Prof. Dr. Özenç Minareci

Radyoloji, Nöroradyoloji - İstanbul

Beyin Anevrizma, Anjiografi, Koil

Randevu Al 0 (850) 433 39 33 Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Sizlere daha güvenli ve sağlıklı hizmet vermek adına birçok Covid-19 önlemi almış bulunuyoruz.

-Tüm misafirlerimiz hastane giriş noktalarımızda bulunan ekiplerimiz tarafından titizlikle ve triaj süreci ile karşılanmaktadır. 

- Tüm misafirlerimize 14 günlük seyahat geçmişi, öksürük ve ateş sorgulaması kontrolü yapılmakta ve ilgili polikliniğe yönlendirilmektedir. 

- Ateşi olan misafirlerimiz; ateşli misafirler için hastane dışında ayrılan ve hazırlanan özel bölümde ilgili hekimleri tarafından muayene edilmekte ve tedavilerini almaktadırlar.

- Hastanemizdeki tüm alanlar düzenli olarak her saat başı özel solüsyonlar ile 7/24 dezenfekte edilmektedir. Tüm hasta bakım ve sanitasyon ekipleri düzenli olarak eğitim almaktadır.

-  Yoğun bakım ve katlarda ziyaretçi kısıtlaması yapılmıştır.

Doktorun Adresi (2)

Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No: 5  Beşiktaş, İstanbul
Liv Hospital

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 433 39 33
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı
Hüsrev Gerede Cad. No: 75, Teşvikiye  Şişli, İstanbul
Medica Tıp Merkezi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 433 39 33
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Özenç Minareci Hakkında

Özenç Minareci Kimdir?

Prof. Dr. Özenç MİNARECİ, lisans öncesi öğrenimini 1973 yılında Eskişehir Maarif Koleji, 1976 yılında Kadıköy Maarif Koleji'nde bitirmiştir. 1976 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1982 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1982-1984 yılları arasında Nevşehir ve Kayseri SSK Hastanesinde mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında görev yapmıştır. 1984-1986 yılları arasında Haydarpaşa Numune Hastanesi Radyoloji Anabilim Dalı'nda, 1986-1987 yılları arasında ise Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı'nda Asistan olarak görev yapmış ve Radyoloji Uzmanlığını almıştır. 

Akademik kariyerine 1987 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı'nda Öğretim Görevlisi olarak başlamış olan Prof. Dr. Özenç MİNARECİ, 1989-1991 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Nöroradyoloji Bilim Dalı'nda yan dal uzmanılığını almıştır. Aynı bilim dalında 1991 yılında Doçentlik, 1997 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. 1994 yılında ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Nöroradyoloji Bilim Dalı Başkanı olarak idari görev yapmış olan Dr. MİNARECİ, 2013 yılında İstanbul Tıp Fakültesi'ndeki görevinden emekli olmuştur. 

Prof. Dr. Özenç MİNARECİ, Liv Hospital ve Medica Tıp Merkezi'nde görev yapmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • MARMARA ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Beyin Anevrizma
 • Anjiografi
 • Koil
 • Beyin Krizi
 • İskemik Atak
Tedaviler
 • Bilgisayarlı tomografi (bt- ct)
 • Kas-iskelet (diz, omuz, ayak ve el bileği, kalça, sakroiliak)
 • Koroner anjiyoplasti
 • Damarsal anomali tedavisi
 • Manyetik rezonans görüntüleme (mrg- mri)
Diplomalar ve Sertifikalar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 39 33

Özenç Minareci Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

in..ur
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 06-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Özenç Minareci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Özenç Minareci Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Mr cihazları arasındaki fark

  Hocam merhaba. 5 ay önce mr cihazına girdim sonuçlarda birşey yoktu geçenlerde başka bir hastane de mr cihazına girdim raporda sağ pontoserebellar köşede 7 mm boyutunda, sol pontoserebellar köşede 12 mm boyutlarında, bos ile izointens ekstraaksial yerleşimli kistik lezyon izlenmektedir (araknoid kis... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Özenç Minareci

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Boyun ultrasonu sonucu

  Hocam size bir sorum olacaktı babam zaman zaman olan baş ağrısı ve daha önce yaşadığı boyun tutulması ağrısı yaşadığı için nörolojiye muayene olmaya gittik. doktor boyun ultrasonu ve emar istedi ultrasonu çektirdik ama daha doktora göstermedik e nabıza yüklenmiş rica etsem siz yorumlar mısınız şimdi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Özenç Minareci

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Özenç Minareci ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Özenç Minareci ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 39 33

Prof. Dr. Özenç Minareci için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Özenç Minareci için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Özenç Minareci için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Özenç Minareci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Özenç Minareci Liv Hospital Medica Tıp Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Özenç Minareci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Özenç Minareci Radyoloji, ,Nöroradyoloji uzmanıdır. Bilgisayarlı tomografi (bt- ct), Kas-iskelet (diz, omuz, ayak ve el bileği, kalça, sakroiliak), Koroner anjiyoplasti, Damarsal anomali tedavisi, Manyetik rezonans görüntüleme (mrg- mri), Meme ultrasonu, Karaciğer kanserleri, Stent(koroner anjiyoplasti) alanlarında hizmet veriyor ve Beyin Anevrizma, Anjiografi, Koil, Beyin Krizi, İskemik Atak hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Özenç Minareci için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Özenç Minareci muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Özenç Minareci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Özenç Minareci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Özenç Minareci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Çar 20 Eki
Per 21 Eki
Cum 22 Eki

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.