Prof. Dr. Mustafa Uğur

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara
5.0

Yüksek Riskli Gebelikler, Yapışık Ve Önde Gelen Plasenta, Vajinit

5.0

“Okadar iyi bir doktorki samimiyeti ile sanki bir doktora gelmiş gbi değilde aile ortamındaymis gbi o...” Devamı

Prof. Dr. Mustafa Uğur

Prof. Dr. Mustafa Uğur, 1960 Ankara doğumludur. İlk, Orta ve Lise öğrenimini TED. Ankara Koleji’ nde yaptı. 1983 yılında Ankara Üniversitesi, Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1987-1991 yılları arasında Ankara, Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisası yaptı. Aynı hastanede, 1992-1998 yılları arasında Başasistan; 1998-2001 yılları arasında Şef Yardımcısı; 2001-2013 yılları arasında Klinik Şefi olarak çalıştı. Bu süre içinde; ağırlıklı olarak İnfertilite ve Tüpbebek, Endoskopik cerrahi, Üreme Endokrinolojisi birimlerinde görev yaptı. Bunun yanı sıra, Jinekoloji ve Ürojinekoloji, Perinatoloji-Yüksek Riskli Gebelikler bölümlerinde de çalıştı.

Akademik kariyerinin ağırlıklı olarak geçtiği Türkiye’nin en büyük Kadın Hastalıkları ve Doğum hastanesi olan Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çok sayıda kadın hastalıkları ve doğum uzmanının yetişmesinde Klinik Şefi olarak aktif görev aldı. Hastanenin Eğitim ve Planlama Kurulu üyeliği de dahil olmak üzere yönetim kademelerinde çalıştı. Tüp bebek bölümünün ünite sorumlusu olarak da görev yaptı.

Prof. Uğur, 1998 yılında Almanya, Schlesswig Hollstein Üniversitesi’nde Üreme Endokrinolojisi alanında çalıştı.

1999 yılında doçent olan Prof. Uğur, 2013-2018 yılları arasında Kırklareli Üniversitesi’nde Profesör kadrosunda görev yaptı. Bu süre zarfında, Üniversite’nin Üniversitelerarası Kurul temsilciliği, Üniversite Yönetim kurulu üyeliği ve Fakülte Dekanlığı görevlerinde bulundu.

Akademik kariyeri boyunca, Ankara Jinekoloji Derneği Yönetim Kurulu üyeliği, Sağlık Bakanlığı Üremeye Yardımcı Teknolojiler Komisyonu üyeliği, gibi meslek kuruluşlarında görev yaptı.

Prof. Uğur’un Kadın Hastalıkları ve Doğum-Üreme Tıbbı İle ilgili çok sayıda Uluslararası ve Ulusal dergilerde yayınlanmış makaleleri, kongre bildirileri mevcuttur. Yaptığı bilimsel çalışmalara Bilimsel saygın dergilerde çok sayıda atıf yapılmıştır. Kadın hastalıkları ve Doğum alanında yayınlanmış bilimsel kitaplarda yazarlığı vardır. Ulusal ve Uluslararası Kongrelerde konuşmacı, panelist ve oturum başkanı olarak görev yapmıştır. Pek çok Kadın Hastalıkları- Doğum Asistanının ve Uzmanının eğitim süreçlerinde bilfiil görev almış, ameliyat eğitimlerini yaptırmış, Uzmanlık tezlerini yönetmiştir. Üniversite Profesörü olarak görev yaptığı sürede de doçentlik Jürilerinde görev almış, Türkiye’nin Akademik süreçlerine katkısı kesintisiz devam etmiştir.

Kamu görevi yanı sıra özel hekimlik statüsünde de hastalarına yardımcı olmaya devam eden Prof. Uğur, 2001-2006 yılları arasında Centrum Tüp bebek merkezi ve daha sonra başka tüp bebek merkezleri ile serbest hekimlik uygulamalarında bulundu.

2018 yılında 34 yıllık kamu hizmetinden sonra emekli olan Prof. Uğur, halen, Tunus caddesi 50A/7 Ankara adresindeki muayenehanesi’nde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Evli olup, Sami ve Nihat isimli iki çocuk babasıdır.

Prof.Dr.Mustafa UĞUR Muayenehanesi
Remzi Oğuz Arık mah Tunus cad, Kavaklıdere Cd. 50A/7 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Abdominal ultrasonografi Aile planlaması Amniosentez Anormal kanamalar Aşılama yöntemi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Mustafa Uğur, 1960 Ankara doğumludur. İlk, Orta ve Lise öğrenimini TED. Ankara Koleji’ nde yaptı. 1983 yılında Ankara Üniversitesi, Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1987-1991 yılları arasında Ankara, Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisası yaptı. Aynı hastanede, 1992-1998 yılları arasında Başasistan; 1998-2001 yılları arasında Şef Yardımcısı; 2001-2013 yılları arasında Klinik Şefi olarak çalıştı. Bu süre içinde; ağırlıklı olarak İnfertilite ve Tüpbebek, Endoskopik cerrahi, Üreme Endokrinolojisi birimlerinde görev yaptı. Bunun yanı sıra, Jinekoloji ve Ürojinekoloji, Perinatoloji-Yüksek Riskli Gebelikler bölümlerinde de çalıştı. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Yüksek Riskli Gebelikler Yapışık Ve Önde Gelen Plasenta Vajinit Vajinal Enfeksiyonlar Vajinal Akıntı, kaşıntı Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SK
Sev*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Okadar iyi bir doktorki samimiyeti ile sanki bir doktora gelmiş gbi değilde aile ortamındaymis gbi oluyorsunuz bunun verdiği bı rahatlık ile tedavi süreci çok guzel geçiyor rabbim iyiki karşımıza çıkardı bı vesile ile onu.umutlarım bitti dediğim anda umut oldu anne baba olduk bı oğlumuz oldu sayesinde Allaha şükürler olsun iyiki varsin Mustafa hocam tekrar görüşmek dileği ile

BS
Bar*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hayatın en güzel anıymış bu; tanımlayamadığım ne desem anlatamadığım kendimi, hiç bir kelimenin cümlenin tam olarak ifade edemediği mutluluğumu,duygularımı.. baba olmak.. Şükürler olsun.. Allah razı olsun hocam.

NA
Naz*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

14 yıllık doktorumuz,ağabeyimiz,babamız...14 yıl boyunca bıkmadan-usanmadan,sabırla,azimle,kararlılıkla,netliliğiyle,hiç bir detay atlamayarak önce Allah sonra hocamız sayesinde ikizlerimize kavuştuk...Hala inanamıyorum bunları yazarken ağlıyorum bizde anne baba olduk...Sonsuz teşekkürler hocam Allah razı olsun...

SE
Suz*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Güleryüzü, ilgisi ve çözüm odaklı tedavisinden oldukça memnun kaldım. Asistanı terapist gibi rahatlatıyor herkesi. Hafızası süper tüm tahlil sonuçları ilaçlarınızı siz hatırlamasanız da hepsi ezberinde ve takibi ilgisi müthiş herkese tavsiye ediyorum.

SV
Sar*** V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Mustafa hocam alaninda başarılı ve çok tecrübeli bir profosordur.ilgi,teşhis ve tedavide çok başarili bir doktordur.

GI
Göz*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hocam size çok şey borçluyum. Melek kızıma sayenizde kavuştum.. ?? Senelerce tedavi için uğraşmış ve artık çok yorulmuştum.. Gerek tüp bebek tedavi süreci, gerek hamilelik süreci olsun her konuda son derece titiz davranan, işini gerçekten severek yapan ve hastalarınızın kafasinda soru işareti bırakmadan her konuda bilgilendiren harika bir hekimsiniz. En büyük şansım oldunuz. Binlerce kez teşekkürler size..sizi çok seviyoruz.

bc
Bad*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

10 yıl önce tanıdım ve ilk yavrumu kucağıma aldım mustafa hocam sayesinde ve ikinci yavrumu da aynı şekilde allah razı olsun hayatımda tanıdığım en mukemmel doktor gönül rahatligiyla tavsiye edeceğim mustafa hocam allah uzun ömürler versin iyiki tanımışım ben bu hayatta en çok anne olmayı sevdim önce allahın izniyle sonra mustafa hocam sayesinde iyiki varsınız hocam yüzüm sizin sayenizde güldü

MD
Mey*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İyiki varsınız umutları tükenen insanlara umut ışığısınız sayenizde annelik duygusuna kızıma sahibim nice insanlara umut olacağınızdan eminim ???

SB
Sev*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Alanında başarılı çok tecrübeli bir doktor. Bizim umutlarımız tükendiğinde Mustafa Bey'le tanıştık, şimdi iki evladımız var. Kesinlikle tavsiye ederim.

FA
Fun*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Mustafa hocam, çok bilgili, titiz, ilgili ve güven vericidir. Aşılamayı kendisi yaptı ve şuan hamileyim? o dönemde bana ve eşime çok yardımcı oldu. Gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz bir hocamız.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mustafa Uğur ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mustafa Uğur için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mustafa Uğur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mustafa Uğur Prof.Dr.Mustafa UĞUR Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mustafa Uğur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mustafa Uğur Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Yüksek Riskli Gebelikler, Yapışık Ve Önde Gelen Plasenta, Vajinit alanlarında hizmet veriyor ve Abdominal ultrasonografi, Aile planlaması, Amniosentez hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube