Prof. Dr. Özgül Sağol

Tıbbi Patoloji - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kültür, Cumhuriyet Blv No:144, 35220 Konak/İzmir  İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özgül Sağol Hakkında

Özgül Sağol Kimdir?

Prof. Dr. Özgül Sağol, Tıbbi Patoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Özgül Sağol, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özgül Sağol Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Özgül Sağol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Özgül Sağol kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. � Sağol ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Özgül Sağol için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. � Sağol şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özgül Sağol ile anlaşmalı?
Özgül Sağol kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Özgül Sağol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Özgül Sağol Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Özgül Sağol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Özgül Sağol Tıbbi Patoloji, uzmanıdır.

Prof. Dr. Özgül Sağol için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Özgül Sağol muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Özgül Sağol hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. � Sağol ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Özgül Sağol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. � Sağol hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.