Prof. Dr. Nazmi Narin, Kayseri, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Nazmi Narin

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - Kayseri

Siyanoz (Morarma), Hipertansiyon, Elektrokardiyografi (EKG)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Belediye Durmaz İşhanı Millet Caddesi 7/706 Kayseri Tel : 0352 231 ****  Melikgazi, Kayseri
Özel Muayanehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Nazmi Narin Hakkında

Nazmi Narin Kimdir?

Prof. Dr. Nazmi Narin, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Kardiyolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Kardiyolojisi Nazmi Narin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

fat..lan

kalbi delik olan bütün türkiyedeki ailelere müjdeliyorum.nasılki her mesleğin bir ustasının ustası oluyorsa hocalarında hocası prof.dr.nazmi narindir.benim torunumun kalbi delikti.şaştık nereye götürelim.sonra bir dostumun tavsiyesi ile kayseriye bu hocaya götürdük.hocamında maşallahı varmış.45 dakikada anjuyla işi halletti.Allah uzun ömürler versin.versinki bizim gibi ailelerinde yüzü gülsün.çok teşekürler hocam.hastanızın dedesi RIFAT ARSLAN. 26-04-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Nazmi Narin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Nazmi Narin kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. N Narin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Nazmi Narin için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. N Narin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Nazmi Narin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Nazmi Narin Özel Muayanehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Nazmi Narin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Nazmi Narin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır. Nükleer stres testi, Ldl kolesterol testi, Balon valvüloplasti, Aort kapak replasmanı, Kalp pili takılması alanlarında hizmet veriyor ve Siyanoz (Morarma), Hipertansiyon, Elektrokardiyografi (EKG), Göğüs Ağrısı, Kalp Anjiyosu (El Bileğinden) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Nazmi Narin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Nazmi Narin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Nazmi Narin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. N Narin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Nazmi Narin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. N Narin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.