Prof. Dr. Özenç Minareci, İstanbul, Radyoloji

Prof. Dr. Özenç Minareci

Radyoloji, Nöroradyoloji - İstanbul

Beyin Anevrizma, Anjiografi, Koil

Randevu Al0 (850) 433 39 33Soru Sor

Doktorun Adresi (2)

Hüsrev Gerede Cad. No: 75, Teşvikiye  Şişli, İstanbul
Medica Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit
Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No: 5  Beşiktaş, İstanbul
Liv Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Özenç Minareci Hakkında

Özenç Minareci Kimdir?

Prof. Dr. Özenç MİNARECİ, lisans öncesi öğrenimini 1973 yılında Eskişehir Maarif Koleji, 1976 yılında Kadıköy Maarif Koleji'nde bitirmiştir. 1976 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1982 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1982-1984 yılları arasında Nevşehir ve Kayseri SSK Hastanesinde mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında görev yapmıştır. 1984-1986 yılları arasında Haydarpaşa Numune Hastanesi Radyoloji Anabilim Dalı'nda, 1986-1987 yılları arasında ise Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı'nda Asistan olarak görev yapmış ve Radyoloji Uzmanlığını almıştır. 

Akademik kariyerine 1987 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı'nda Öğretim Görevlisi olarak başlamış olan Prof. Dr. Özenç MİNARECİ, 1989-1991 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Nöroradyoloji Bilim Dalı'nda yan dal uzmanılığını almıştır. Aynı bilim dalında 1991 yılında Doçentlik, 1997 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. 1994 yılında ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Nöroradyoloji Bilim Dalı Başkanı olarak idari görev yapmış olan Dr. MİNARECİ, 2013 yılında İstanbul Tıp Fakültesi'ndeki görevinden emekli olmuştur. 

Prof. Dr. Özenç MİNARECİ, Liv Hospital ve Medica Tıp Merkezi'nde görev yapmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • MARMARA ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Beyin Anevrizma
 • Anjiografi
 • Koil
 • Beyin Krizi
 • İskemik Atak

Tedaviler

 • Bilgisayarlı tomografi (bt- ct)
 • Kas-iskelet (diz, omuz, ayak ve el bileği, kalça, sakroiliak)
 • Koroner anjiyoplasti
 • Damarsal anomali tedavisi
 • Manyetik rezonans görüntüleme (mrg- mri)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 39 33

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Özenç Minareci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Acomanevrizma

  Merhaba; acom düzeyinde embolize anevrizma imaji izlenmiş olup nüks-rezidu lehine anlamli bulgu izlenmedi. anlamlı kelimesi teknik bir terim olarak cümle bütünlüğünü sağlamak amaçlı ile mi ? yoksa, birşey var ama ,anlam ihtiva etmiyor anlamında mı pek anlayamadığım için yardımcı olursanız sevinirim... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Özenç Minareci

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Beyin mr rapor sonuç

  Hocam aşağıdaki rapor beyin mr dır.yorumlanması hususunda yardımlarınızı rica ederim. t.c sağlik bakanliği düzce atatürk devlet hastanesi radyoloji kliniği görüntüleme raporu tel: (0380) 529 13 00/ fax: (0380) 524 35 90 tarih : 22/07/2020 hasta adı : mehmet akbulut... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Özenç Minareci

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Özenç Minareci ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Özenç Minareci ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 39 33

Prof. Dr. Özenç Minareci için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Özenç Minareci için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Özenç Minareci için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Özenç Minareci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Özenç Minareci Medica Tıp Merkezi Liv Hospital Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Özenç Minareci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Özenç Minareci Radyoloji, ,Nöroradyoloji uzmanıdır. Bilgisayarlı tomografi (bt- ct), Kas-iskelet (diz, omuz, ayak ve el bileği, kalça, sakroiliak), Koroner anjiyoplasti, Damarsal anomali tedavisi, Manyetik rezonans görüntüleme (mrg- mri), Meme ultrasonu, Karaciğer kanserleri, Stent(koroner anjiyoplasti) alanlarında hizmet veriyor ve Beyin Anevrizma, Anjiografi, Koil, Beyin Krizi, İskemik Atak hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Özenç Minareci için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Özenç Minareci muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Özenç Minareci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Özenç Minareci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Özenç Minareci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Çar 28 Eki
Per 29 Eki
Cum 30 Eki

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.