Prof. Dr. Oktay Ergene, İzmir, Kardiyoloji

Prof. Dr. Oktay Ergene

Kardiyoloji - İzmir

Perikarditler, Anevrizma, Kolesterol

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Cumhuriyet Bulvarı No:144  Konak, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Oktay Ergene Kimdir?

Prof. Dr. Oktay Ergene, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Oktay Ergene, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Oktay Ergene tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Oktay Ergene kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. O Ergene ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Oktay Ergene için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. O Ergene şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Oktay Ergene nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Oktay Ergene Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Oktay Ergene hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Oktay Ergene Kardiyoloji, uzmanıdır. Kalp kapağı replasmanı, Koroner arter hastalıklarını görüntülemede efor testi, Ekogram(ultrason), Hdl kolesterol testi, Radyal anjiyografi alanlarında hizmet veriyor ve Perikarditler, Anevrizma, Kolesterol, Kalp Sıkışması, Periferik Arter Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Oktay Ergene için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Oktay Ergene muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Oktay Ergene hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. O Ergene ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Oktay Ergene hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. O Ergene hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.