Prof. Dr. Orkan Ergün

Çocuk Cerrahisi - İzmir
5.0

Yutma Güçlüğü (Disfaji), Yumuşak Doku Tümörleri, Yumurtalık (Over) Torsiyonu (Burkulması, Dönmesi)

“Orkan Bey’e oğlumuz Yaman Aras’ın perianal apse şikayeti için gitmiştik, kendisi lokal kremler ile t...” Devamı

Prof. Dr. Orkan Ergün

Prof. Dr. Orkan ERGÜN, tıp eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamasının ardından aynı üniversitenin Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı’nda ihtisasına başlamıştır. 1998 yılında Çocuk Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

1999-2000 yılları arasında Diyarbakır 600 yataklı Asker Hastanesi’nde askerlik görevini yerine getirmiş olan Prof. Dr. Orkan ERGÜN, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı’nda, 2000 yılında Yardımcı Doçentlik, 2006 yılında ise Doçentlik kadrosuna atanmıştır.  2003-2004 yılları arasında ise University of Pittsburgh, Children’s Hospital of Pittsburgh, Department of Surgery, Division of Pediatric Surgery’de Research Fellow olarak çalışmalar yapmıştır.

Akademik hayatı boyunca pek çok görev yerine getirmiş olan Prof. Dr. Orkan ERGÜN, 20 yılından beri Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Organ Nakli Merkezi’nde Karaciğer Transplantasyonu Konsey üyesi olarak ve 2009 yılından beri Karaciğer Transplantasyonu Cerrahi ekibinde aktif olarak görev yapmaktadır.

Türk Tabipler Birliği, Türkiye Çocuk Cerrahisi Derneği, European Union Pediatric Surgeons Association (EUPSA) ve Ege Pediatrik Onkoloji ve Lösemi Derneği üyesi olan Dr. ERGÜN, İzmir - Bayraklı’da bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

Prof. Dr. Orkan ERGÜN Çocuk Cerrahisi Kliniği
Şht. Polis Fethi Sekin Cd. Martı Tower No:1, Kat:20 D:2008 Bayraklı, İzmir Bayraklı/İzmir
Hizmetler
Keratinin kan testi Melanom alınması Sindirim sistemi cerrahisi Abdominal ultrasonografi Solunum sistemi cerrahisi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Oyun Odası Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Orkan ERGÜN, tıp eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamasının ardından aynı üniversitenin Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı’nda ihtisasına başlamıştır. 1998 yılında Çocuk Cerrahisi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce, İtalyanca

İlgi Alanları

Yutma Güçlüğü (Disfaji) Yumuşak Doku Tümörleri Yumurtalık (Over) Torsiyonu (Burkulması, Dönmesi) Yumurtalık (Over) Kanseri Yemek Borusu Yokluğu (Özofagus Atrezisi ) Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (232) 486 67 77

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
İS
İre*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Prof. Dr. Orkan ERGÜN Çocuk Cerrahisi Kliniği

Orkan Bey’e oğlumuz Yaman Aras’ın perianal apse şikayeti için gitmiştik, kendisi lokal kremler ile tedaviyi desteklememiz gerektiğini uygun görmüştür. Bu yorumu yazmanın sebebi ameliyata 1 hafta kala ,ameliyatı iptal etmesidir. Alışılagelmiş cerrahlar operasyonu sever düşüncelerini kafamızdan adeta silip atmıştır. Özellikle sevecen,pozitif tavrıyla da önce İzmir için sonra ülkemiz için gerçek bir değerdir. Kendisine bu teşekkürü bir borç bilirim.

ED
Ela D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bilgi ve becerileri yüksek, işini çok iyi biliyor, çocuk cerrahisi ve özellikle karaciger tranferi ve cerrahisine hakim bir hekim. Biz çok memnun kaldık. Multi disipliner çalışiyor' üniversitd losyonu hakim. Takdir ediyorum Türk tibbina gelecekte cok seyler katacagindzn eminim

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MD
Meh*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

O bir sihirli el. El becerisi ve bilgisi Türkiye üstü. Yenilikleri yakından takip ediyor. Bizim hastaligimizda operasyonu mükemmeldi' ilestisimi cok iyi cok kibar hastalarina saygi sevgisi yüksek.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ÖK
Özg*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktor olmadan önce "ADAM" olmayı başarabilmiş mütevazi, iyi niyetli, pozitif, mükkemmel bir insan.Böyle hekimlere çok ihtiyacımız var.

EK
Eli*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Canımız doktorumuz. Kızıma 7 yaşında konulan portal hipertansiyon sonrasında 2 yıl süre ile çok sancılı bir süreç yaşadık. İki yıla yakın süre varis kanamaları, endoskopiler, yoğun bakımlarla geçti. Biraz da tesadüf eseri Orkan Bey'e ulaştık ve kızım için, bizim için dönüm noktası oldu. Başarılı bir şant ameliyatı ile yeniden doğmuş gibi olduk, huzurumuz geri geldi. Çok başarılı bir doktor olmasının yanında kocaman kalpli bir insan. Yaşadıklarını anlamlandıramayan üzgün, korkmuş bir çocuğa, psikoloji hafiften dağılmış bir anneye nasıl yaklaşacağını çok iyi bilen, gülümsemesi ile içinizi ısıtan, güven veren bir doktor. İyi ki varsınız Orkan Bey, iyi ki karşımıza çıktınız ve iyi ki çocuk cerrahı olmuşsunuz.

DE
Duy*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

2016 yılı aralik ayinda henuz 1 aylik olan oğlumun ani kusmalariyla başlayan rahatsizligina çare bulmaya calisirken gecenin bir yarısı uyuyamadigimiz saatlerde attigimiz maile belki cevap gelir derken anında maille dönüş yapan ve sonrasinda oglumuzun hastaligini bir kez görmesiyle tesbit eden canımız doktorumuz. Allah ondan bin kez razi olsun oğlumuzu kaybediyoruz derken yaptıkları pilor stenozu ameliyatıyla onu hayata döndüren doktorumuza ve ekibine binlerce kez teşekkürler.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Orkan Ergün ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Orkan Ergün için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Orkan Ergün için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Orkan Ergün ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: 0 (232) 486 67 77

Prof. Dr. Orkan Ergün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Orkan Ergün Prof. Dr. Orkan ERGÜN Çocuk Cerrahisi Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Orkan Ergün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Orkan Ergün Çocuk Cerrahisi uzmanıdır. Yutma Güçlüğü (Disfaji), Yumuşak Doku Tümörleri, Yumurtalık (Over) Torsiyonu (Burkulması, Dönmesi) alanlarında hizmet veriyor ve Keratinin kan testi, Melanom alınması, Sindirim sistemi cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (232) 486 67 77

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube