Prof. Dr. Mustafa Ali Korkut, İzmir, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Mustafa Ali Korkut

Genel Cerrahi - İzmir

Randevu Al Değerlendir

Adres

Ege Ünv., Bornova/İzmir  İzmir
Ege Üniversitesi (Iz

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lya..iz

Uzunca bir süredir divertikül denilen barsak rahatsızlığım vardı Gittiğim doktorlar eninde sonunda ameliyat olmam gerektiğini hatta gerekirse ikinci kez de ameliyatın tekrarlanabileceğini söylediler Mustafa Hocama gittiğimde bizi öyle rahatlattı ki o an kararımı verdim Ameliyatımı yaptı ve bir hafta içinde iyileştim Sağ olun var olun Hocam Elleriniz dert görmesin HÜLYA FİLİZ 15-03-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mustafa Ali Korkut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mustafa Ali Korkut kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. M Korkut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Ali Korkut için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. M Korkut şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Ali Korkut ile anlaşmalı?

Mustafa Ali Korkut kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Ali Korkut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mustafa Ali Korkut Ege Üniversitesi (Iz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Mustafa Ali Korkut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mustafa Ali Korkut Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Prof. Dr. Mustafa Ali Korkut için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mustafa Ali Korkut muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Ali Korkut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. M Korkut ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Mustafa Ali Korkut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. M Korkut hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.