Prof. Dr. Murat Emiroğlu

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara

Meme Estetiği, PRP ile yüz yenileme, PRP ile saç tedavisi

Prof. Dr. Murat Emiroğlu

Prof. Dr. Murat EMİROĞLU, 15 Haziran 1961 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Lise öğrenimini 1979 yılında Ankara Anadolu Lisesi’nde bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1985 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Tıp eğitimi sırasında Genel Cerrahi Staj Programı’nın bir kısmını İtalya’daki Ferrara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Prof. Dr. Ippolito Donnini’nin başkanlığındaki Cerrahi Departmanı’nda yapmıştır.  İhtisasını ise 1993 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim dalında tamamlamıştır.

Plastik Cerrahi eğitimi devam ederken, Haziran 1992’de Japonya’ya giderek Tokyo Showa Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Departmanı’nda Prof. Dr. Takuya Onizuka başkanlığında, özellikle dudak-damak yarıkları olmak üzere doğmalık anomaliler, kraniyofasiyal cerrahi ve mikrocerrahi; Prof. Dr. Motohiro Nozaki’nin başkanlığında Tokyo Women’s Medical College’da ve Dr. Kitaro Ohmori’nin başkanlığında Tokyo MetropolitanPolice Hospital’da mikrovasküler serbest doku aktarımları; Dr. Kiyotaka Watanabe’nin “Seven Bell Clinic” adlı özel kliniğinde estetik cerrahi konularındaki çalışmalara bir yıl süre ile katılmış ve “International Onizuka Society” üyeliğine kabul edilerek Mayıs 1993’te Türkiye’ye dönmüştür.

Aynı anabilim dalında 1997 yılında Yardımcı Doçent, 199 yılında Doçent kadrosuna atanmış olan Prof. Dr. Murat EMİROĞLU, 2002-2006 yıllarında “Başhekim Yardımcısı” görevini yürütmüştür. 2004 yılında da ise Profesör kadrosuna atanmıştır.

Prof. Dr. Murat EMİROĞLU, mesleki çalışmalarına  Ankara'da bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

kombin ameliyat

Dr bey ben tup mide amleyiati oldum.3 yil.oldu. ancak karin bolgem de sarkma cok fazla karin ameliyati ve gigs ameliyati kombine yapilabilir mi ?ve oryalama bir fiyat alabilirmiyim bunun icin simdiden tesekkurler

Prof. Dr. Murat Emiroğlu

Prof. Dr. Murat Emiroğlu tarafından cevaplandı

Her iki ameliyat kombine yapılabilir. Ayrıntılı bilgi için 03124287111 'i arayabilirsiniz. Cevabı görmek için tıkla.

8 Temmuz 2019 tarihinde cevaplandı.

Avuç içi sişliği

Hocam merhabalar avuç içindeşişlik leblebi büyüklüğünde ağrı yapıyor ve dirseklere kadar ağrısı çıktı sağ elinde var ama sol elinde de başladı parmakların kapanmasına neden oluyor bununla ilgili bilgi almamız mümkünüdür tesekkürler

Prof. Dr. Murat Emiroğlu

Prof. Dr. Murat Emiroğlu tarafından cevaplandı

Bahsettiğiniz sorun cildinizden değil, tendonlarınızdan kaynaklanmaktadır. Çok basit bir işlemle bu ... Cevabı görmek için tıkla.

8 Temmuz 2019 tarihinde cevaplandı.

meme düzeltme

Hocam merhaba; 2011 de memelerime silikon taktırdım sağ mememin ucu düştü protez yukarıda kaldı, sol mememde de ciddi anlamda şekil bozukluğu var ve ben çok mutsuzum sormak istediğim memelerim düzelirmi yüzüne bakılacak hale getirebilirmisiniz.

Prof. Dr. Murat Emiroğlu

Prof. Dr. Murat Emiroğlu tarafından cevaplandı

Ne kadar yarar sağlanabileceğini sizi muayene ettikten sonra söyleyebilirim. Cevabı görmek için tıkla.

6 Ağustos 2018 tarihinde cevaplandı.

Prof. Dr. Murat Emiroğlu Muayenehanesi
Bestekar Caddesi No:76/4 Kavaklıdere Çankaya/Ankara
Tedaviler
Meme onarımı Göz kapağı germe Işık dolgusu Jinekomasti tedavisi Kepçe Kulak Ameliyatı Kepçe kulak estetiği Lazer liposuction Liposakşın Meme estetiği Göz kapağı estetiği Popo estetiği Prp tedavisi Prp yüz gençleştirme Rinoplasti (Burun Estetiği) Vücut şekillendirme Devamı

İlgi Alanları

Meme Estetiği PRP ile yüz yenileme PRP ile saç tedavisi Örümcek ağı estetiği Meme Protezi Meme Küçültme Meme Kanserine Bağlı Meme Cerrahisi Meme Kanseri Cerrahisi Meme kaldırma Sıcak Lipoliz Meme Dikleştirme Meme Büyütme Liposuction Kistik Lezyon Kimyasal Peeling (Leke Tedavisi için)
Devamı

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Murat Emiroğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Murat Emiroğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Murat Emiroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Murat Emiroğlu Prof. Dr. Murat Emiroğlu Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Murat Emiroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Murat Emiroğlu Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Meme Estetiği, PRP ile yüz yenileme, PRP ile saç tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Meme onarımı, Göz kapağı germe, Işık dolgusu hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube