Prof. Dr. Olcay Gedik, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Olcay Gedik

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Ankara

Ağız Kuruluğu (Kserostomi), Tiroid Kanseri, Multipl Endokrin Neoplaziler (Men)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Tunalı Hilmi Cad 98/11 06700 Kavaklıdere Ankara  Çankaya, Ankara
YOK

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Olcay Gedik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Tip 1 veya 2 alfa 5 redüktaz enzimi geri alım

  Merhaba sn.prof.dr.olcay gedik; sizlere 2 adet sorum mevcut değerli cevap ve görüşleriniz çok önemlidir, 1-tip 1 veya 2 alfa 5 redüktaz enzimi geri alım inhibötürü ilaç mevcutmudur önerebileceğiniz marka ismi hangisidir? 2-androjen rezistans sendromu olan hastalar sosyal güvence veya doktor... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Olcay Gedik

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Gebelikte tiroit

  Jocam iyi günler, 26+2 haftalık hamileyim gebelikten önce tsh yüksek çıktığı için ilaç tedavisine başladım normal seviyeye geldi, serbest t3 ve t4 hormonları baştan beri normal seviyedeydi ancak son iki aydır t3 hormonum düşük çıkıyor. bunun gebeliğe etkisi var mıdır ve 75 mg levotiron kullanıyorum... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Olcay Gedik

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Olcay Gedik kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. O Gedik ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Olcay Gedik için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. O Gedik şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Olcay Gedik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Olcay Gedik YOK bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Olcay Gedik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Olcay Gedik Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Paratiroid hastalıkları (hipoparatiroidi, hiperparatiroidi, kalsiyum ve d vitamini bozuklukları), Abdominal parasentez, Anti-mikrozomal antikor(anti-m)(tiroid peroksidaz testi), Böbrek üstü bezi hastalıkları (Adrenal gland hastalıkları), Metabolizma hastalıkları (kilo fazlalığı, kilo azlığı..) alanlarında hizmet veriyor ve Ağız Kuruluğu (Kserostomi), Tiroid Kanseri, Multipl Endokrin Neoplaziler (Men), Guatr (Tiroid Bezinin Büyümesi), Tiroid Kisti hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Olcay Gedik için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Olcay Gedik muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Olcay Gedik hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. O Gedik ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Olcay Gedik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. O Gedik hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.