Prof. Dr. Özenç Minareci, İstanbul, Radyoloji

Prof. Dr. Özenç Minareci

Radyoloji, Nöroradyoloji - İstanbul

Beyin Anevrizma, Anjiografi, Koil

Randevu Al 0 (850) 433 39 33Soru Sor

Adres (2)

Hüsrev Gerede Cad. No: 75, Teşvikiye  Şişli, İstanbul
Medica Tıp Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No: 5  Beşiktaş, İstanbul
Liv Hospital

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Özenç Minareci Kimdir?

Prof. Dr. Özenç MİNARECİ, lisans öncesi öğrenimini 1973 yılında Eskişehir Maarif Koleji, 1976 yılında Kadıköy Maarif Koleji'nde bitirmiştir. 1976 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1982 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1982-1984 yılları arasında Nevşehir ve Kayseri SSK Hastanesinde mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında görev yapmıştır. 1984-1986 yılları arasında Haydarpaşa Numune Hastanesi Radyoloji Anabilim Dalı'nda, 1986-1987 yılları arasında ise Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı'nda Asistan olarak görev yapmış ve Radyoloji Uzmanlığını almıştır. 

Akademik kariyerine 1987 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı'nda Öğretim Görevlisi olarak başlamış olan Prof. Dr. Özenç MİNARECİ, 1989-1991 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Nöroradyoloji Bilim Dalı'nda yan dal uzmanılığını almıştır. Aynı bilim dalında 1991 yılında Doçentlik, 1997 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. 1994 yılında ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Nöroradyoloji Bilim Dalı Başkanı olarak idari görev yapmış olan Dr. MİNARECİ, 2013 yılında İstanbul Tıp Fakültesi'ndeki görevinden emekli olmuştur. 

Prof. Dr. Özenç MİNARECİ, halen Şişli'de bulunan özel muayenehanesinde çalışmalarına devam etmekle birlikte Liv Hospital ve Medicalpark Hastanesi'nde konsültan hekim olarak da görev yapmaktadır.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • MARMARA ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

Beyin Anevrizma

Anjiografi

Koil

Beyin Krizi

İskemik Atak

Tedaviler

Bilgisayarlı tomografi (bt- ct)

Kas-iskelet (diz, omuz, ayak ve el bileği, kalça, sakroiliak)

Koroner anjiyoplasti

Damarsal anomali tedavisi

Manyetik rezonans görüntüleme (mrg- mri)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 39 33

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Özenç Minareci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Randevu Al


.