Prof. Dr. Nazım Korkut

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul
5.0

Kulak Hastalıkları, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Burun Hastalıkları

5.0

“2015 yılında kendisine tükürük bezi ameliyatı olmuştum mükemmel bir insan bir hastanın doktordan bek...” Devamı

Prof. Dr. Nazım Korkut

Prof. Dr. Nazım KORKUT, 18 Şubat 1956 tarihinde doğmuştur. 1981 İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini, 1988 yılında ise aynı üniversitesinin Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda tamamlamış ve Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde 1993 yılında Doçent, 1999 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır.

Prof. Dr. Nazım KORKUT, 1997 yılında Berlin Frei University ENT Clinic’te, 1998 yılında Bordeaux University Pellegrin Hopital, Portmann Ear Institute’de, 2001 yılında UCSF San Francisco, Skull Base Surgery’de ve 2005 yılında Würzburg University, ENT Clinic Cochlear Implant Center’da mesleki çalışmalar yapmıştır.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi KBB Hastalıkları Anabilim Dalı’nda, 1983 -1988 yılları arasında Araştırma Görevlisi olarak, 1988-1993 yılları arasında Uzman Hekim olarak, 1983- 2011 yılları arasında ise Öğretim Üyesi olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Nazım KORKUT, 2008 yılından beri mesleki çalışmalarına Acıbadem Maslak Hastanesi’nde devam etmekle beraber Şişli’de bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Koklear İmplant Konseyi, İstanbul KBB Baş Boyun Cerrahisi Uzmanları Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı (Kurucu Üye), Anatomi Araştırmaları Derneği, Türk Rinoloji Derneği, Fasiyal Plastik Cerrahi Derneği (Kurucu Üye), Larengoloji Derneği (Kurucu Üye), European Association Otology and Neurootology (Kurucu Üye), European Rhinologic Society ve American Academy of Otorhinolaryngology and Head & Neck Surgery gibi ulusal ve uluslararası pek çok dernek üyesi olan Prof. Dr. Nazım KORKUT, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Prof. Dr. Nazım KORKUT Muayenehanesi
Harbiye Mah. Teşvikiye Cad. İkbal İş Merkezi No:17 Kat:1 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Medikal Estetik Miringotomi Türbinektomi(nazal hava yolu cerrahisi) Yüz cildi tümörleri cerrahi tedavisi Sinüs cerrahisi Devamı
Acıbadem Maslak Hastanesi
Büyükdere Cad. No: 40 Maslak Sarıyer/İstanbul
Hizmetler
Medikal Estetik Miringotomi Türbinektomi(nazal hava yolu cerrahisi) Yüz cildi tümörleri cerrahi tedavisi Sinüs cerrahisi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Nazım KORKUT, 18 Şubat 1956 tarihinde doğmuştur. 1981 İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini, 1988 yılında ise aynı üniversitesinin Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda tamamlamış ve Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde 1993 yılında Doçent, 1999 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Kulak Hastalıkları Gırtlak Ve Ses Hastalıkları Burun Hastalıkları Ağız-Boğaz-Yutak Boyun Ve Tükrük Bezi Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
HD
Hüs*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

2015 yılında kendisine tükürük bezi ameliyatı olmuştum mükemmel bir insan bir hastanın doktordan beklediği alaka ve güveni tam anlamıyla vermekte. Sonuç olarak Türkiyenin en iyi doktorlarından biri

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Nazım Korkut ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Nazım Korkut için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Nazım Korkut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Nazım Korkut Prof. Dr. Nazım KORKUT Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Nazım Korkut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Nazım Korkut Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Kulak Hastalıkları, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Burun Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Medikal Estetik, Miringotomi, Türbinektomi(nazal hava yolu cerrahisi)Medikal Estetik, Miringotomi, Türbinektomi(nazal hava yolu cerrahisi) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube