Prof. Dr. Orhan Gedikli

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Burun Tıkanıklığı, Sağırlık-Dilsizlik, Yutak Kanseri

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Aksaray Mah. Cerrahpaşa Cad. Murat Paşa Apt. A Blok No: 3 K: 2 (Ziraat Bankası Aksaray Şubesi Arkası)  Fatih, İstanbul
Prof. Dr. Orhan GEDİKLİ Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Orhan Gedikli Hakkında

Orhan Gedikli Kimdir?

Prof. Dr. Orhan GEDİKLİ, 10 Aralık 1955 yılında Trabzon'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1973 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1979 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1988 yılında Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitiminin ardından Kırklareli Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu, Acıbadem Bakırköy Hastanesi, Medicalpark Hospital ve Bakü Klinika Özel Hastanesi gibi pek çok kurumda görev yapmış olan Prof. Dr. Orhan GEDİKLİ, mesleki çalışmalarına 1998 yılından beri Fatih'te bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi, Türk Tabipler Birliği, Türk K.B.B. ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı, Türk Rinoloji Derneği, Rinolojik Alerji Derneği ve European Association Rhinology Socity gibi birçok ulusal ve uluslararası kuruluşa üyedir.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • KARADENIZ TEKNIK ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Burun Tıkanıklığı
 • Sağırlık-Dilsizlik
 • Yutak Kanseri
 • Alerjiler
 • Soğuk Algınlığı
Tedaviler
 • Glossektomi
 • Koklear İmplant
 • Miringotomi
 • Otoplasti
 • Nazal valv cerrahisi

Orhan Gedikli Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Orhan Gedikli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Orhan Gedikli kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. O Gedikli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Orhan Gedikli için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. O Gedikli şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Orhan Gedikli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Orhan Gedikli Prof. Dr. Orhan GEDİKLİ Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Orhan Gedikli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Orhan Gedikli Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Glossektomi, Koklear İmplant, Miringotomi, Otoplasti, Nazal valv cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Burun Tıkanıklığı, Sağırlık-Dilsizlik, Yutak Kanseri, Alerjiler, Soğuk Algınlığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Orhan Gedikli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Orhan Gedikli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Orhan Gedikli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. O Gedikli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Orhan Gedikli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. O Gedikli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.