Prof. Dr. Müslime Akbaba, İstanbul, Göz Hastalıkları

Prof. Dr. Müslime Akbaba

Göz Hastalıkları - İstanbul

Göz Alerjisi, Göz Kapağı Şişliği (blefarit), Göz Altı Torbaları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Barbaros Bulvarı Sarkaç Sok. No:1 My Prestige **** Daire 85  Ataşehir, İstanbul
Prof. Dr. Müslime AKBABA Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Müslime Akbaba Hakkında

Müslime Akbaba Kimdir?

Prof. Dr. Müslime AKBABA, 1958 yılında Maden’de doğmuştur. 1969 yılında Konya 23 Nisan İlkokulu'ndan, 1972 yılında Ankara Etlik Ortaokulu'ndan,  ve 1975 yılında Ankara Kız Lisesi'nden mezun olarak lisans öncesi eğitimlerini tamamlamıştır. 1975-1981 yılları arasında Ankara Hacettepe Üniversitesi ve Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini almış ve tıp doktoru unvanı almıştır.

Prof. Dr. Müslime AKBABA, mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında 1982-1984 yılları arasında Çorum Cemilbey Sağlık Ocağı ve Verem Savaş Dispanseri'nde görev yapmıştır. 1984-1987 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimini tamamlamış ve Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda 1988 yılında Yardımcı Doçent, 1992 yılında Doçent, 1997 yılında ise Profesörlüğe atanmıştır. 2007 yılına kadar Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda Oküloplastik Cerrahi ve Oküler Onkoloji Birimlerinden sorumlu öğretim üyesi olarak görev yapmış olan. Prof. Dr. Müslime AKBABA, 1990 yılında Londra Moorfields Göz Hastanesi'nde Oküloplastik ve Orbita Cerrahisi konusunda yurtdışı eğitimi almıştır.

Prof. Dr. Müslime AKBABA, 2007-2010 yılları arasında İstanbul Kadıköy Acıbadem Hastanesinde görev yapmış, 2009-2010 yılları arasında ise Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanlığı idari görevini yerine getirmiştir.

Türk Tabipler Birliği, Türk Oftalmoloji Derneği, TOD Oküloplastik Cerrahi Birimi Yürütme Kurulu ve Avrupa Oküloplastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği üyesi olan Prof. Dr. Müslime AKBABA, başta göz kapağı, gözyaşı sistemi ve orbita hastalıkları olmak üzere göz hastalıkları ile ilgili yurt içi ve yurtdışında yayınlanmış pek çok çalışma yapmıştır. Ayrıca kendisi 2 çocuk annesi olup, şu anda İstanbul - Ataşehir'de bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Anlaşmalı Kurumlar

  • Acıbadem Sigorta
  • Ak Sigorta
  • Allianz Sigorta
  • Axa Sigorta
  • Güneş Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
9 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.8
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ihan..�koğlu

Çok çok teşekkürler. Bu ne güzel bir hastayla ilgilenmedir,herşeyi sakinlikle anlatmaktır..?Ellerinizden daha birçok kişinin şifa bulmasını dilerim.Sağolun,varolun...... 23-06-2018

�enur..ut

Yönelttiğim her soruyla tek tek ilgilendi ve çok kısa zamanda gayet açıklayıcı geri dönüşler aldım hocamdan çok teşekkür ediyorum ilgisi için, Allah razı olsun. 19-12-2016

an..gür

Gayet net cümleler ve kısa sürede verilen cevaplar bu platformda hastaları görmeden ne yapılabilirse onu yapan bir doktor. 27-01-2016

ra..irova

ilginiz icin cok tesekkurler) 07-12-2015

ay..an

Sorumu çok çabuk cevapladı ilgisi için çok teşekkür ederim. 13-11-2015

..lmaz

Çok kısa sürede dönerek içimi rahatlattığı için çok teşekkür ederim. 01-11-2015

ient..

soruma çok kısa zamanda cevap verdiği için kendisine çok teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim 05-09-2015

er..AN

Çok ilgili bir Hekim.Soruma hemen cevap verdi.Çok teşekkür ediyorum. 27-07-2015

et..oy

Gayet açıklıyıcı ve güzel bilğiler veriyor 09-03-2015

9 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Müslime Akbaba tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Müslime Akbaba kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M Akbaba ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Müslime Akbaba için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M Akbaba şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Müslime Akbaba ile anlaşmalı?
Müslime Akbaba ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Axa Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Türkiye İş Bankası )

Prof. Dr. Müslime Akbaba nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Müslime Akbaba Prof. Dr. Müslime AKBABA Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Müslime Akbaba hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Müslime Akbaba Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Intraoküler basınç ölçümü, Fotorekraktif Keratektomi (PRK), Keratektomi, Retina laser fotokoagulasyonu, Glokom ameliyatı, Kornea transplantasyonu(keratoplasti), Blefarospazm tedavisi, Görsel uyarılmış potansiyeller(vep) testi, Makula ödemi, Vitrektomi alanlarında hizmet veriyor ve Göz Alerjisi, Göz Kapağı Şişliği (blefarit), Göz Altı Torbaları, Görme Bozukluğu, Alerji hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Müslime Akbaba için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Müslime Akbaba muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Müslime Akbaba hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M Akbaba ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Müslime Akbaba hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M Akbaba hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.