Prof. Dr. Mustafa Deniz Yılmaz

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Antalya
5.0

Yüz Kırıkları, Yüz Felci, Yanak Tümörü

5.0

“Her konuda Dr Deniz yılmazdan memnun kaldığımı buradan belirtirmek istiyorum ve kendisinede bir daha...” Devamı

Prof. Dr. Mustafa Deniz Yılmaz

Prof. Dr. Mustafa Deniz Yılmaz 1971 yılında Antalya Manavgat'ta doğmuştur. Orta ve lise öğrenimini Antalya Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır. 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazanmıştır. Buradaki eğitimi sırasında 1994 yılında bir süreliğine Finlandiya'da Kuopio Üniversitesi'nde staj yapmıştır. 1996 yılında tıpta uzmanlık sınavını kazanarak Hacettepe Üniversitesi Kulak Burun Boğaz Bölümü'ndeki eğitimine başlamıştır. 2001 yılında KBB uzmanı olmuştur.

2001 Afyon Kocatepe Üniversitesi KBB Kliniği'nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. 2002 yılında yardımcı doçent, 2006 yılında doçent unvanını almıştır. 2007 yılında buradaki görevinden ayrılarak bir süre Antalya Özel Andeva Hastanesi'nde çalıştıktan sonra 2009 yılında yeni kurulan Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kurucu öğretim üyesi olarak göreve başlamıştır. Burada, klinik eğitim ve idari sorumluluğu görevlerinde bulunmuştur. 2016 yılında Sağlık Bilimleri Üniversitesi KBB Ana Bilim Dalı "Profesör" kadrosuna atanmıştır. Şubat 2019 'a kadar Antalya Eğitim Araştırma Hastanesinde Öğretim Üyesi ve Klinik Sorumlusu olarak görevine devam etmiştir. 2019 yılından beri hastalarına özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Mustafa Deniz YılmazAkademik kariyeri boyunca Amerika Birleşik Devletleri,  Almanya, İtalya ve İspanya gibi ülkelerde çeşitli kurslara katılmış olup bu ülkelerde "misafir öğretim üyesi" olarak bulunmuştur. Uluslarası hakemli dergilerde yayımlanmış bilimsel makaleleri vardır. Bilimsel çalışmalarından dolayı birçok ulusal ve uluslararası ödülü olan Prof. Dr. Mustafa Deniz Yılmaz, çeşitli ulusal ve uluslararası toplantılarda da davetli konuşmacı olarak yer almıştır.

Instagram: @prof.dr.denizyilmaz

MDY Kulak Burun Boğaz
BJK Store Üstü, Pınarbaşı Mahallesi, Atatürk. Bulvarı 705. Sokak, Gül Sitesi A Blok Kat:1 Daire:1, 07070 Konyaaltı/Antalya
Hizmetler
Otoakustik emisyon Ses cerrahisi (fonocerrahi) Septum perforasyon onarımı Septoplasti(nazal hava yolu cerrahisi) Radyofrekans uygulamaları Devamı

İlgi Alanları

Yüz Kırıkları Yüz Felci Yanak Tümörü Yağ Bezesi Vertigo Rehabilitasyonu Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AV
Ann*** V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Her konuda Dr Deniz yılmazdan memnun kaldığımı buradan belirtirmek istiyorum ve kendisinede bir daha teşekkür etmek istiyorum, gerçekten ilgili, işini son derece iyi yapan, dikkatli ve her soruma açık bir şekilde cevap veren bir doktor. Burun ameliyatimi Dr Deniz başarıyla yaptı. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

HC
H. C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ben cok memnun kaldim kendinden, beraber karar aldik, yüzüme yakisacagi sekilde tasarlayip, ona göre cok iyi Sonuc cikti. Tavsiye ederim, gonul rahatliğıyla gidilebilecek bir Hocamiz Kendisi. Ilginiz icin cok tesekkür ederim Sevgiler..

MA
Muh*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hocamıza revizyon rinoplasti ameliyatı oldum. Baya uzun da sürdü ve şuan hem şekil anlamında hem de sağlık anlamında çok memnunum. Güvenerek gözü kapalı hocamıza kendinizi emanet edebilirsiniz, sonrasının gayet güzel olacağını görürsünüz. Emekleri için hocamıza teşekkürler.

PA
Pın*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yıllardır burun tıkanıklığı ve bahar alerjisi nedeniyle bir çok ilaç vs kullandım ama tam anlamıyla tedavi olamamakla birlikte daha da artarak devam etti. Ve yakınlarımın tavsiyesiyle Deniz hocaya gitmeye karar verdim. En başta Deniz hocanın sizi konuyla ilgili sizi bilgilendirmesi güvende hissettiriyor. Ve süreçle ilgili tüm endişelerim gittikten sonra ameliyat kararı aldık, ve bugün şunu söyleyebilirim ki; çok uzun yıllar sonra rahat nefes alıyorum ve gece ağzım kapalı uyumanın verdiği sağlığı geri kazanıyorum. Eğer böyle sorunlarınız varsa Deniz hocaya daha fazla zaman kaybetmeden gitmenizi tavsiye ederim. Çünkü almışım olduğum sonuçtan sonra “ iyi ki gitmişim” dedim. Herşey için Deniz hoca ve çalışanlarına teşekkür ederim.

ÖA
Öme*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

2 ay önce ameliyat ilgi alaka operasyon bukadar harika olamaz ben çok korkuyordum hocamın sayesinde hiç acı çekmeden ameliyat oldum Allah başımızdan eksik etmesin sizi ve ekibinizi hocam

GI
Gul*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ben kendi adima cok memnun kaldim kendinden emin teshisi net ilgili ve isini erbabi bir hekim gonul rahatliğıyla gidilebilecek bir hekim kendilerine cok tsk ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Den*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yaklaşık 3 Ay önce Deniz hocam burun ameliyatımı gerçekleştirdi. Birçok doktorla görüştükten sonra en son Deniz hocamdan randevu aldım ve evet, oluşması gereken güven ortamı buymuş dedim. Ameliyat öncesinde; yaşayacağım şeyleri, olası durumlarda ne yapacağımıza kadar her şeyi çok açık konuştuk ve ameliyata karar verince de nasıl bir burun istediğime (yüzüme uyacak sekilde) beraber karar verdik. Ameliyattan sonra da asistanı Ayşegül hanımla sürekli iletişim içindeydim, çok ilgili ve tatlıydılar. Hiçbir ağrı vb durumum da olmadı, tamponlar çıktıktan sonra normal hayatıma döndüm diyebilirim. Şu an aşırı memnunum hiçbir nefes sıkıntım da yok, hâlâ biraz şiş tabii doğal olarak. Daha fazla ne kadar övebilirim bilemiyorum. Burun estetiği yaptırmayı düşünüyorsanız bence bir uğrayıp görüşmelisiniz.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mustafa Deniz Yılmaz ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mustafa Deniz Yılmaz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mustafa Deniz Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mustafa Deniz Yılmaz MDY Kulak Burun Boğaz bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mustafa Deniz Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mustafa Deniz Yılmaz Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Yüz Kırıkları, Yüz Felci, Yanak Tümörü alanlarında hizmet veriyor ve Otoakustik emisyon, Ses cerrahisi (fonocerrahi), Septum perforasyon onarımı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube