Prof. Dr. Namık Kemal Duru, Ankara, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Namık Kemal Duru

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Ankara

Osteoporoz (Kemik Erimesi), Rahim İltihabı, Rahim Urları

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Tunus Cad. No:83/6 Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Namık Kemal Duru Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Namık Kemal Duru Kimdir?

Prof. Dr. Namık Kemal Duru, Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Namık Kemal Duru, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

han..aloğlu (Çıkla)

Namık hocayı nasıl anlatsam, ikizlerime hamilelik süreci ve doğum, ne kadar kolaylaştıran olgun sakin yaklaşımı . Serüvenimizde hep destekçi güven veren tavırları. Sayenizde çok başarılı hamilelik ve doğum gerçekleştirdik hocam, sizi hep saygı ve minnetle hatırlayacağız... 28-04-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Namık Kemal Duru tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Namık Kemal Duru kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. N Duru ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Namık Kemal Duru için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. N Duru şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Namık Kemal Duru nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Namık Kemal Duru Namık Kemal Duru Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Namık Kemal Duru hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Namık Kemal Duru Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. Anormal kanamalar, İnfertilite cerrahi, Yumurtalık kistleri, Blastokist transferi, Endoskopik lazer cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Osteoporoz (Kemik Erimesi), Rahim İltihabı, Rahim Urları, Rabdomiyom, Kemik Erimesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Namık Kemal Duru için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Namık Kemal Duru muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Namık Kemal Duru hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. N Duru ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Namık Kemal Duru hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. N Duru hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.