavisi kapatılması), İnme (Stroke) tedavisi: Akut beyin damarı tıkanıklığı tedavisi, Serebral arteriovenöz malformasyon embolizasyonu (AVM, Beyin damar yumakları tedavisi veya kapatılması)

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Başakşehir, Olimpiyat Stadı Bulvarı B18  Başakşehir, İstanbul
İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özgür Kılıçkesmez Hakkında

Özgür Kılıçkesmez Kimdir?

Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez, Radyoloji ve Girişimsel Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Girişimsel Radyoloji Özgür Kılıçkesmez, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Serebral anevrizma embolizasyonu (Beyin baloncuğu tedavisi kapatılması)
 • İnme (Stroke) tedavisi: Akut beyin damarı tıkanıklığı tedavisi
 • Serebral arteriovenöz malformasyon embolizasyonu (AVM, Beyin damar yumakları tedavisi veya kapatılması)
 • Balon Anjioplasti (Balonla Damar Darlığı Açılması)
 • Stentleme (stent yerleştirme)
Tedaviler
 • Balon anjioplasti
 • Periferik Vasküler Hastalıkları (Damar Tıkanıklığı Tedavisi)
 • Hemodiyaliz kateteri yerleştirilmesi
 • Hemoptizi (akciğerden kan gelmesi) tedavisi
 • Hidatik kist drenaj ve tedavisi

Özgür Kılıçkesmez Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

luhan..al

Çok ilgili ve alakalı bir doktor. Anjiomu hemen yaptılar. Süper geçti, Herhangi bir morarma,şişlik,ağrı vs olmadı. çook teşekkürler.. 16-10-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Özgür Kılıçkesmez Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Damar tıkanıklığı

  Hocam iyi günler bizim hastamızın ayak baş parmak damarı tıkanık olduğu söylenildi bunun tedavisi olmadiğini direkt parmağın alınmasını söylediler sizin bölümünüzde parmak alınmadan uygulayabileceğiniz bir tedaviniz var mı?

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Siroz karaciger

  Mrblar hocam geçen sene bağırsak rahatsızlığından dolayı idrar kan usg bt tetkikleri yaptım tesadüfen karaciğerde yağlanma grade 3 ve alt 90 ast 40 trigliserid 450 ggt 150 çıktı o zamana kadar ağrı hisetmiyordum üst karinda alkol alıyordum o sıralar ve 95 kiloydum alkolü bıraktım 85 kiloya indim ama... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. � Kılıçkesmez ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. � Kılıçkesmez şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez Radyoloji, ,Girişimsel Radyoloji uzmanıdır. Balon anjioplasti, Periferik Vasküler Hastalıkları (Damar Tıkanıklığı Tedavisi), Hemodiyaliz kateteri yerleştirilmesi, Hemoptizi (akciğerden kan gelmesi) tedavisi, Hidatik kist drenaj ve tedavisi, İnferior vena kavaya (İVK) filtre yerleştirilmesi, Karaciğer kanserleri, Karotid arter(şah damarı) ablasyonu (kapatılması) ve okluzyon (kapama) testi, Karotikokavernöz fistül embolizasyonu (tedavisi veya kapatılması), Kist drenaj ve tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Serebral anevrizma embolizasyonu (Beyin baloncuğu tedavisi kapatılması), İnme (Stroke) tedavisi: Akut beyin damarı tıkanıklığı tedavisi, Serebral arteriovenöz malformasyon embolizasyonu (AVM, Beyin damar yumakları tedavisi veya kapatılması), Balon Anjioplasti (Balonla Damar Darlığı Açılması), Stentleme (stent yerleştirme) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. � Kılıçkesmez ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. � Kılıçkesmez hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.